Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hayat Bir Oyunsa,,Game Over

+3
lazibere53
betül yurtseven
EBRU AYDIN
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Çarş. 15 Ekim 2008 - 18:07

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

HaYaT BiR OyUnSa...(•̪●) |͇̿ ͇̿ ̶͇̿ι |̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿|\ ͇ / |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |̿(•̪●):

..ıllı..ıl.lıılllıı..lııllı..

'' Odamın HayaLéti$in $e$$izliğine A$ığım [[ArTıK MeLeK DeĞiLiM]] (((KöTüYüM)))

:En Büyük 7-B Biz yaramazız HaBaBaMıDa gEcTiK ama kimse bizi
hırsızlıkla suçluyamaz... <<<<¤¤¤¤ yapıyom>>>>

[c=47]Herkes Aynıyken ßen Farklıydım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Şimdi Herkes Fark Pesinde ßen Yine Aynıyım! (((Eurovisiona 9 GüN KaLDı))) [/c=1]

[[[..DeĞeR veRmek SaDece matematikDe i$e yaRaR..]]]

Yıkılırdım belki yıkan sen olmasaydın.Ağlardım uğruna ... Gözbebeklerimden akıtacağım bir damla gözyaşımdan değerli olsaydın !

Şimdi çek git yoluna ... Yalan aşklara... Yooook artik ''eyvallahım'' yürekten vuranlara !!!!

Daha o gün anlamalıydım Bu ilişkinin sonu olmadığını Ne yapsak faydasız “Senle ben[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biz olmuyor…”

Erhan Güleryüz'ün en sevdiğim 3 şiiri ;

ßiriLeri bir yerLerde a$ık olsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ßiriLeri ayrıLsın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ßiriLeri ağLasın.. ßen dü$mekten yoruLdum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kaLkmıorum artık ! :-#

Çok ßıkarsan hayattan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ßir mezarLığa git. öLüLer ii ßiLir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ya$amak güzeLdir

Ağlıyor yürek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayrılık ölüm bana.Ayrılık zulüm sevdalıya! Gülmedi kader[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tutsağım yalnızlığa.Kaybolup gittin uzaklara..

qÖzLeriN ß0sLuqa daLıp qiDer sahipsiZ bakısLarıN ßnm oLsuN isteRiMm. . !

Haps0Ldum SöyLediqim yaLanLara ÇıkısLar hep kapaNmıs Ruhum daR s0kakLarda. . !

ѕözℓєяιη вüуüк[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] вαηα göяє zαναℓℓι!!

Sewmek ßeni ßırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiL[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Gittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir!!!

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Çarş. 15 Ekim 2008 - 18:57

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

teşekkürlerr

3Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Perş. 16 Ekim 2008 - 19:45

lazibere53

lazibere53
BanLı Üye
BanLı Üye

tskler emegıne saglık ddd

http://www.ismailyk fanboard.net

4Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over C.tesi 25 Ekim 2008 - 0:44

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

Sagol ;)

5Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Perş. 20 Kas. 2008 - 21:52

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

tsklerrrr

http://www.ismailykfanboard.net

6Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Cuma 21 Kas. 2008 - 10:00

ÖzLEm İsMaİL YK

ÖzLEm İsMaİL YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

saol

http://www.ismailykfanboard.net

7Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Empty Geri: Hayat Bir Oyunsa,,Game Over Ptsi 24 Kas. 2008 - 10:26

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tşkkrlr ebru

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Hayat Ve Ben
» Bu Hayat...
» ---Hayat---
» Hayat