İsmail Yk Pazar Süprizinde Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail Yk Pazar Süprizinde Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail Yk Pazar Süprizinde

+6
miremyk
aysenur yurtseven
Lokomotiv Gülsen
gül deste
ebru_yk
canımsın
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 9:06

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

Arkadaşlar İsmail pazar sürprizindeydi , muhabir Barış olayını sordu ,İsmail de ben orda Barışın bir dörtlüğünü okudum babasının neden böyle birşey yaptığını anlamadığını söyledi değişen birşeyin olmadığını ben Barışı dinliyordum halada dinleyecem dedi. Bir barda şarkılarını seslendirdi ,daha sonra muhabir İsmailin tişört modeline takıldı tişörte bir tarafta adam diğer tarafta kadın ikisininde elleri birbirlerine kelepçeliydi ama İsmail bunu bi tarafta ben diğer tarafta ise hayranlarım olarak yorumladı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son canımsın tarafından Salı 13 Tem. 2010 - 22:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 9:34

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

haber icin saol cnm izledim bende Gülümseme

3İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 9:40

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Teşekkürler.

4İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 10:43

Lokomotiv Gülsen

Lokomotiv Gülsen
Gelişmiş YK'Cı

Haber Icin Cok tsk ederim Ve Video Yükelseniz Sevenirim cünkü izleyemedim

5İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 10:44

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Lokomotiv Gülsen demiş ki:Haber Icin Cok tsk ederim Ve Video Yükelseniz Sevenirim cünkü izleyemedim

6İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 11:04

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

rica ederim ,video ayarlamaya çalışırım..[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son canımsın tarafından Paz 11 Tem. 2010 - 11:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

7İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 11:11

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

izleyemeyenler için video ayarlamaya çalışcam ...

8İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 11:24

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

arkadaşlar video ayarlamaya çalışırım Gülümseme

9İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 13:35

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

canımsın demiş ki:rica ederim ,video ayarlamaya çalışırım..[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Saol Canm Gülümseme

10İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 15:29

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

önemli değil cnm Gülümseme

11İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 18:17

miremyk

miremyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tesk haber icin

http://www.ismailyk.com

12İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 19:50

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Haber İçin Teşekkürler Arkadaşım..

Barış Akarsu Olayını Bilmediği İçin İsmail Abi Konserde Sölemedi .

Bence Barış Akarsunun Babası Biraz Sert Çıktı.O Saygısızlığı Yapmamalıdı..

Başlıklara Dikkat Edelim Bu Arada..

13İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Paz 11 Tem. 2010 - 20:22

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

offf ya ben izleyemedimm

14İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Ptsi 12 Tem. 2010 - 5:47

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

SoundTracK demiş ki:

HAYIR CNM ISMAIL YK ANMIY BARIS AKARSUYU KRAL TV MAGAZINDE GÖRDÜM BEN
ANDI HATA O VIDEOYU BULURSAM KOYCAM BURAYA Gülümseme
AMA ANDI GERCEKTEN HATA SHOW TV DE DE DEDIKI BEN ONU ANDIM HALDE NEDEN
BÖYLE YAPTI ANLAMADIM DEDI....!!!

15İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Ptsi 12 Tem. 2010 - 9:05

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

İsmailin show tv de bodrumda röportajını gösterirlerken yanındaki o iki kadının iğrençliği ne öyle? Hiç mi ahlak kalmadı? Sütyenle kilotla.İsmail bunları yanında niye çıkarıyor? Kendini bunlarla niye alçaltıyor? Küçük düşürüyor? Ben anlıyamıyorum.Kudur baby klibindekilerde öyle rezil.Hiçmi utanmaları ALLAH korkuları yok.Sütyenle kilotla çıkmak kıyafetmi oldu?

16İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Ptsi 12 Tem. 2010 - 15:08

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

gül deste demiş ki:İsmailin show tv de bodrumda röportajını gösterirlerken yanındaki o iki kadının iğrençliği ne öyle? Hiç mi ahlak kalmadı? Sütyenle kilotla.İsmail bunları yanında niye çıkarıyor? Kendini bunlarla niye alçaltıyor? Küçük düşürüyor? Ben anlıyamıyorum.Kudur baby klibindekilerde öyle rezil.Hiçmi utanmaları ALLAH korkuları yok.Sütyenle kilotla çıkmak kıyafetmi oldu?

bu dedigine gercekten katiliyorum ...cok haklisin ...hic kimse kizmasin valla..
hep susutukca kizlar dahada fena oluoylar ...yakinda ciril ciplak cikarlar ..merak etmeyin...

ISMAIL YK YI ZATEN HEP YANINDAKI KIZLAR KÜCÜK DÜSÜRÜYOR ::Exclamation
söylim sizeeeee...

17İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Ptsi 12 Tem. 2010 - 16:18

white_rose

white_rose
Yeni Yk'Cı

ebru_yk demiş ki:
gül deste demiş ki:İsmailin show tv de bodrumda röportajını gösterirlerken yanındaki o iki kadının iğrençliği ne öyle? Hiç mi ahlak kalmadı? Sütyenle kilotla.İsmail bunları yanında niye çıkarıyor? Kendini bunlarla niye alçaltıyor? Küçük düşürüyor? Ben anlıyamıyorum.Kudur baby klibindekilerde öyle rezil.Hiçmi utanmaları ALLAH korkuları yok.Sütyenle kilotla çıkmak kıyafetmi oldu?

bu dedigine gercekten katiliyorum ...cok haklisin ...hic kimse kizmasin valla..
hep susutukca kizlar dahada fena oluoylar ...yakinda ciril ciplak cikarlar ..merak etmeyin...

ISMAIL YK YI ZATEN HEP YANINDAKI KIZLAR KÜCÜK DÜSÜRÜYOR ::Exclamation
söylim sizeeeee...

Bende aynen katılıyorum size..çok doğru söylüyosunuz

18İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Çarş. 14 Tem. 2010 - 5:41

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ebru_yk demiş ki:
SoundTracK demiş ki:

HAYIR CNM ISMAIL YK ANMIY BARIS AKARSUYU KRAL TV MAGAZINDE GÖRDÜM BEN
ANDI HATA O VIDEOYU BULURSAM KOYCAM BURAYA Gülümseme
AMA ANDI GERCEKTEN HATA SHOW TV DE DE DEDIKI BEN ONU ANDIM HALDE NEDEN
BÖYLE YAPTI ANLAMADIM DEDI....!!!

Sevgili Akadaşım Ben Konserdeydim Ve Barış Akarsunun Babası Ordaki Bir Görevliye Neden Oğlumun Adını Anmadığını Sordu.Ve Sonra İsmailde Bilmiyordum Dedi .Sonradan Barışın İsmini Söyledi.Olay Böyle Gelişti Ama Uzatacak Bi Tarafı Yok.Olabilir Konser Heyecanı İle Bilmemesi Normal Bİrşey Ama Salla Boşver Gülümseme

19İsmail Yk Pazar Süprizinde Empty Geri: İsmail Yk Pazar Süprizinde Çarş. 14 Tem. 2010 - 11:08

seyma-f

seyma-f
Gelişmiş YK'Cı

tşkler Gülümseme

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-