Michael Jackson.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Michael Jackson.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Michael Jackson..

+18
[- Melankolik -]
asi yk
**MELODİ YK**
leylaa
mjtanju
armaganyk
iroş-ozan-ismail yk
Nickimi7kedi
''İsMaiL CooL''
lazibere53
göksuyk
FATİH_YK
çirkin_38
MÜMİNE YK
DENİZZ
çerkezkızı
ismailykgirl
ESRA YK
22 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Michael Jackson.. Empty Michael Jackson.. Çarş. 4 Haz. 2008 - 12:24

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

İsmailimin ... ddd:D:D:D

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Ptsi 9 Haz. 2008 - 15:22

ismailykgirl

Gelişmiş YK'Cı

ismail mi hahaah

3Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Ptsi 16 Haz. 2008 - 13:09

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ayy hiç sevmiyorum ben bu adamı yaa
sağol paylaşımın için esra

4Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Ptsi 16 Haz. 2008 - 13:33

DENİZZ

DENİZZ
BanLı Üye
BanLı Üye

bende sevmiyorum yaa ismail varken ne gerek var bu micheal e

http://www.ismailykfanboard.net

5Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Salı 17 Haz. 2008 - 16:27

MÜMİNE YK

MÜMİNE YK
Kral Üye
Kral Üye

varya bu adamdan nefret ediyorum nerdeyse ne gıcık

6Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Perş. 11 Eyl. 2008 - 20:09

çirkin_38

çirkin_38
Gelişmiş YK'Cı

bu erkekmi kızmı Annadın
haberi olan varmı Annadın
varsa versenize Annadın :muha

7Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Paz 14 Eyl. 2008 - 10:49

FATİH_YK

FATİH_YK
BanLı Üye
BanLı Üye

erkek ne yapacan çok lazımsa al güle güle kullan Annadın haha tşkler esra arkim..

8Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Paz 14 Eyl. 2008 - 11:11

göksuyk

göksuyk
İyİ YK'Cı

ya ama güsel dans edio ya adam

9Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 24 Eyl. 2008 - 8:36

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çirkin_38 demiş ki:bu erkekmi kızmı Annadın
haberi olan varmı Annadın
varsa versenize Annadın :muha

haaaaa ismine göre erkek ama tipine göre bilemiyorum ddd

10Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 24 Eyl. 2008 - 10:59

lazibere53

lazibere53
BanLı Üye
BanLı Üye

bende nefret edıyorum esra kusura bakma paylasım ıcın sagol

http://www.ismailyk fanboard.net

11Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Cuma 26 Eyl. 2008 - 13:10

''İsMaiL CooL''

''İsMaiL CooL''
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

özr dilerim esra abla ama ben bu adamı hiç sevmiyorum.ama dansları çok güzel

http://www.ismailyk.all-up.com

12Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. C.tesi 27 Eyl. 2008 - 6:24

''İsMaiL CooL''

''İsMaiL CooL''
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

ismail abi nerdesin Nee ben çok tırsttım bu michal jackson bilmem ne mi .allah allah ya
ben ismail abimi istiyorummmmm aglama

http://www.ismailyk.all-up.com

13Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 29 Ekim 2008 - 8:58

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

haha :muha

14Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Cuma 21 Kas. 2008 - 22:02

iroş-ozan-ismail yk

iroş-ozan-ismail yk
Yeni Yk'Cı

YAW BU BİR ÇÖK ESTETİK YAPTIRMIŞ
AMA ADM SÜPER WALLA
SÜPER DANS EDİYOR

http://www.ozanworld/forum.com

15Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 26 Kas. 2008 - 20:38

armaganyk

armaganyk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

karısık bısey ıste bu cınsıyet bellı degıll haha

16Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 31 Ara. 2008 - 20:28

mjtanju

mjtanju
Yeni Yk'Cı

Michael Jackson ilgili konuşmalarınıza sadece gülüyorum.Şunu bilinki Michael Jackson POPUN KRALIDIR.Burası İsmail YK fan sitesi farkındayım.Ama dikkat edersiniz İsmail YK'da sıkı bir Michael Jackson hayran'ı.Bunu nasıl anladın derseniz.TV'de çıktığı programları izlemem benim için yeterli oldu.MJ'nin moonwalk'ını bile kendi şarkılarında kullanıyor.Taklit yapmadığını biliyorum.Ama şunu bilin ki İsmail YK'da Michael Jackson'ını dans olarak örnek alıyor.

Michael Jackson beyazlamasının sebebi vitiligo hastalığı'dır.Michael Jackson'ın beyazlamak için ameliyat olduğunu, beyazlatıcı krem kullandığı vs. düşünenler yanılmaktadır.Hem ameliyatla beyazlaşmak o kadar kolay mı sizce?
Şimdi kendinizi sınayın. Her gün okuduğumuz gazetelere ve televizyonda izlediğimiz haberlere ne kadar güveniniz var? Bu işten para kazananlar var. Bir kişi para kazanmak için ortaya sansasyonel bir haber atıyor, tüm basın kuruluşları da buna yer veriyor. En basit örnek Irak'ta kitle imha silahlarının aslında var olmadığının ortaya çıkması... En güvendiğimiz medya kuruluşu bile tüm basının yer verdiği ajans haberlerini aynen aktarıyor. Daha sonra haberin yanlış olduğu çok nadir açıklanıyor. "Biz yalan haber verdik" mi diyecekler halka? En çok para yapan haber, en azından bunun için en kolay yol ise magazin haberleri.

Özellikle de dünyaca ünlü, en başarılı isimler kurban olarak seçiliyorlar. Örneğin herkes tüm zamanların en çok satan şarkıcısı olarak rekorlar kitabına giren popun kralı Michael Jackson'ın tüm itirazlarına rağmen kendisinin defalarca estetik yaptırarak beyazladığını düşünüyor. Çünkü yıllardır sabah ellerine gazete aldıklarında hala para yapan bu haberi okuyorlar, televizyonu açtıklarında bu bayatlamış asparagas haberle karşılaşıyorlar. Fakat size böyle söylenen, yıllardır inandığınız birşeyin aslında bir asparagas haberden ve dedikodudan kaynaklandığını düşünmediniz mi? Michael Jackson'ın beyazlamak için hiçbir estetik ameliyat olmadığı ve hiçbir extra müdahelede bulunmadığı tıp bilimciler tarafından ortaya çıkarıldı. Michael Jackson tıp kitaplarına "ilk estetikle beyazlayan kişi" olarak değil, dünyada onbinlerce kişinin yakalandığı vitiligo hastalığına en ünlü örnek olarak girdi. Bu doktor raporlarıya kanıtlandı ve genetik olduğu ortaya çıktı. Aynı hastalık kızkardeşi La Toya Jackson'da ve onların baba taraflarındaki birçok akrabalarında da olduğu ortaya çıktı. Fakat Türkiye'de bile yolda rastlayabileceğiniz birçok kişide bulunan yüzyıllardır süre gelen vitiligo hastalığı görmezden gelinip dünyada tek beyazlayan kişinin Michael Jackson olduğu yazılıp çizilmektedir. Michael Jackson'ın estetikle beyazlamadığı ortaya çıkınca bu sefer "Oksijen çadırında beyazlamak için uyuyor ve ilaçlar kullanıyor" gibi haberler yapılmaktadır. Halbuki evine giden birçok kişi Jackson'ın oksijen çadırı satın bile almadığını görünce hayretler içinde kalıyorlar. Ten rengini değiştirmek bu kadar kolaysa neden başka insanlar koyulaşmak için solaryumda zaman harcayacaklarına estetikçilere gitmiyorlar? Ya da neden zenciler beyazlamak için estetikçilerin kapısında sıraya girmiyor?

Aslında Michael'ın saf bir beyaz olmadığı bu sayfada gördüğünüz fotoğraflarda açıkça görülüyor. Makyaj ve görüntü hileleriyle örtbas edilen vitiligo hastalığının belirtileri olan lekeler doğal olan bu fotoğraflarda seçilebiliyor. İlk fotoğraflarda Michael normalde beyaz boya ile örtbas ettiği lekelerin görünmesini engelleyememiş. Beşinci fotoğrafta ise zenci olarak tanıdığımız zamanlarda bile aslında beyazladığı bir konserinde terden kahverengi boyası akınca ortaya çıkmış. Bu demek oluyor ki zenci olarak bildiğimiz zamanlarda beyaz lekeleri vardı ve bunları boya ile örtbas ediyordu. Daha sonra hastalığı ilerleyince beyaz bölümler arttı ve bu sefer kahverengi lekeleri örtbas etmek zorunda kalmaya başladı. Çünkü bir pop idolün yapması gerektiğini yaptı. Hala hastalığı ilerlemekte ve gittikçe beyazlamaktadır. Bu hastalığa tüm dünyada birçok insan yakalanıyor. Türkiye'de "Akdeniz hastalığı" olarak da biliniyor. Daha detaylı bilgi olarak Vitiligo veya Michael Jackson'ın örnek olarak gösterildiği Zebracorn sitelerinden öğrenebilirsiniz. Bu sitelerde tedavisi olmayan hastalığın saçları da etkilediği yazmakta... Yani büyük ihtimalle artık 46 yaşında olan Michael Jackson yıllardır saçlarını ve kaşlarını boyamak zorunda kalmış olabilir. Çünkü onlar da beyazlamış olabilir. Bugüne kadar nereden başlatıldığı belli olmayan Michael Jackson ile alay eden e-mailleri forward ettiniz. Bu e-maillerde çocukluk fotoğrafı, gençlik fotoğrafı ve orta yaşlı fotoğrafı yanyana koyularak Michael'ın defalarca estetik ameliyat yaptırdığı kanıtlanmaya çalışıldı. Hatta yanlarına Star Wars'daki, Lord of The Rings'teki, Maymunlar Cehennemi'ndeki karakterler koyulup karşılaştırma yapılmıştı, ya da gelecekteki hali gibi gösterilmişti. Kimin çocukluğu, gençliği, yaşlılığı aynıdır ki? Üstelik iddia edilene göre aslında Michael sadece burnundan 2 tane ameliyat olmuş. Fakat insanlar hala 150, 1000 gibi her defasında değişik söylenen abartılı rakamlara inanıyor. Yalnız bu gibi abartılı sayıların gerçekleşmesi için herhalde dalağına, karaciğerine, midesine, damarlarına ve diğer organlarına da estetik ameliyat yaptırması gerekiyordu. Michael'ın kamuoyuna çıktığı anlarda yüzlerce fotoğrafı çekiliyor. Bu fotoğraflardan çirkin olanları ayrılıp "Estetik faciası" başlıklı haberler yapılıyor. Fakat bu kadar kötü olmadığı yayınlanmayan fotoğraflar araştırıldığında ortaya çıkıyor. Yine de hep aynı birkaç fotoğraf kullanılıyor hakkında haber çıktığında veya yaratıldığında... Kimin çirkin çıkmış fotoğrafı yoktur ki? Ayrıca bırakın sanat camiasını, ünsüz insanlar bile 2'nin çok çok üstünde estetik yaptırıyor. Cilt hastalığına yakalanmadıkları halde solaryumla, makyajlarla ya da başka şekillerde renklerini değiştirmeye çabalıyorlar. Fakat bu konuda dünyada yaşayan en ünlü şahsiyet olduğu için vitiligo hastası olmasına rağmen Michael Jackson yargılanıyor. Onun bu hastalığa yakalanmaması için hiçbir sebep yok. Tarihin en çok satan sanatçısı da olsa onun da diğer insanlardan farklı olmadığı unutulmaması gerekiyor. O da biyolojik yapıda bir canlı olduğu için binlerce, belki de milyonlarca kişinin yakalandığı bir hastalığa yakalanmaması için hiçbir ayrıcalığı yok. Fakat insanlara bu kişi dünyanın en ünlü insanı olunca garip geliyor. Ayrıca kendisinin dünyanın en yakışıklı insanı olmasına hiç gerek yok. Çünkü zaten o yeryüzüne gönderilmiş en başarılı sanatçı... Buraya dış görünüşüyle değil, beste yapmadaki, danstaki, vokal yapmadaki, aktörlükteki yetenekleriyle geldi. Unutmayın, bu sizin ya da çocuğunuzun da başına gelebilir.

Michael'da bu hastalik 78 79 yillarinda baslamis iste bunu kanitlayan fotograflar:
Tenine baksanıza Nasıl soyuluyor..

Boğazına bakarmısınız Nasıl Beyazlaşıyor.

Saygılarımla..

En son mjtanju tarafından Perş. 1 Ocak 2009 - 12:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

http://www.mjturkfan.com

17Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Perş. 1 Ocak 2009 - 1:05

mjtanju

mjtanju
Yeni Yk'Cı

Umarım bu yazdıklarımı siteden ciddiye alanlar vardır.

18Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Perş. 1 Ocak 2009 - 10:05

leylaa

leylaa
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

saol bilgi için.........

19Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Perş. 1 Ocak 2009 - 12:26

mjtanju

mjtanju
Yeni Yk'Cı

leylaa demiş ki:saol bilgi için.........

Yazımı okuduysan kendi adıma teşekkür ederim.. =)

20Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Cuma 2 Ocak 2009 - 13:54

mjtanju

mjtanju
Yeni Yk'Cı

Michael, Dünya Turnesine Çıkacak!

Michael Jackson'ın resmi sözcüsü Dr. Tohme tarafından yapılan açıklamaya göre, ünlü sanatçı şu sıralarda bir dünya turnesi ve özel şovlar için büyük bir eğlence şirketi ve televizyon şirketi ile anlaşmaları tamamlamak üzere.

Bu anlaşmalar kapsamında büyük olasılıkla yeni bir albüm de birlikte gelecek. Şu anda Michael'ın anlaşmak üzere olduğu eğlence şirketinin ne olduğu bilinmiyor. Michael, uzun yıllardır Sony ile birlikte çalışıyor.

Dr. Tohme, aynı zamanda medyada birkaç gündür yayınlanan hastalık haberlerini de yalanladı ve Michael'ın son derece sağlıklı olduğunu bildirdi.

21Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Paz 8 Mart 2009 - 19:04

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

AMA İSOM ÖOK SEVİYOR BU ADAMI DOLAYISIYLA BENDE SEVİYORUM

22Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Ptsi 9 Mart 2009 - 14:48

asi yk

asi yk
BanLı Üye
BanLı Üye

bune beeeee tipe bak ölmüşte ağlayanı yok ceset gibi suratı var

23Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. C.tesi 4 Nis. 2009 - 6:52

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ben sevmiyordum ama isom sevince bende sevdim nanik

24Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Salı 26 Mayıs 2009 - 6:08

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bu adamın dans şovunu çok seviyorum....konserlerini cd lerden izliyorm bazen muhteşem dansları var coşturuyor..

teşkkrler paylaşm içinn....

http://www.melankolikdamlalar.tk

25Michael Jackson.. Empty Geri: Michael Jackson.. Çarş. 27 Mayıs 2009 - 16:14

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

ben sevmiyordum ama isom sevince bende sevdim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki