Sanatçıların Sitemiz Hakkındaki Yorumları.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Sanatçıların Sitemiz Hakkındaki Yorumları.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sanatçıların Sitemiz Hakkındaki Yorumları..

+5
peri
rebeL qirL
armaganyk
sevilay
ozgur1903
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ozgur1903

ozgur1903
BanLı Üye
BanLı Üye

Arkadaşlar aşağıda yazılanlar tamamen benim eserimdir.Ne herhangi bir sitede gördüm, ne de başka birşey.

İbrahim Tatlıses
: Vallaha ne diyeyim arada sırada girip yeni şarkı sözlerine bakıyorum benim
şarkılarımın korsanı oraya konu olarak açılmıs mı diye bakıyorum

Erol Köse: evet gercekten çok güzel bir site. İsmail Yk'nın vazgeçilmez Platformu.Arada sırada girip yaratıcı konu açan var mı diye bakıyorum
eğer varsa yeni sesler getirebilir bunların web tasarımını onlara yaptırabilirim

Ajdar: Efeniim Gerçekten Çok Tatlı Bir forum, aynı bir muza benziyor arada sırada kötü konu açıp nanelik yapsalarda üyelerini ve kalitesini seviyorum

Tarkan: evet gerçekten m etamorfoz ( değişim,değişik) bir site.Girip kendi şarkılarımı indiriyorum

Alihan: Evet güzel bir forum.Ama ben burdan birşeyi dile getirmek istiyorum.Ajdar ne olur affet beni.Sevgiler sagılar efenim

Tecavüzcü Coşkun: He şu bizim ismailykfanboard. biliyotum orayı ya. Ama gecen gün bir bayana özel'den çapkınlık yapınca banlandım
Ama arada sırada girip cinsel bilgilere bakıyorum

Nuri Alço: Bak yavrum ben öyle herkez tarafından görülen yerleri sevmem. Benim işim Özelden Paylaşmaktır

Bülent Ersoy: Aman tanrım. Korkunç bir site. Yani güzelliğiyle korkunç bir site demek istedim evladım
Gerçekten fevkaladenin fevkinin fevkinde, güzel konular açılıp seviyeli bir şekilde münazara ediliyor.Ah ulan Armağan neden terkettin beni

Arkadaşlar biliyorum aşırı derecede saçma ve kötü oldu ama maksat paylaşım. Forumu kirlettiğimden Dolayı Hepinizden Özür Dilerim ddd

En son ozgur1903 tarafından Paz 18 Ocak 2009 - 0:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

http://www.ozgurforum.tk

sevilay

sevilay
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haha

armaganyk

armaganyk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

haha haha haha

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

nuRi aLço mNnnq oLmuşşŞŞ haha
saqoL Öshqee bAcmMm evett

peri

peri
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

haha haha

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ddd:D

http://olumuneykci.blogcu.com

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

koptum baqlanamiyorum haha
emeqine sqLik özqür

şeymayk_61

şeymayk_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ajdar: Efeniim Gerçekten Çok Tatlı Bir forum, aynı bir muza benziyor arada sırada kötü konu açıp nanelik yapsalarda üyelerini ve kalitesini seviyorum haha haha
güzel olmuş tşkler

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güzel olmus,Emegine saglik

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Sitemiz Trendy De.!!!