Merve*den Süper Nickler !! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Merve*den Süper Nickler !! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Merve*den Süper Nickler !!

+3
BiRGüL_YK54
aslınur
rebeL qirL
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Merve*den Süper Nickler !! Empty Merve*den Süper Nickler !! Çarş. 29 Ekim 2008 - 20:53

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyorsunuzz ^^

YaLnızLık henüz bir bebek.. günden güne büyüyecek !

Attığımız her adım senkronize ..(:

Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!

DüğünLerde yanına qeLip seni dürterek "sıra sana geLdi" diyen yaşLıLardan sıkıLdıysan sende aynısını cenazeLerde onLara yap... xD

Sana karşı NötR ! (:

~ ProféssionaL CindréLLa ~

Gözlerin benden çok uzakta, Sevgin sanki yanıbaşımda, Tanıştığımız günü hatırla, Çekinerek gülmüştün sen bana!

Kaza gibiyim, kimin başına geleceğim belli olmaz ! (x

Artık senin gibi ********lere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok!
Cep telefonunun mesaj bölümünde bile en az 160 karakter var;ama sende 1 tane bile yok!

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar...!

Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Nedeniyle Bir Süre Ulaşılamadı Şimdi Full Çeken Hattımla Seninleyim...

İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o benim

Al Sana Yeni Adres.Oturmaya Bekleriz.Dön Dolaş Mahallesi,Arabul Caddesi,Zor Bulursun Apartmanı NO=9 Biz Evde Yokuz

2Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! C.tesi 1 Kas. 2008 - 11:26

aslınur

Yeni Yk'Cı

PAYLASIM İÇİN TESEKKÜRLER

3Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! C.tesi 1 Kas. 2008 - 13:32

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

saol cnm tşkler.....xD...

http://www.ismailykfanboard.net

4Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! Ptsi 3 Kas. 2008 - 13:52

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

çok güzeeell
çok teşekkürler

5Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! Ptsi 3 Kas. 2008 - 15:33

ozgur1903

ozgur1903
BanLı Üye
BanLı Üye

sAoOLAaShıN... €mİNhe BaChıM.. xD ddd:D

http://www.ozgurforum.tk

6Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! Ptsi 3 Kas. 2008 - 15:38

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

cok güzeller... emegine saglik Gülümseme

7Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! Cuma 7 Kas. 2008 - 19:47

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

bişi deeL

8Merve*den Süper Nickler !! Empty Geri: Merve*den Süper Nickler !! Perş. 20 Kas. 2008 - 19:38

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

tsklerrrrr

http://www.ismailykfanboard.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-