Emre'den Olay Çıkaracak Sözler Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Emre'den Olay Çıkaracak Sözler Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Emre'den Olay Çıkaracak Sözler

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Emre'den Olay Çıkaracak Sözler Empty Emre'den Olay Çıkaracak Sözler C.tesi 6 Ara. 2008 - 20:03

**MyMyMy**

**MyMyMy**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Denizlispor deplasmanında attığı golle takımına 3 puan kazandırdığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Denizlispor maçında attığı golle takımına 3 puan kazandıran Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, maç sonrası yaptığı açıklamada, attığı golle takımına 3 puan kazandırdığı için çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Topla ikinci veya üçüncü buluşmamdı. Selçuk sert bir top attı ben de kaleyi gördüm ve vurdum. Ben çok gol atan biri değilim. Çok gol atan adamlar daha güzel anlatır. Takımın kazanmasına vesile oldum, çok mutlu oldum. Benden, büyük beklentiler var. Bu nedenle de çok mutluyum. 1-2 haftadır ayağımda ağrılar vardı. Hocam Beşiktaş maçında da beni kullanmak istemişti. Ağrılarım olduğunu ama, kısa süreli beni kullanmak isterse elimden geleni yapacağımı söylemiştim. Oynamamamın nedeni ağrılar" dedi.

Denizli Çardak Havalimanı'nda yaşanan tatsız olayla ilgili de değerlendirmede bulunan Emre Belözoğlu, havalimanında kendisine laf atan ve bu nedenle tartıştığı kişinin daha önce futbol oynadığı bir takımın taraftarı olduğunu söyleyerek, "Bizler de insanız hata yapabiliriz. Kimsenin hayamla alakalı, şerefimle alakalı laf söyleyemeyeceğini; söyletmeyeceğimi söylemiştim. Taraftarlarımız bizi çok iyi karşıladı. Ama daha önce oynadığım takımın bir taraftarı bana laf attı. Evet doğru yumruk yumruğa girdik.

Belki öyle davranmamalıydım fakat kendime hakim olamadım. Bugün, sahiplerini tanıdığım, aslında iyi insanlar olduklarına inandığım, bir gazetede bana 'Şerefsiz defol git takımdan' denildiğinin yazıldığını gördüm. Bunlar çok kötü şeyler" diye konuştu.

Dinamo Kiev maçı için de değerlendirmede bulunan Emre Belözoğlu, "Çok önemli bir maç. Bu sene Avrupa'da beklenen performansı sergileyemedik, ama iyi bir telafi maçı olduğunu düşünüyorum. Büyük maçlara iyi konsantre oluyoruz inşallah başarılı oluruz" dedi.

mustafa

mustafa
BanLı Üye
BanLı Üye

teşekkürle mutlu _yk

3Emre'den Olay Çıkaracak Sözler Empty Geri: Emre'den Olay Çıkaracak Sözler Paz 7 Ara. 2008 - 10:22

**MyMyMy**

**MyMyMy**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

mustafa demiş ki:teşekkürle mutlu _yk
rica edrm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]