Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız?

+18
aysenur yurtseven
kArAs3VdAL1
MersinLiy
böCükk
HaYaL
Nickimi7kedi
AŞKIMYK
kevser_YK
[- Melankolik -]
şeymayk_61
>yagmur<
GECELERİN YARGICI
**MELODİ YK**
SoundTracK
CANIMMMMM58
lazibere53
çirkin_38
MÜMİNE YK
22 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

51Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Salı 1 Ara. 2009 - 16:25

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

hadi gariii yiyeq Gülümseme baa Biraz faZLa ver Ula ben daha İLK taDına bakiorum pfff kop Gülümseme

Sivasa hayarınım ddd

52Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Salı 1 Ara. 2009 - 17:42

kArAs3VdAL1

kArAs3VdAL1
BanLı Üye
BanLı Üye

sivas ulkemi cahil ddd
almanya-otomobil

53Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Salı 1 Ara. 2009 - 17:45

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ÇİN
ÇİN SEDDİ

54Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Salı 1 Ara. 2009 - 19:23

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

tr nin Doberman Cinsi yalakaLarına ddd

55Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Salı 1 Ara. 2009 - 19:42

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

kArAs3VdAL1 demiş ki:sivas ulkemi cahil ddd
almanya-otomobil
TÜRKIYENIN SIVASI YAZICAKMIS UNUTMUS
CAHILMI OLUNUYO HEMEN?

56Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 15:35

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

Ya aBlaSı yuzune vurma adam sivası ÜLKe Biliyor Sende hea [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben Bilerek sivas yazıyorum Sivasında ÜLke OLDunu Dusunen kazma varsa pes [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

T Ü R K İ Y E M İ N G Ü Z E L M E M L E K E T İ O L A N S İ V A S A HaYRANIM böyle yazdıranlar utansın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tr nin CoK Bilmş Saf CahiLlerine hayranım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

57Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:11

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

MersinLiy demiş ki:Ya aBlaSı yuzune vurma adam sivası ÜLKe Biliyor Sende hea [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben Bilerek sivas yazıyorum Sivasında ÜLke OLDunu Dusunen kazma varsa pes [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

T Ü R K İ Y E M İ N G Ü Z E L M E M L E K E T İ O L A N S İ V A S A HaYRANIM böyle yazdıranlar utansın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tr nin CoK Bilmş Saf CahiLlerine hayranım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ANASININ OGLU

58Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:24

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ddd Dimi armut Dibine Duser Sonra piişer ddd

59Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:26

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

YOK ARMUT PISMEZ ERIR [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

60Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:32

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

qı bizde gelişi guzel salladık daa ddd

anasına bak OğLunu AL Ozaman ddd

61Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:38

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

BAK BU OLDU
OGLANI ANASI AYSE OLANDAN AL DEMISLER
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

62Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Çarş. 2 Ara. 2009 - 18:50

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ahahahahah Ben şansLıyım ozaman ayşe anadan ALın OĞLunu ddd

63Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Perş. 3 Ara. 2009 - 15:36

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

BEK SANSLISIN HER KULA NASIP OLMAZ

ALMANYANIN ISMAILINE [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

64Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Perş. 3 Ara. 2009 - 16:26

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

rusya ya hayranın suyundan mı dir ne ddd

65Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Perş. 3 Ara. 2009 - 17:47

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

RUS MEZARLIGINA GÖMÜLESICE SENI [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

66Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Perş. 3 Ara. 2009 - 17:55

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

qı ana Acıq uzudum ne edim ya garii [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

acıq Gidem gelem rusyaya hemi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

67Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? Perş. 3 Ara. 2009 - 19:57

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

GIT GIT TUTAN YOK

ANTAKYANIN KÜNEFESINE HAYRANIM

68Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? C.tesi 5 Ara. 2009 - 11:19

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

.)

rusya Gülümseme

69Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? C.tesi 5 Ara. 2009 - 11:54

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

tövbe ya

hindistan

70Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? - Sayfa 3 Empty Geri: Hangi Ülkenin Nesine Hayransınız? C.tesi 5 Ara. 2009 - 20:15

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

hindistan ddd

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

EVET HINDISTANIN KIYAFET VE DANSLARINA HASTAYIM!
ÖYLE HASTAYIMKI ARADA HINT KIYAFETLERI GIYINIYORUM

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

rusyaya hastayım bazen yolda sarı cıvcıv gördumde hemen soruyorum kimsiniz nerelisiniz Gülümseme ddd pfff kop

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

iyyyyyyyyyyy
bende sari civcivlere yürüüüüüüüüüüü diyorum

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ne Kovyon qı Sen [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] allaH allah DuLuz şurda Dime aLLah aLLaH Kovma Bidaha Gülümseme

tabiKide Canım Tr Güzel insanLArına

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

ESMER OLSUN CAMURDAN OLSUN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-