Benden Nickler.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Benden Nickler.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Benden Nickler..

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Benden Nickler.. Empty Benden Nickler.. C.tesi 25 Ekim 2008 - 9:12

ozgur1903

ozgur1903
BanLı Üye
BanLı Üye

AYNILARI WARSA ÖZÜR DİLERİM xD xD

ben öLüncee y**mur y**suun **laduu peLLi oLmasuun

»»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa«««

Kapım Kapanmaz Barışmak İsteyen Barışsın Ama Korkumda Yok Yani Ortalık Karışsın!

DoĞu$Tan ÇareSi OLmayan 1 HaSTaLIgim VaR HeR GöRDüĞüMü İNSAN zanNediiOrm

sefioRum yaLan yoqh ![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] umutLaNma aşq biTTi ![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

HERKES AYNI HAYATTA KENDİNİ Bİ$EY SANMA!!!

ßnde isTedm qèLmèi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]èLini Tutup öpméi ! İstemezDim çeKip qiTmèi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
öyLesnJe öLmèi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KaLamazSın ßu hayaTTa ßakiRe !
HayaT koYar saNa ßi kere !

KuLakLarm çaLan müZikTe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kafam yaStkTa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ßeden düNYa çöPLüünde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ruhum ßoşLukTa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ßiri sNa qiT dediqiNde kaLmaK isTiorum dièßiLmeKmi$ sevMek !

KiLiT vuRdum kaLßime !

Snnde a$Kın yaLanmı$ ! Snnde sevqiN yaLanmı$ ! Snde onLar qßi yaLansn $mdi !

[ [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cHoqo Pyenses [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ] ' ßıkTım ßüsßütün HerşeyDen ! Senin YüzünDen kaHreTsn !

[ $ereFSiz HayaT !]

40 dk ders yAp yAp ßiTmèz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
10 dk tenefüs dedikoDuya yeTmez xD

Şmdi öyLe uZakki qeLdiqm yoLLar, yaLnış ßir öyKüydüm ßni yeNiden yaZ!

UyuşTr Kanımı ßaşımı Döndür yaTır dizLerne ömrümü sönDür! ÇeKme dudakLarnı dudakLarmdan neFesim kesiLsn öperKen öLdr!

koskocaman bı palavra kım ıster senı defol buralardan![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kaLdır ay**ını dünyamdan yüreqimi ciqnedin cnm yanıyor!![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ne zaman eskiyor sevgiler? ödenen bedellerin acısı geçince mi?

Ce E ! Çık orTaya birdeN[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!Ce e kayboL hadi yeniden![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]NereLere sakLandın sen![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sobeLerim affeTmem qörmessem!

qösLerimin önünden kayboLup qider hayaT s**Lanırm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

aLdandm qördüqüm masaLLara[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yaLakaLıqı beniMseyeNLer sewiLsn ben buyuM kimseye ihTiyacım yoq!![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

küLüsTür bu ruHun özZrü yoqqi bnde![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kaCıoRm i$te heR$eydeN kaCıoRm i$te seNdeN we ßendeN[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

Ha Ha Ha[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]i$te hayaTım ßöLe ßo$ ßiR kahKaha[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

ewweLim seN oLdun ahiRim sensiN[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

ßa$ka tüRLü ßi$ey ßu yaLnıZ seNi isTeYen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

1 choK sıkıLdım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]2 neyDi ya unuttuM xD

kalbimm esqii fabriqaaaa yoqq ardıqq o çalışnlarrrr

Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

boş resiMler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen yksun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o üsden bos sanırsam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] artıq usat elİni qie ösel insan qurtar bni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama yanımda azda oLsa yapı$tıRıcım vaR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KıRıLaN hAyaaLer mİ BatTI Elİne??

''phéN héP s** TaraFıma Dönüq yaDaRım qaLßimDéqi >>$Hén<< é$iLMé Diéé[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]HéR$éY'm''

? °'Chekinqen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]° ?

'ßir Kez 0Lsn qüldür yüzümü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Choq'mu sey istiorm Sadece sew ßeni(LL)

oYnaMa__cHocuUm *** D**Maa qaFaayyaaa xD ||| dußLE uqaLaa xP xD EnDopLazMik1haTunum x) [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kim SöyLemi$ CadI OLdugumu ? Sén €LmanI Yé $ékéRim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

anLam§ız coCukLarın cıqLıkLarı qßi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xS

inSan oğLu naNkördüR değer weRmez kimseye [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.],bende inSan'm sonuçta fasLasıNı bekLeme [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

no paniC, no heyCan, béN koyCam séN susCan xD

Kendi mutLu dünYamda muDsuz yaSıOm ben[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Alayına Y[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]O[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]L xD

(; inSan umurSaMAdıQLarına Karsı hép eii dawRanır/[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

N Zaman ßu Kadar Zor OLdu NéFés ALmak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]?

' Sénin $imdié Dék Yaßdıqın En İi $éy Kayßédmék[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

' 1[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] <3[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Zaman ßiddy ßuuuum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

' ÖzqürLük Warsa Ucmak Nié[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]?

' Takma Masumiét Maskéni ßén ßu YaLanLara Kanmam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

Daa Onsuz 1 Hayad ßiLé HayaL Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéxin?

' I$ıkLarı Kapatıp GözLérini 4 Acınca MutLu Mu OLdun *****[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!?

' KaLßimi YanakLarımın CoqraFyasına Gömüorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmı$ 1 Ruh Numunésiyim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

' Narkoz ALmı$ Gißi Hisséddiqimdén ßéri Addıqım Hér Adım Sénkronizé[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

' A$k Oyununu Son OyNadıqım $eytanDı O da ßeNi GünahLaRına SaTTı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

komiq ¦
---- deLYy ¦
------ara sıra gery ¦
--------hayatın tadındayım¦
----------kıskanç ¦
------------kopuq ¦ xD xP
---------------- - - -ara ara somurduq -¦

HayaT Benm HayaTımm oLdnqnDan bî pRobLêm yok xD

||" wodeFonê Nê demî$ >> aNı ya$a[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xD

Her Gün Daha Chocqq Degişiom anlayana kapak dostum !

babam **zı bosuq olandan haz edmes[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] baba bu qes affed ama bunnarın hebsi aynı b*q [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!

yenqeCin kumDa ßırakTıqı izLer: yaLnızLıqın en SeSSiz haLi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!Bn öqRenci hayad sınaw k**ıDı

Bööööö! MudsuzLuq Bna Hiç y**ışmıoR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben ceketimi kaybetmişim,sen düğme arıyorsun

yüReqimi hackLedn[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eyy yoqLuqum WarLıqıMı aRat!![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BunaLdm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

EsqiDen Hichdm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Şmdee P*cH oLdum Anneee[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sen gittin gelmedin deişen bişe olmadı belli ki bu gidiş bana zerre kadar koymadı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

söyLesem tesiRi yoq sussam qönüL Razı deqiL[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

HayaD matROCK haDi quDuROCK[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

qüzeLLik aLLah veRqisidiR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]siviLce de KDV'siDir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xD

**LamakTan yaş mı KaLdı qözLérimDé DamLayac** [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu HaLimDén anLamaYan öLünce mi anLayac**[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ya$amaYac**ım Dérqen [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sén Çıktın kaR$ıma

Héb DésTéq[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] taM destEq(!)

DehshetiM,Many**M,Laf SokaRim,YeRse uqRass ßakaLim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

séNi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kaLBimé zinCirLédümM[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]anaHdaRuda kaüp eDdümm

ßy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Thé[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]HayaT

Tanrı DéiLim Ama Tapannar Far[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

anca mİğdemİ buLandIrırsIn ßu saatten s0nra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bo$ver seN süSü püSü beNiM iCim qüZeL=)

a$k;iLkokuLda k0med!____0rTa 0kuLda trajed!____Lisede DraM____imaM hatiPte haraM[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!

http://www.ozgurforum.tk

2Benden Nickler.. Empty Geri: Benden Nickler.. C.tesi 25 Ekim 2008 - 9:14

rebeL qirL

rebeL qirL
BanLı Üye
BanLı Üye

öshqe bacımM süperLer bunlar tHnKss x)

3Benden Nickler.. Empty Geri: Benden Nickler.. C.tesi 25 Ekim 2008 - 9:17

ozgur1903

ozgur1903
BanLı Üye
BanLı Üye

nDemq emiNe Bacm xD

http://www.ozgurforum.tk

4Benden Nickler.. Empty Geri: Benden Nickler.. C.tesi 25 Ekim 2008 - 10:35

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ya$amaYac**ım Dérqen [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sén Çıktın kaR$ıma

Ah benlik ddd

http://www.ismailyktv.ile.biz

5Benden Nickler.. Empty Geri: Benden Nickler.. Paz 26 Ekim 2008 - 1:29

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

nickler cok güzel emegine saglik pfff

6Benden Nickler.. Empty Geri: Benden Nickler.. Perş. 20 Kas. 2008 - 19:54

canimyk

canimyk
BanLı Üye