Elveda..... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Elveda..... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Elveda.....

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Elveda..... Empty Elveda..... Perş. 2 Tem. 2009 - 21:14

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti yanmanin nedeni aksam yedikleri degil uyanir uyanmaz bugun yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugun 2 yildir goturmeye calistigi bir birlikteligi bitirecekti aslinda bunda gec bile kalmisti. Bitmeli dedi icinden her gun; bu tatsiz uyanis bitmeli... Icinde bir muhakeme baslamisti, kendi kendine soyleniyordu:
“Ona da haksizlik etmek istemiyorum belki hatali olan benim.... Bulunmaz Hint kumasi degilim ya, gorunus olarak himmm yakisikli cocuk denilecek biri hic degilim.... Ama yaptim cok calistim bitmesin diye kendimle mantigimla cok kavga ettim olmadi....” Genc adam bunlari dusunurken surati sekilden sekille giriyordu. Suratle giyinerek disari cikti, bugune kadar hic bekletmemisti onu simdide bekletmemeliydi. Istanbul soguk ve yagmurlu bir Nisan ayi yasiyordu.Genc adam gokyuzune bakarak ic gecirdi bulutlar bizim yasayacaklarimizi biliyor onlar bile agliyor halimize.

Birkac saatlik yolculuktan sonra Kadikoy iskelesine geldi her zamanki gibi yine ilk kendisi gelmisti bulusma yerine. Birkac dakikalik beklemeden sonra karsidan kiz arkadasinin geldigini gordu, simdi midesindeki agri daha da artmisti. Karsilama faslindan sonra Besiktas'a gitme karari aldilar, yolculuk sirasinda hic konusmadilar; genc adam gunesin yoklugunda grilesen denize bakiyordu. Genc kiz arkadasinin bu durgunluguna anlam verememisti, oyle ya nereden bilecekti bu gun ayrilik canlarini caldigini.

“Usudum” dedi genc kiz, bu yolculuk boyunca edilen tek lafti. Besiktas'a geldiklerinde bir cafe de oturdular, genc kiz anlamisti kendisine bir sey soylenmek istendiginin. .. “Bana bir sey mi soylemek istiyorsun” dedi, genc adamin gozlerine bakarak. Genc adam gozlerini kacirarak “evet” seklinde basini salladi.

Genc kiz daha da heyecanlanmisti. Biraz da sinirlenerek “soyle oyleyse ne diye bekliyorsun.”
Genc adam icini cektikten sonra “sence biz nereye kadar gidecegiz, daha dogrusu biz iyi bir ikiliyiz”
“Bunlari sorma geregini neden duydun.” dedi genc kiz.

Genc adam soze basladi: “bak canim bundan birkac ay once aksam saat 11:00 civariydi sanirim, hatirladin mi?

Genc kiz “evet hatirladim” dedi, ama genc adam genc kizin sozunu bitirmesini beklemeden “o aksam seni dusunuyordum diger aksamlarda oldugu gibi senin icin bir siir yazmistim onu o an sana okumak istemistim, sana telefon actigimda siirimi bile dinlemeden simdi sirasi mi canim ya senin de isin gucun yok mu demistin bana. Biliyor musun o an bir kac yumruk yedikten sonra kroki durumuna dusen bir boksor gibi olmustum sessiz kalip ozur dileyerek telefonu kapatmistim. Daha sonra bu siiri benden hic istememistin. Ve bunun gibi bir cok defa tartismamiz oldu. Gecenlerde hasta olup yataklara dustugumde arkadaslarimla birlikte sen de gelmis, Meral'in bana sen sanslisin Nalan sana bakar sozune karsilik sinirli bir edayla “aaaa banane isim yok da sana bakacagim, annen baksin demistin bunu da hatirladin mi?”

Genc kiz tekrar “evet” dedikten sonra saskin saskin “evet ama bunlari neden hatirlatiyorsun bilmiyorum. Biliyorsun benim kisiligim boyle, duygusalligi sevmiyorum . Ve hasta bakici gibi gorundugumu de kimse soyleyemez.”

Genc adam guldu “Evet canim bak burda haklisin, sen zaten olmak istesen bile bu kalbi tasidigin muddetce hasta bakici hemsire falan olamazsin.”

Genc adam devam etti “bana simdiye kadar kac kere sabahin erken saatlerinde guzel sozcuklerden olusan bir mesaj cektin, hic hatta gunun hicbir saatinde cekmedin. Duygusalligi sevmeyebilirsin ama sen seni seven insanlari mutlu etmeyi de sevmiyorsun, halbuki ben senin tam tersine kendimden cok insanlari mutlu etmeyi seviyorum. Seni tanidigimdan beri her sabah aksam, gece yani seni andigim her saat tatli sozcuk mesajim vardi senin icin biliyor musun? seninle ben ak ile kara gibiyiz”
Genc kiz anlamisti, “yani ne istiyorsun benden sair olmami mi?”
Genc adam tekrar gulumsedi icinden dun gece verdigin ayrilik kararinin ne kadar dogru oldugunu dusunuyordu.

“Hayir dedi sair olmani istemiyorum zaten olamazsin da; yalniz biz ayrilmaliyiz, ayrilirsak ikimiz icinde en hayirlisi bu olacak.”

Genc kiz sasirmisti, “Neden ama ben seni seviyorum, senin de beni sevdigini saniyordum.”
Genc adam ic cekerek “hayir canim sen esas beni sevdigini saniyorsun, eger beni sevseydin simdi burda baska seyler konusuyor olurduk.”

Genc kizin gozleri yasarmisti, Genc adam cebinden cikardigi mendili uzatti, genc kiz goz yaslarini silerek kesik bir sesle “Sen bilirsin, umarim beni baska biri icin birakmiyorsundur.”
Genc adam “Nasil boyle bir seyi dusunursun, senden baska olmadi ve uzun surede olacagini sanmiyorum.” Genc adam ve genc kiz iki sevgili olarak oturduklari masada artik iki yabanci gibi duruyorlardi. Istanbul yagmurlarla yikanirken yagmura iki sevgilinin umutlari da karisiyordu.

Birkac dakika sesiz oturduktan sonra genc kiz “kalkalim istersen” dedi.
Genc adam ben biraz daha burda kalmak istiyorum, istersen sen kalkabilirsin. Genc kiz “tamam o zaman sana mutluluklar dilerim” diyerek elini uzatti. Genc kizin sesi ve eli titriyordu genc adam “arkadas olarak beraberiz ama sen istersen tabi” dedi. Genc kiz evet” anlaminda basini salladi ayrilirken son kez sarildilar birbirlerine.
Genc kiz uzaklasirken genc adam masada dondu kaldi vakit ogleni bulurken yagan yagmur yerini gunese birakmisti, ama genc adam titriyordu onu titreten acan gunese ragmen esen ruzgar miydi, yoksa kalbindeki ayrilik acisi miydi. Saatlerce dolasti devamli kendini sorguluyordu hatayi bastan yaptim diyordu, ama yasadigi guzel gunlerde olmustu.”allahim” dedi “allahim guc ver bana”.

Dostlarini dusundu onlarin dediklerini dusundu. Arkadaslari sizler birbirine zit insanlarsiniz yol yakinken donun bu yoldan dememis miydiler. Tabi ya dogru olani yapmisti. Saatler gectiginde artik gunes yerini yildizlara birakmisti, eve dondugunde yurumekten bitap duruma dusmustu. Kendisini karsilayan annesine hicbir sey soylemeden kendi odasina gitti. Gece bir turlu bitmek bilmiyordu anilarin agirligi altinda eziliyordu genc adam, ama sabah erken kalkip ajansa gidecekti, bunun icin uyumasi gerekiyordu.

Birkac saat sonra genc adam uykuya dalmayi basarmisti ve sabah 7'de saatin zirlamasiyla uyandi genc adam. Evden cikacagi zaman cep telefonuna bakti, mesaj ve 10 tane cevapsiz arama vardi. Genc adam yorgun oldugu icin duymamisti telefonunun sesini. Cevapsiz arama ve mesaj canimcim'dan gelmisti canimcim onun Nalana taktigi isimdi, heyacanla mesaji acti mesajda sunlar yaziyordu... ....

“Sadece onlari sevmeyi sevdim Hepsini onlarsiz yasadim da Bir seni sensiz yasayamiyorum Bu aski tek kalpte tasiyamiyorum Sana yemin guzel gozlum bir tek seni sevdim Ve seni severek olecegim, ELVEDA BIRTANEM.... ...”

evet, genc adam sasirmisti, mesajin gelis saatine bakti sabahin besini gosteriyordu guldu kahkahalar atarak guldu onu tanidigi ve arkadas oldugu gunden beri ilk defa bir siir aliyordu ve ilk defa bu saatte araniyordu.. ..

Heyecanla hizli arama yapti, calan telefonu yabanci bir ses acti.
Genc adam “Nalan ile gorusebilirmiyim” dedi. Fakat karsidaki agliyordu, hickira hickira agliyordu; “Ben onun annesiyim yavrum, canim kizim bu sabah intihar etti. Gece odasinda birilerini arayip durdu, sabah odasinin isigini sonmemis gorunce merak ederek odasina girdim, ama yavrum kendini asmisti.”

Genc adam beyninden vurulmusa dondu. Bir gun onceki mide agrisinin iki katini cekiyordu simdi. Oldugu yere yigilip kaldi....... ......

Birkac ay sonra...

Iki doktor konusur. Doktorlardan biri digerine karsidaki hastanin durumunu soruyor ....
- haaa o mu, uc ay once getirdiler elindeki cep telefonunu hic birakmiyor, kendisi yuzunden bir genc kiz intihar etmis, o gunden sonra o cep telefonu her zaman elinde devamli bir seyler yazip birine yolluyor. Gecenlerde merak ettim o uyurken gonderdigi numarayi aradim hayret ki numara 3 ay once iptal edilmis, ve gelen mesajlarda bir siir:

“Sadece onlari sevmeyi sevdim Hepsini onlarsiz yasadim da Bir seni sensiz yasayamiyorum Bu aski tek kalpte tasiyamiyorum Sana yemin guzel gozlum Sana yemin guzel gozlum bir tek seni sevdim Ve seni severek olecegim,

ELVEDA BIRTANEM.... ...”

aglama aglama aglama

2Elveda..... Empty Geri: Elveda..... Cuma 3 Tem. 2009 - 12:10

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

kendinden bişler bulabilenler için bayağa ağır ama benim için değil..teşekkürler şule güzeldi..

3Elveda..... Empty Geri: Elveda..... Cuma 3 Tem. 2009 - 14:03

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:kendinden bişler bulabilenler için bayağa ağır ama benim için değil..teşekkürler şule güzeldi..

rica edrımm mustı aglama

4Elveda..... Empty Geri: Elveda..... Cuma 3 Tem. 2009 - 20:40

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ağlama kız yoksa senin mi yazı haha ..

5Elveda..... Empty Geri: Elveda..... C.tesi 4 Tem. 2009 - 10:52

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

musti_61 demiş ki:ağlama kız yoksa senin mi yazı haha ..

yok ama ben anlayabılıyorum... aglama çokk acı çokk bu durumm... aglama

6Elveda..... Empty Geri: Elveda..... C.tesi 4 Tem. 2009 - 11:30

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

süper askum ya aglama aglama çok güzeL...

7Elveda..... Empty Geri: Elveda..... C.tesi 4 Tem. 2009 - 11:39

şUlee

BanLı Üye
BanLı Üye

Mavi_Kiyamet demiş ki:süper askum ya aglama aglama çok güzeL...

rica aşkumm aglama

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Elveda
» Elveda..
» ELVEDA
» ---ELVEDA----
» ---Elveda----