ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ßiz O Kadar Fakirdik Ki !

+4
AŞKIMYK
merweyk
lazibere53
rebeL qirL
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Cuma 21 Kas. 2008 - 19:31

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi..
biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik ..
biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik ..
biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu her sabah tenekenin içine girer peynir taklidi yapardık ..
biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdeklerinden çorba yardık...
biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım..
biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben söyleyeyim kuracak cümlemiz bile yoktu yani..
biz o kadar fakirdik ki; tuvalet kâğıdını kurutup kurutup kullanırdık
biz o kadar fakirdik ki; kokain yerine tebeşir tozu çekerdik
biz o kadar fakirdik ki; okul karnesini karneyle aldığımı bilirim
biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı
biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik
biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirleri dayanamayıp misyonlarını bize devrettiler
biz o kadar fakirdik ki; okula jaguarla gidip geldim senelerce, yok yani bildiğin jaguar deh diyordum gidiyordu kırmızı ışıkta durmak sorun oluyordu çok zorluk çektik çook..
biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık
biz o kadar fakirdik ki; Fakir BAYKURT bizim idolümüzdü duvara posterini asardık duvarda desteksizdi çiviyi çakınca yıkılmıştı zaten...
biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz televizyonumuz bile yoktu bizim televizyon sadece siyahtı bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz televizyonuyla yan yana koyar öyle seyrederdik ya..
biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik ağabeyimde akşam gelip hani bana hani bana demişti
biz o kadar fakirdik ki; meteliğe atacak kurşunumuz bile yoktu bizde taş atardık
biz o kadar fakirdik ki; babamdan tokat yerdik başka şey yoktu bir tokadı 4 kişi paylaştığımız günler oldu
biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.
biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı

2ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Cuma 21 Kas. 2008 - 20:10

lazibere53

lazibere53
BanLı Üye
BanLı Üye

tskler merve .........

http://www.ismailyk fanboard.net

3ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Cuma 21 Kas. 2008 - 20:11

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

Rica edeRm cafeR Gülümseme

4ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Ptsi 24 Kas. 2008 - 10:23

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tşkkrler

5ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Ptsi 9 Mart 2009 - 14:43

AŞKIMYK

AŞKIMYK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

TSKLERRRR

http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

6ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Ptsi 9 Mart 2009 - 14:52

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tşklerr

http://www.ismailykfanboard.net

7ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Cuma 13 Mart 2009 - 9:46

GECELERİN YARGICI

GECELERİN YARGICI
BanLı Üye
BanLı Üye

eline saglık:ddd biz cok fakirdik dolmusun arkasında kosmak zorunda kalırdık dimi:D:D[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

8ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Cuma 13 Mart 2009 - 9:48

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

tövbe fakirlikle dalga gecilirmi ya
yoksa benmi yanlis anladim?

9ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Empty Geri: ßiz O Kadar Fakirdik Ki ! Paz 29 Mart 2009 - 12:33

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

tsklerrrrr tamam
eline saglik

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]