Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!!

+6
musti_61
gül deste
deniz14
>yagmur<
sanaz.yk
ebru_yk
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 11:20

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

ARKADAŞLAR İSMAİL YK NEDEN KRAL TV TOP 20 DE BU HAFTADA 11 NUMARA LÜTFEN 11 YAZIP 5725 E GÖNDERİP İSMAİLE DESTEK OLALIM Lütfeeen...

BUMU BIZIM YKCILIMIZ 3-4 haftadan beri Ilk 10 bile giremedik
Burda Birsürü Ykci war Herkez OY gönderse Simdiye
1-Numara yapmistik bile Lütfeeen HERKEZ OY GÖNDERSIN
VE BU YAZDIGMIDA SILMEYIN LÜTFEN ÖZELIKLE ISTIYORUM
HERKEZ OKUSUN VE OY GÖNDERSIN HAYDI GAZA BASALIM BIRAZ!!!!

2Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 11:30

sanaz.yk

sanaz.yk
BanLı Üye
BanLı Üye

ben iran da yasiyorum keske turk de yasiyur olsaydim simdi coktan ismail ilk 10girmisdi........
annem . babam.... va butun aile jeb tell nen oy vermistm......
yk cilar lutfeen ismaile destek verin................

En son sanaz.yk tarafından Ptsi 29 Mart 2010 - 7:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

3Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 12:28

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

evet arkadaslar ebruya katiliyorum
IsmaiLimiz kac zamandan beri Top 20de 11. sirada onu destekliyelim ve top 10 girmesine saglayalim bence IsmaiLimiz bunu hak ediyor
Lütfen herkes IsmaiLi desteklesin

4Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 12:51

deniz14

deniz14
Yeni Yk'Cı

ben gönderdim ama hala ilk 10 a girememişiz

5Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 13:00

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Bende gönderirim.Bu klip niye böyle yukarıya çıkamıyor? Anlıyamıyorum.

6Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 17:25

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tamamda bişe sölim,kral tv de top listesinde orada altta destek için liste nosunu yazın gönderin yazıyodu ,klibi gösterirken artık göstermiyo bu bilgileri... liste oradakiler tarafından yapılıyo bence.....ben gönderiyodum sonra iletildiği zaman hemen msj geliyodu kraltvden oyunuz alınmıştır mh:kodları falan veriyodu...şimdi olmuyo daha...bence radyodan yani kralradyosundan kralfmden istekte bulunmalıyız....

7Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Paz 28 Mart 2010 - 17:50

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

musti_61 demiş ki:tamamda bişe sölim,kral tv de top listesinde orada altta destek için liste nosunu yazın gönderin yazıyodu ,klibi gösterirken artık göstermiyo bu bilgileri... liste oradakiler tarafından yapılıyo bence.....ben gönderiyodum sonra iletildiği zaman hemen msj geliyodu kraltvden oyunuz alınmıştır mh:kodları falan veriyodu...şimdi olmuyo daha...bence radyodan yani kralradyosundan kralfmden istekte bulunmalıyız....

EVET KATILIYORUM SANA KAC KERE OY GÖNDERDI HERKEZ BUGÜN BAKTIM BARI 10 VEYA 9 OLSUN
DEDIM AMA 11 DE KALMIS ÖYLE BEN INANMAZ OLDUM ARTIK BUNLARIM TOP 20 ALLAHIN DAHA
GECENDE 19 -18 NUMARADAN GIRENLER BUGÜN 8 NUMARA DÜSMÜSLER AMA ISMAILIME GELINCE
ÖYLE BIRAKIYOLAR AMA EGER ÖYLE GERCEKTEN HAK YIYOLARSA ALLAH BILDIGI GIBI YAPSIN ONLAR
GERCEK STAR KARSILARINDA DURUYOR AMA KIMSE GÖRMÜYO!!!!!

KUSURA BAKMAYIN COOOOK SINIRIM BOZULDU!!:: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

8Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Ptsi 29 Mart 2010 - 12:04

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Bence bu listelerde hile var.Kafalarına göre düzenliyorlar.

9Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Ptsi 29 Mart 2010 - 13:34

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

gül deste demiş ki:Bence bu listelerde hile var.Kafalarına göre düzenliyorlar.

bencede.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

10Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Ptsi 29 Mart 2010 - 18:51

canımsın

canımsın
Süper YK'Cı

evet arkadaşlarrr oyy atalım lütfen.

11Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Ptsi 29 Mart 2010 - 19:37

miremyk

miremyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

burdan olmuyor ya offfffff

http://www.ismailyk.com

12Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Ptsi 5 Nis. 2010 - 18:38

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

ya ben dun top 20 listesine baktim, 11 numaradan 13 numaraya gerilemisiz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

13Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Cuma 9 Nis. 2010 - 11:55

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Bu liste hileli.İsmail şimdiye kadar bir numaralı olmalıydı.

14Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Empty Geri: Ismail Yk Oy Lütfeeeen!!! Cuma 9 Nis. 2010 - 12:05

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ok haber icin cok tsk ederim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» > Ismail Yk <
» ismail yk
» 58 ismail yk 58