Bu Trendy yi Var Ya.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bu Trendy yi Var Ya.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bu Trendy yi Var Ya..

+5
çılgın_ykcı
GüL YK
merweyk
betül yurtseven
elma şekeri
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 10:26

elma şekeri

elma şekeri
Gelişmiş YK'Cı

arkadaşlarr size süpperrr bi hbr im var..trendy de kapak yk mız falan deil..işin kötüsü alp korkmazda değil..TAN...ne olduunu bilmiyorum ama sinirimden çatlamak üzere olduum kesin..ama Allah"tan fotomontajda aşkım var..BİLGİNİZE.. sinirli sinirli sinirli

2Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 10:42

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

off ya nasıl ismailimi olmaz yaa of ya off
saol canım haber verdiğin için

3Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 11:54

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

nasıl değil yaa ismailim 1 sırada amaa...

4Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 11:54

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ayyy sinir oldum yaaa..

5Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 11:57

elma şekeri

elma şekeri
Gelişmiş YK'Cı

yaa bende okadar oy verdiime yanıyorum yaa sabahlara kadar..ama trendy ye mail attım inş.cvp gelir..hadi alp olsa bi ihtimalde tan ne alaka yaa...hemde aşkımm dururken..off yaaa sinirli

6Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 11:58

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

katılıyorum ya 1nci yapmak için o kadar oy attık.. bide tan ne alaka gerçekten

7Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 12:06

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

yaa nasıl ismailimi yapmazlar yaa haksızlık bu o kadar oy verdik 1. yaptık ismaili sinir oldum şimdi onlara yaa sinirli

8Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 13:20

çılgın_ykcı

çılgın_ykcı
Yeni Yk'Cı

oofff yaaa gıcıklar keşke posterini verselerdi o kadar oy attık yanii...enayimiziyiz biz oofff yaaaaaa:(

9Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 13:35

çılgın_ykcı

çılgın_ykcı
Yeni Yk'Cı

arkadaşlar peki sitede neden dergiler görünmüyor hep eskiki site yaaa bu trendy gerçekten çok gıcık oldummmmmmm offf

10Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 14:01

edayk

edayk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

seytankıs sinirli sinr şeyler yaaa

http://www.ismailykfanboard.net

11Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Ptsi 22 Eyl. 2008 - 21:07

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

of ya offf bak sen bu tana cok sinir oldum bende ya offfffffff yaaaaa

12Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Salı 23 Eyl. 2008 - 10:34

ÖzLEm İsMaİL YK

ÖzLEm İsMaİL YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çılgın_ykcı demiş ki:oofff yaaa gıcıklar keşke posterini verselerdi o kadar oy attık yanii...enayimiziyiz biz oofff yaaaaaa:(
aynen yaaaaaaaaaaaaa seytankıs seytankıs seytankıs seytankıs seytankıs Dayak Dayak gıcıklarrrr

13Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Çarş. 24 Eyl. 2008 - 17:22

betül_yk

betül_yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

arkdslar son anda oylarla degişim olmş,ondan tan olmus..

14Bu Trendy yi Var Ya.. Empty Geri: Bu Trendy yi Var Ya.. Çarş. 24 Eyl. 2008 - 17:23

betül_yk

betül_yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

arkdslar son anda oylarla degişim olmş,ondan tan olmus..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]