İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail YK Neden Adam Tokatladı?

+8
ESRA YK
merve--yk
ismail_yk_manyağı
asya
edayk
ÖzLEm İsMaİL YK
GüL YK
betül yurtseven
12 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 12:35

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

İsmail YK neden Adam Tokatladı?

Süper Star Lifede Canlı Canlı

Tarih : 20.09.2008/ Cumartesi
Saat : 09:50(Türkiye Saati İle)
Kanal : Star Tv

Kaynak : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 12:38

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

teşekkürler canım

3İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 12:41

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

rica ederim ablacım ama böyle bişey olduğunu sanmıyorum ben çünkü ismailim son derece nazik ve dürüst biri ama eğer yaptıysada karşıdaki haketmiştir...

4İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 12:42

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

sana katılıyorum betülcüm ismailim yapmaz öyle bişey bunu yazmayı unutmuşum

5İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 12:52

ÖzLEm İsMaİL YK

ÖzLEm İsMaİL YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

betül yurtseven demiş ki:rica ederim ablacım ama böyle bişey olduğunu sanmıyorum ben çünkü ismailim son derece nazik ve dürüst biri ama eğer yaptıysada karşıdaki haketmiştir...

http://www.ismailykfanboard.net

6İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 13:16

edayk

edayk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya bence şakasına yapılmış bir haberdir mutlaka izlerim sağol betül abla

http://www.ismailykfanboard.net

7İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 13:33

asya

asya
Yeni Yk'Cı

mutlaka izleriz

8İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 14:50

ismail_yk_manyağı

ismail_yk_manyağı
İyİ YK'Cı

teşekkürler haber için betül,sanmıyorum ismailin böyle bi şey yapıcağını ama yinede izlicem haberi

9İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 15:16

merve--yk

merve--yk
Gelişmiş YK'Cı

bnde sanmıyorum
teşekkürler

10İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Cuma 19 Eyl. 2008 - 20:49

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

rica ederim...

11İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? C.tesi 20 Eyl. 2008 - 5:27

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

İsmail çıkacak filminde tokatlamıştır bence..

Neyse bugün görücez Asıl sebebini...

http://www.ismailyktv.ile.biz

12İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? C.tesi 20 Eyl. 2008 - 12:33

küküm

Yeni Yk'Cı

izleyen yk muuuu biri anlatsın neymiş işin aslı bn izleyemedim:((

13İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? C.tesi 20 Eyl. 2008 - 12:37

Serseri Kız

Serseri Kız
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Açıklama Aynen Şu:

''14-15 yasındaki çocukların yanında bel altı konusan kişiyi ben tokatlarım vallahi tokatlarım..''

Dedi İsmaiL Yk..Kesinlikle Dogrusunu diyo..

14İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? C.tesi 20 Eyl. 2008 - 21:14

seyma-f

seyma-f
Gelişmiş YK'Cı

izledim de sevindim... Gülümseme Gülümseme Gülümseme hani aradığı kız sarışında olabilirmiş... ama yaş farkı yaa... yinede haber için tşklerr...

15İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Empty Geri: İsmail YK Neden Adam Tokatladı? Ptsi 22 Eyl. 2008 - 11:33

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ewt katılıyorun ismailim doğru sölüyo...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-