Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . .

+9
musti_61
sivasli-kiz58
ismailykgirl
edayk
CANISI
hülyam_22
merweyk
GüL YK
(wWw__AhMeTK)
13 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Empty Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Çarş. 27 Ağus. 2008 - 14:48

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu olay Bursa da olmuş.
17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama napsınlar, kızı defnetmişler taabi.
Aradan bikaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve Çok üşüyorum baba.

Yalvarırım üstümü ört diyomuş.
Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş.
Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: Çok üşüyorum baba. N’olur üstümü ört!

Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, Nereye bey bu saatte? demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış.
Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş.
Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş!
Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış….

2Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Empty Geri: Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Çarş. 27 Ağus. 2008 - 14:59

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ayyy inanmıyorum yaaa iğrenç herif pislik çok sinirlendim yaaa sinirli sinirli saol ahmet paylaşım için

3Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Empty Geri: Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Çarş. 27 Ağus. 2008 - 15:09

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

rica ederim ilk okuduğumda deli oldum adama çok şerefsizce. . ...

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

iğğrennç insanlar şerefsizler daha ne diyim..allah cezasını verecek bu dünyda olmasa ahirette

hülyam_22

hülyam_22
İyİ YK'Cı

ALLAH BELASINI VERSİN lanet olsun onunda evladı olur adamı düşünsenize yaa çok üşüyorum baba nolur üstümü ört diyo yalvarıyo gecelerce bom boş mezar ve o insan denmiycek insan kılığındaki şeytanın yaptığını görüyo kanım dondu rüyasında üstümü ört nolur dediğini okuyunca kötü oldum zaten peki ne bu adamın cezası ne yapmışlar asmak lazım taksim meydanında ha bide eziyet ede ede o kıza eziyet etti onada eziyet etmeli ama bikaç ay hapis hatta belkide para cezasıyla belkide sorgulanmadan bırakmışlardır adaletmi bu yaa

http://www.ykm96.3forum.biz

hülyam_22

hülyam_22
İyİ YK'Cı

bide bişiy söylemedim eğer ceza vermiş olsalardı adam akıllı, bunu yapmazdı nerden biliyolarmış yaptığını biliyolarsa daha önce ne diye gitmemişler karakola gittilerse bu insan benzeri yaratık neden hala bunu yapıyomuş dedim ya adaletmi bu

http://www.ykm96.3forum.biz

CANISI

CANISI
Yeni Yk'Cı

çok iğrenç ya ALLAH görüyoya...paylaşımın için tşkrler ahmet

edayk

edayk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ALLAJINDAN BULSUN PİSLİK HERİFF!!!

http://www.ismailykfanboard.net

ismailykgirl

Gelişmiş YK'Cı

ya öyle igrenc insan olur mi yaaaa !!!!!!!!!!
ALLAHdan korkmuyormu !!!!! sinirli sinirli sinirli

sivasli-kiz58

sivasli-kiz58
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

off inanmiorum yhaaa bu kdr da olurmuu
allahtan hic korkmuomu yhaaa

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

tek kelme eğer böyleyse ASMALI BÖYLELERİ... sinirli

sivasliirem

sivasliirem
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

hülyam_22 demiş ki:ALLAH BELASINI VERSİN lanet olsun onunda evladı olur adamı düşünsenize yaa çok üşüyorum baba nolur üstümü ört diyo yalvarıyo gecelerce bom boş mezar ve o insan denmiycek insan kılığındaki şeytanın yaptığını görüyo kanım dondu rüyasında üstümü ört nolur dediğini okuyunca kötü oldum zaten peki ne bu adamın cezası ne yapmışlar asmak lazım taksim meydanında ha bide eziyet ede ede o kıza eziyet etti onada eziyet etmeli ama bikaç ay hapis hatta belkide para cezasıyla belkide sorgulanmadan bırakmışlardır adaletmi bu yaa

YK-Berfin-YK

YK-Berfin-YK
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

pislik herif hiçmi Allah korkusu yok sende bee!!!

14Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Empty Geri: Bursada Yaşanmış Gerçek Bir Olay. . . Çarş. 11 Ağus. 2010 - 17:19

meleyim

meleyim
İyİ YK'Cı

ben bu adami bogmak istiyorum yaa nasil yapar bunu aaa artik ne diyeceyimi sasridim bukadarda insanlar alcalabiliyorlarmi asalik herif nolcak

suzan

suzan
İyİ YK'Cı

O adami diri diri gommek lazim ki belki akli basina gelir

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-