Kelebek Hayati Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Kelebek Hayati Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kelebek Hayati

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kelebek Hayati Empty Kelebek Hayati Paz 17 Mayıs 2009 - 18:38

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

günlerden birgün kelebek kozasından çıkmış ve ilk ışığı görmüş önceleri bir tırtır olarak hayatını sürdürmüş 3 ay sonra kanatları çıkmış 5 ayın sonunda artık bir kelebekmiş o kadar güzel bir kelebekmiş ki kimse onu gördümü unutamıyormuş bu kelebek çok iyi ve yardım severmiş ordan oraya uçar diyar diyar dolaşırmış çiçeklere konar biraz dinlenir yine uçarmış kelabak 7 ay sonra bende beni seven birini bulmak istiyorum demiş başlamış armaya ordan oraya 8 ay olmuş bu zamana kadar onun gibi sevecen saygılı biri çıkmamış kelebek 9 ay sonunda tamam ben artık tek başınayım demiş ve ağlamaya başlamış birden yanına birisi gelmiş bu bir kelebekmiş ama erkek bu iki kelebek birbirlerini gördükleri anda aşık olmuşlar daha sonra evlenmeye kalkmışlar bu iki kelebek çok sevecen çok saygılı çok cömertlermiş 10 ay sonunda evlenmişler kelebekler çok güzel yaşarken 12 ayın son 1 gün kala kelebeğin bebeği olmuştur o gün bebeğine seve seve koklaya koklaya doymamıştır sabah sadece bebeğin bağrışlarına bütün kelebekler gelir ve görürlerki iki kelebek ölmüştür çünkü 1 sene dolmuştur ordaki bir kelebek bebeği bakmaya alır ve iki kelebeyi taşıyarak dere kenarına bırakmışlardı bu iki kelebeğin son sözleri bebeğim......

2Kelebek Hayati Empty Geri: Kelebek Hayati Ptsi 18 Mayıs 2009 - 11:44

şeymayk_61

şeymayk_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok güzel emeğine sağlık

3Kelebek Hayati Empty Geri: Kelebek Hayati Ptsi 18 Mayıs 2009 - 11:56

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

şeymayk_61 demiş ki:çok güzel emeğine sağlık