Fadime'den E-Posta... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Fadime'den E-Posta... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fadime'den E-Posta...

+4
aliyye
betül yurtseven
DENİZZ
Gecelerin Adamı
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Fadime'den E-Posta... Empty Fadime'den E-Posta... Ptsi 20 Ekim 2008 - 20:11

Gecelerin Adamı

Gecelerin Adamı
BanLı Üye
BanLı Üye

Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursun'la karısı, Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Eşi, Dursun'dan önce gider Florida'ya ve ertesi gün için Dursun'a da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temel'e gider. Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır. Zaten çok üzgün olan Temel'in bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yardım için koşuşturmaya başlar.
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
"Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak... Seni dört gözle bekliyorum..." (Karın)

2Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Ptsi 20 Ekim 2008 - 21:34

DENİZZ

DENİZZ
BanLı Üye
BanLı Üye

hahaha ve ha çok komik haha

http://www.ismailykfanboard.net

3Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Salı 21 Ekim 2008 - 12:00

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

haaaaa teşekkürler

4Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Salı 21 Ekim 2008 - 18:22

aliyye

aliyye
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haaaaa

5Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Salı 21 Ekim 2008 - 18:44

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Zuhaa

6Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Salı 21 Ekim 2008 - 19:19

çirkin_38

çirkin_38
Gelişmiş YK'Cı

haaaaa haaaaa haaaaa

7Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Perş. 27 Kas. 2008 - 17:58

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

DENİZZ demiş ki:hahaha ve ha çok komik haha

8Fadime'den E-Posta... Empty Geri: Fadime'den E-Posta... Perş. 27 Kas. 2008 - 21:27

armaganyk

armaganyk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

haaaaa

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Posta Kutulari