Ders Kitabı Yetmedi Birde Psikoloji Kitabına Girdi... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ders Kitabı Yetmedi Birde Psikoloji Kitabına Girdi... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ders Kitabı Yetmedi Birde Psikoloji Kitabına Girdi...

+7
ÖzLEm İsMaİL YK
selen yk
betül_yk
betül yurtseven
GüL YK
elma şekeri
11 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

elma şekeri

elma şekeri
Gelişmiş YK'Cı

MİLLET HANİ AŞKIMM Bİ ÇOCUK SAYESİNDE DERS KİTABINA KONU OLMUŞTU YAAA...BAKIN BUDA İSMAİL YK NIN PSİKOLOJİ KİTABINDAKİ KONUSU...BU KİTABA YILLAR OLDU AMA YENİ AKLIMA GELDİ YAZMAKK NAPALIM..ZTN ÇOĞUNUZ DA HABERİ VARDIR AMA...NESE....BEN YİNEDE SOLİİMM..."ÖSS BENİ ÖPSENE" ADLI KİTAPTA YAZARIMIZ YK MIZDAN BAHSEDİOO...İŞTE YK MIZIN İSMİNİN GEÇTİĞİ CÜMLELER....:::::::
""".......ANLATTIĞIM KAÇ KİŞİ VARSA "HADİ CANIM" GİBİSİNDEN TEPKİLER VERDİLER.EĞER YALANIM VARSA İSMAİL YK"NIN KLİBİNDE KLİP KIZI OLARAK ROL ALMAK NASİP OLSUN.ÖYLE BİR KLİP OLSUN Kİ HAFTALARCA KRAL TV DE TÜM ÜLKEYE REZİL OLAYIM.BUNDAN BÜYÜK YEMİN OLMAZ."""(((((oohhh iii olur sanaaa))))

"""......BUSU OLAYINI DUYUNCA BEN DE KENDİ ÇAPIMDA BİRKAÇDENEY YAPTIM.DEĞİŞİK MARKALARDAN 3 FARKLI SUYA SIRA İLE LATİF DOĞAN,İSMAİL YK VE NİHAT DOĞAN DİNLETTİM.SONRA BU SULARINO FROST BUZDOLABINDA DONDURDUM.DONMUŞ SU KÜTLELERİNİ BİYOLOG BİR ARKADAŞIMLA BİRLİKTE MİKROSKOP ALTINDA İNCELEDİK.ORTAYA ÇIKAN SONUÇ İNANILMAZDI.MİKROSKOBUN ALTINDA TAM ÜÇ TANE JİLET ŞEKLİNDE DONMUŞ BUZ PARÇASI DURUYORDU.ADI GEÇEN TÜRKÜCÜLERİ DİNLEYEN SULAR OLAYI ANLAMIŞ VE UYGUN TEPKİYİ VERMİŞLERDİ.TABİ BU İŞİN ŞAKASI SEVGİLİ ADAYLAR.ŞİMDİ BİR DE BU SATTEN SONRA YUKARIDAKİ TİPLERLE MAHKEMELERDE SÜRÜNMEYELİM DİMİ?"""((((1.si ismailim türkücü diil 2.si ondan yukarıdaki tip die bahsedilemez.!!!))))
"""........KONUYU DAHA ANLAŞILIR BİR HALE GETİRECEK OLURSAK,ORTAYA ŞÖYLE ANLAŞILIR BİR ÖRNEK ATABİLİRİZ..ARABESKİN DİBİNİ BULANA KADAR DİNLEYEN ACILI BİR ÖSS HAZIRLIK ÖĞRENCİSİ İLE İSMAİL YK DİNLEYİP KAKARA KİKİRİ YAPAN BİR ÖSS HAZIRLIK ÖĞRENCİSİ ARASINDA BÜYÜK FARK OLUŞUR.....""""(((( her ne kadar aşkımda arabesk sölese ve bende o şarkılara bitsemde bu konuda ona katılıyorummm sheqer )))).......İŞTE BU KADAR......UMARIM BUKADAR YAZIYI OKUYABİLİRSİNİZ..... pfff pfff pfff

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

paylaşım için teşekkürler canım

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

teşekkürler

betül_yk

betül_yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşkkürler cnm..

<ismailkolik>

<ismailkolik>
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

sen ismaile kurban ol be sinirli saol canım ben bilmiyodum..

selen yk

BanLı Üye
BanLı Üye

o bizim için çok önemli onu çok seviyorum sonuna kadarda yk cıyım aşık

ÖzLEm İsMaİL YK

ÖzLEm İsMaİL YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

demiş ki:sen ismaile kurban ol be sinirli saol canım ben bilmiyodum..

http://www.ismailykfanboard.net

elma şekeri

elma şekeri
Gelişmiş YK'Cı

onemli diil çok bişe sayılmas ama buda bizden olsun dedikkkkkkkk sheqer

malatyalı

Yeni Yk'Cı

arkadaşlar o kitabı okudum yk ya laf attığı yer gelince kitabı parçaladım tavsiye etmem igrenç bi kitap Annadın

ally_yk

Yeni Yk'Cı

bu yazarların biride ismail abiyi çekebilse valla gam yemicem..cekemiyo i*neler sinirli

naciye_yk

naciye_yk
Gelişmiş YK'Cı

ne alıp veremedikleri var abimle anlayamıyorum dogrusu

melis

melis
İyİ YK'Cı

1.si ismailim türkücü diil 2.si ondan yukarıdaki tip die bahsedilemez.!!
haklısın..o önce kendi tipine baksın.. ben de bilmiyodum bu kitabı..teşekkürler

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]