İbrahim Tatlıses'in Hayati Tehlikesi Sürüyor Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İbrahim Tatlıses'in Hayati Tehlikesi Sürüyor Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İbrahim Tatlıses'in Hayati Tehlikesi Sürüyor

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hastaneye kaldırılan ve ameliyattan sonra yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında ilk resmi açıklama geldi. Doktorları Tatlıses’in hayati tehlikesinin devam ettiğini ve 24 saat uyutulacağını söyledi.
Milliyet’in haberine göre, doktorların açıklamaları şöyle oldu; "Sayın Tatlıses hastaneye geldiğinde sağ kafa kemiklerinde beynin öne ve yan kemiklerinde parçalı kırıklar, beyin zarında ciddi bir hasar ve beyin içinde kanama olmak üzere ileri derecede tramvatik beyin hasarı söz konusuydu

Tüm bu sorunlar ameliyatlar ortadan kaldırıldı. Böyle bir yaralanmada hayati risk ciddi olarak vardı. Olayın nasıl gelişeceği konusunda zamana ihtiyaç var.
Kendisi yoğun bakımda. 10.00-11.00 de son durumunu göreceğiz. İlk olarak 24 saat uyutmayı düşünüyoruz

Hayati risk devam ediyor ancak azaldı.
Bir kurşun girişi var ve önden çıkma söz konusu. Kurşun muhtemelen beynin sağ tarafından girdi. Ancak bunlar adli tıpın karar vereceği hususlar.
Yaptığımız tıpbi müdahale, kalıcı hasarı engellemek içindir. Ancak bun söylediklerimiz operasyon sırasında gördüklerimiz üzerine yapılan açıklamalardır

"Üç ayrı operasyon söz konusu değildir. Şuanda bir kanama yok. Beyindeki durum daha kontrol altında."

İbrahim Tatlıses'in Vurulacağı İçine Doğmuş
Silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses, program çıkışı silahlı saldırıya uğrayacağından habersiz, "Hepimizin gideceği yer aynı, birbirimizi yıpratmayalım" dedi.

Canlı yayında konuşan Tatlıses, "35 senedir yazılmayan çizilmeyen kalmadı. Her şey yazıldı. Bana yazılan kadar hiç kimseye yazılmadı. Bana atılan çamurlar kadar hiç kimseye çamur atılmadı. Bana sataşılan kadar kimseye sataşılmadı. Biz buradayız ama bazıları nerede bilmiyorum. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Neden kayboluyorsunuz? Ne güzel yaşıyoruz. Bir lokma ekmeği bölüşüyoruz. Neyin peşindeyiz? Hepimizin gideceği yer aynı. Değerlerimize kıymet verelim yıpratmayalım" dedi

Sabah Çekilecek Tomografiye Göre Uyandırılacak
İbrahim Tatlıses, üçüncü ameliyatının ardından hayati riski devam ediyor.
Milliyet’in haberine göre, İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı, "Bundan sonra düzelse de artıkTatlıses'in sahne hayatı bitti. Hayranları artık plaklarından dinlerler" dedi.
Yaşananlara tanıklık eden Beyaz TV İstanbul Temsilcisi Sedat Yazıcıoğlu da, NTV canlı yayınında çarpıcı bir ayrıntıyı aktardı

"12.00'ye 20 kala gibi İbo Show'un yayını bitti, 10 kala da dışarı çıktı. Kameraman arkadaşların aktardıklarına göre 5-6 el silah sesi duyuyorlar, birisi havaya ateş ediyor diye düşünüyorlar. Maslak'taki Efendy Center'dan ana caddeye 20-30 metrelik bir yol var.
Ana caddeye çıkmak için tam köşede durduğu anda beyaz bir Laguna'nın içindeki 3 kişi, ağır makineli silahlarla saldırıyı gerçekleştiriyorlar.
Bir ayrıntı daha var, ne kadar doğru bilmiyorum. Tam çıkış anında bir gençTatlıses'in yanına yaklaşıp fotoğraf çektirmek istiyor. Tatlıses'in çıkışını o genç yavaşlatıyor. Organize bir şey de olabilir, şu an bilemiyoruz.
Polis güvenlik kameralarını topladı, şu an araştırılıyor.
İbrahim Bey yayında çok neşeliydi, Harran'dan gelen 23 öğrenci vardı. Hemşehrisi olan öğrencilerle sohbet etti

Yayında 'korkmuyorum' dedi ancak bunu arada bir söylerdi, aldığı tehditle ilgili olduğunu sanmıyorum. O cümleyi tekrar izledik biz. Ama sanki içine bir şey doğmuştu, ölümden, ecelden bahsetti. Sakıp Sabancı'dan söz etti. Allah'a yakın olduğunu, ecelden korkmadığını söyledi

Şoförü o anı anlatırken 'Ateş edilmeye başlandığında karşılık verebilirdim ama karşılık verseydim çok daha kötü olurdu, katliam olurdu' diyor. Şoför en akıllısını yapıyor, basıp gaza gidiyor. Şoförü aynı zamanda koruması.
İçeride kardeşiyle konuştum, Hüseyin Tatlı'yla. Hüseyin Tatlı, ameliyata ilk ve ikinci girişinde yanındaymış. Tatlı, 'Ben yakından yüzünü gördüm, melekler gibi uyuyordu. Suratı beyazdı. Bundan sonra düzelse de artık İbrahim Tatlıses'in sahne hayatı bitti. Hayranları artık Tatlıses'i plaklarından dinlerler, izlerler' dedi

http://www.ismailyktv.ile.biz

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Ibrahim Tatlises cok sevdigim bir sanatci
haberi duydugumda cok uzuldum
Allahim acil sifalar versin, umarim biran once iylesir
bunu yapanlari da kiniyorum.

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Allah acil şifalar versin...

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Neyse Ki Sağlık Durumu İyi Eskisi Gibi İyi Olcak İnşallah...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]