İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!!

+6
Mavi_Kiyamet
serkan_0535
mustafa
fatihyurtseven
GaZi
İslam_YK
10 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

İslam_YK

İslam_YK
Süper YK'Cı

Mavi_Kiyamet demiş ki:
İslam_YK demiş ki:
DENİZZ demiş ki:tartışmıyoruzki ben gerçekleri söylüyorum arkadaşta inanmak istemiyor ..her neyse işte islam yk konu başlığın biraz saçma degilmi ;)

senin karşında ATA'mızın bıraktığı bir takım bir tarih var ingilizlere karşı siper olan bu yaşadığınız ülkeyi savunan bir takım bir asker..... Fenerbahçe diyip geçmeyin mazi de bir tarih yatar......

gerçekler çok bellli ama bazılarının zoruna gidiyor ...istisnalar hiçbir zaman kaideyi bozmaz....unutma unutturma!!!!

sen ilk önce türkce yazmayi ögren !!! sonra bos bos konusmaya devam edersin

ben Türkçe yazıyorum zaten
ufak not bu yazılan alfebeyede latin asıllı Türk Alfabesi denir öğrenmediysen şimdi öğrendin o zaman...senden daha iyi Türkçe bildiğim kesin .....insan önce yaşadığı yere baksın dimi....

mustafa

mustafa
BanLı Üye
BanLı Üye

sağol islam yk

fatihyurtseven

fatihyurtseven
Süper YK'Cı

Millet Bırakın Tartısmak Bos Bence Ne Derseniz Deyin Herkese Göre Kendi Takımı Büyüktür ...

mustafa

mustafa
BanLı Üye
BanLı Üye

tek büyük varsa oda biziz (FB)

İslam_YK

İslam_YK
Süper YK'Cı

fatihyurtseven demiş ki:Millet Bırakın Tartısmak Bos Bence Ne Derseniz Deyin Herkese Göre Kendi Takımı Büyüktür ...

Evet orası öyle ama bunu birileri anlamıyor ...ve gelip başka yerlere (takımlara saldırıyor) birilerinin anlatması lazım....

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

İslam_YK demiş ki:
fatihyurtseven demiş ki:Millet Bırakın Tartısmak Bos Bence Ne Derseniz Deyin Herkese Göre Kendi Takımı Büyüktür ...

Evet orası öyle ama bunu birileri anlamıyor ...ve gelip başka yerlere (takımlara saldırıyor) birilerinin anlatması lazım....

BöyLe konusursan Kendin Icin Zarar oLur IsLam o biriLerinin sen tirnagi kadar biLe oLamazsin be saLdirgan sen ve senin gibiLerdir

32İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! - Sayfa 2 Empty Geri: İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! C.tesi 13 Ara. 2008 - 12:16

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Bu Bölümü Fenerlilere Özel Açtık..

Başkaları Girmesin..

Son Uyarım..

http://www.ismailyktv.ile.biz

33İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! - Sayfa 2 Empty Geri: İşte Fenerbahçe Okuyup Ders Alın!!! Perş. 18 Ara. 2008 - 20:50

RIDOCANYK

RIDOCANYK
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

ESRA YK demiş ki:
Bu Bölümü Fenerlilere Özel Açtık..

Başkaları Girmesin..

Son Uyarım..

hihi hihi
yazmasın lutfen gslıler ve bjklıler bıze cekemıyorlar yhaa çift canak takın belkı cekerler nanik

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-

» 5 Ders