Şen Şakrak Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Şen Şakrak Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şen Şakrak

+4
maryam.yk
yesimyk_1998
EBRU AYDIN
ismailarda
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yeni! Şen Şakrak C.tesi 27 Ağus. 2011 - 17:47

ismailarda

ismailarda
Yeni Yk'Cı

ya arkadaşlar sizi bilmem ama ben bu sabah programı ilk çıktığında da eleştirdim.çünkü bir sanatçının işi şarkı söylemek böyle tv programı falan yapmamalı.siz diyebılırsınız simdi ama ismail yk zaten sarkı söylüyoo ama aynı şey değil zaten bir müzisyyen bir reklam filminde,dizide yada böyle sabah programında çıkmaya basladımı kendisine olan ılgının azaldığınınayrıca düşüşe geçtiğinin göstergesıdır.bunusanat alemındekı herkes bılır.
ayrıca ızledınız de fark etmısızdır.program çokk boş ben hiç beğenmedim.İsmail yk yı hele hiç begenmedım hanı ne konustuğunu bılıyor ne yaptığını biliyoo,ismail yk çokta kültürsüzmüş ya kelıme dağarcığı hiç genış değil bu adam hiç mi kitap okumaz...valla ismail yk hayranıydım hatta benımle dalga gecerlerı o adamın neresını begenıyon dıye ama yavas yavas hak vermeye basladımm hanı sarkıları güzel fakat canlı şarkıları hoş değil allah var söyleyemıyor.yaptığı espiriler valla ben 10 yasındayken yaptığım espiriler ya çok soğudum o adamdan çok ıtıcı geldı
valla ismail yk yı karsınıza aldığınızda hiç hoş sohbet olmaz hiç doyurucu değil.ya verdiği cvplar hep aynı ya:(((
benı eleştırmeyın bu benım düşüncem arkadaşlar....

2Yeni! Geri: Şen Şakrak C.tesi 27 Ağus. 2011 - 19:27

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

İsmail YK, bu programı ömrü hayatınca devam ettirmeyecek.
1 Aylık bi süreçti ve bitti.
Koskoca sanatçı sonuçta diiimi ama (;

http://www.ismailyktv.ile.biz

3Yeni! Geri: Şen Şakrak C.tesi 27 Ağus. 2011 - 20:13

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

süper ama sen haksızsın ben öyle düşünmüyorum yk abi herşeye yakışır

4Yeni! Geri: Şen Şakrak Ptsi 29 Ağus. 2011 - 14:14

maryam.yk

maryam.yk
Yeni Yk'Cı

ismail show men degil ke harika espiriler yapa....

5Yeni! Geri: Şen Şakrak Ptsi 29 Ağus. 2011 - 15:36

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

ismailin tek basina sunacagi YK SHOW basliyor 7 eylülde...

6Yeni! Geri: Şen Şakrak Ptsi 29 Ağus. 2011 - 19:46

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

süper haber

7Yeni! Geri: Şen Şakrak Çarş. 31 Ağus. 2011 - 21:02

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Destek olun Köstek değil !!!!!

http://www.ismailyktv.ile.biz

8Yeni! Geri: Şen Şakrak Çarş. 31 Ağus. 2011 - 23:02

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

aynen...her ne olursa olsun destek olunur hemen yok ben sogudum bu yüzden falan filan denilmez,eger sirf o yüzden soguyorsa bi insan demekki gercek YK ci degildir...her ne olursa olsun hayrani oldugumuz sevdigimiz sanatcilari herzaman desteklemek ve arkalarindan olmamiz gerekir...ayrica ismail canli söyleyemiyor diyorsun ama adamin sesi her sarkiya uymuyor ki,ondaki ses farkli kalin bi ile hafif ince bi sesi var yani her sarkiyi istedigi gibi okuyamiyor ama kendi bestelerini sarkisini söylese onlari söyler rahatca güzel bi sekilde ama her sarkiyi özellikle baskalarin sarkisini belki pek iyi seslendiremiyor sesine uymadigi icin...veya söyle biseyde var,bazen mesela kendi sarkisinida söylese sesi kalin oluyor bazi zamanlarda yani nasil uykudan kalkarsinda ses bazen kalin olur ve sonradan acilir,iste ismaildede öyle ses kalin oldumu güzel söyleyemiyo insan ismaildede bazen öyle oluyor...mesela bazi canli programlarda cok güzel seslendirdigi sarkilarda var kendi tarzin disinda kendi sarkilari disinda ama iste herzaman öyle olamiyor ses tonu nedeniyle onun normal sesi o yüzden herzaman kendi yerinde durmuyo,belki konusurken normal gibi geliyor ama sen farkedemiyosun iste anca arada sarki söylerken anlasilabiliyor...

9Yeni! Geri: Şen Şakrak Perş. 1 Eyl. 2011 - 20:07

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

sesi gayet güzel bence sen gerçek ykcı değilsin

10Yeni! Geri: Şen Şakrak C.tesi 3 Eyl. 2011 - 12:14

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya adamın doğallığı sempatikliği yeter ..inan eleştirilerin sana uymayan yanlarıysa bırakırsın takibi olur biter..ramazan nası geçti anlamadım hep ismail in sayesinde.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

11Yeni! Geri: Şen Şakrak Ptsi 5 Eyl. 2011 - 11:31

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

ama artık program bitti yk abi kovulduğu için

12Yeni! Geri: Şen Şakrak Çarş. 7 Eyl. 2011 - 9:09

orkide

orkide
Gelişmiş YK'Cı

İsmailin tek başına proğram sunması çok daha güzel olacak.

13Yeni! Geri: Şen Şakrak Çarş. 7 Eyl. 2011 - 9:10

orkide

orkide
Gelişmiş YK'Cı

İsmailin tek başına proğram sunması çok daha güzel olacak.

14Yeni! Geri: Şen Şakrak Çarş. 7 Eyl. 2011 - 9:15

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

evet aynen öyle

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-