İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral

+13
mine
edayk
hülyam_22
YK_many@qı
mdemir
sivasliirem
ÖzLEm İsMaİL YK
esoşşş
betül yurtseven
merve yk
çiler_ykk
ESRA YK
GüL YK
17 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 12:27

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Yanlış vurulan kızamık aşısı nedeniyle 12 yaşında SSPE hastalığına yakalanan ve yatağa mahkum olan Oktay İbci'nin hayali gerçek oldu.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]( 15/08/2008 14:48 )
Kocaeli'de, 9 aylıkken yanlış vurulan kızamık aşısı nedeniyle 12 yaşında SSPE hastalığına yakalanan ve yatağa mahkum olan Oktay İbci'nin ünlü sanatçı İsmail YK'yı görme hayali gerçek oldu. Oktay'ın bir haberin gazetelerde yayınlanmasının ardından hayranı olduğunu öğrenen İsmail YK., İstanbul'dan Antalya'ya gelerek minik hayranını hasta yatağında ziyaret etti. Milyonda bir görülen ve tedavisi bulunmayan hastalık nedeniyle 5 ay önce konuşma yetisini kaybeden Oktay'ın İsmail YK karşısında duyduğu sevinç gözlerinden okundu. Ünlü sanatçı İsmail YK. ise Oktay'ın en çok sevdiği "Bas Gaza" şarkısını minik hayranının yanı başında söyledi.

Milyonda bir görülen "Subakut Sklerozan Panensefalit" (SSPE) hastalığına yakalanan Oktay'a hayranı olduğu İsmail YK'dan yardım eli uzandı. Oktay'ın 9 aylıkken yanlış vurulan kızamık aşısı nedeniyle 12 yaşında SSPE hastalığına yakalandığını ve son isteğinin ise kendisini görmek olduğunu öğrenen ünlü sanatçı İsmail YK., hemen harekete geçti. Gözüyaşlı anne Fadime İbci ile telefonla bağlantı kuran İsmail YK., aradan geçen birkaç günün ardından dün akşam İstanbul'dan Antalya'ya geldi. Hiç vakit kaybetmeyen İsmail YK., minik hayranını Zerdalilik Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Beş aydır konuşamayan Oktay'ın, İsmail YK karşısında duyduğu sevinç gözlerinden okundu.

Oktay'ın yatağının yanı başına oturan İsmail YK., minik hayranıyla yakından ilgilendi. İsmail YK., saçını okşadığı ve öptüğü Oktay'a en sevdiği "Bas Gaza" şarkısını kardeşi Kardelen'le birlikte okudu. Oktay'a oyuncak bir araba hediye eden ünlü sanatçı duygusal anlar yaşadı. İsmail YK., gazetelerde çıkan haberlerin ardından çok duygulandığını belirterek, "Oktay'ın hastalığı moral ile yenilebiliyormuş. Ben de ona moral olsun diye ziyarete geldim. Oktay benim şu an da yanında olduğumu hissediyor. Minik Oktay iyileşince şarkılarımı onunla birlikte söyleyeceğim" dedi.

Bir yıl önceye kadar arkadaşlarıyla birlikte futbol oynayan oğullarının şimdi yatağa düştüğünü anlatan anne Fadime İbci, tedavisi Türkiye'de pek mümkün olmayan hastalık karşısında kendilerini Oktay'ın hayallerine adadığını ifade etti. Sağlıklı olduğu dönemde Oktay'ın en büyük üç hayalinin Antalya'da yaşamak, uçağa binmek ve hayranı olduğu İsmail YK'yı görmek olduğunu belirten Fadime İbci, şöyle konuştu: "Oktay'ın en büyük iki hayalini gerçekleştirmiştik. Fakat İsmail YK'ya şu ana kadar hiç ulaşamamıştık.

Çıkan haberleri gördü ve geldi. Allah ondan razı olsun. Bundan sonra benim tek isteğim oğlumun aldığı moralle birlikte tekrar ayağa kalkmasıdır."
Oktay'ın yanına gelerek manevi destek olan İsmail YK., hasta hayranı için maddi desteğini de esirgemeyeceğini sözlerine ekledi.

İSOM BENİM SANA DA BU YAKIŞIR SEN BİTANESİN dans

2İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 12:42

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Bitaneme Yakışan Buydu Zaten..

GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme

http://www.ismailyktv.ile.biz

3İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:08

çiler_ykk

çiler_ykk
Yeni Yk'Cı

ben ne demıstım ısom gıder onun yanına dememısmıydım tanıyorum ykmı ben gıdıcektır dedım gıttı askomm benımm sanada bu yakısır tum ykcılar yanındayız bır tanemm

4İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:26

merve yk

merve yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

zaten aşkıma da bu yakışırdı ayrıca oktayada Allah şifa wersin

5İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:32

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

canım benim yine alkışlanacak bi davranış sergilemiş canım benim yaa

6İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:37

esoşşş

esoşşş
BanLı Üye
BanLı Üye

helal olsun ismail yk sana

7İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 15:57

ÖzLEm İsMaİL YK

ÖzLEm İsMaİL YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çiler_ykk demiş ki:ben ne demıstım ısom gıder onun yanına dememısmıydım tanıyorum ykmı ben gıdıcektır dedım gıttı askomm benımm sanada bu yakısır tum ykcılar yanındayız bır tanemm
ewt isom benim sana bu yakışır

http://www.ismailykfanboard.net

8İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 16:38

sivasliirem

sivasliirem
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

çok sewindim bu habere:)ewt isoma bu yakışırdı

9İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 16:47

mdemir

BanLı Üye
BanLı Üye

zaten ismailime da bu yakisir.
oktaya allah siffalar versin.
tesekkurler

10İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 17:16

YK_many@qı

YK_many@qı
İyİ YK'Cı

ya bn seni boşuna sevmiom isoomm o kadar temiz ki kalbim seni herşeyden çok seviom

11İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 17:34

hülyam_22

hülyam_22
İyİ YK'Cı

ALLAH OKTAYA ŞİFA VERSİN.AŞKIM SANADA BU YAKIŞIRDI SENİ Bİ KEZ OLSUN GÖRMEK İÇİN HASTALIĞA BİLE RAĞZIYIM ZATEN GÖRDÜĞÜMDE ÖLSEMDE GAM YEMEM BAZILARI DELİRDİNMİ DİYEBİLİR AMA ÖYLE İŞTE ÇOK SEVİYORUM.***SENİ SEVİYORUM***...

http://www.ykm96.3forum.biz

12İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 19:24

edayk

edayk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ismail ede bu yalışırdı zaten... inşallah çocuk bu mral ile çok çabuk iyileşir ismailim benim ona yakışanda buydu zaten

http://www.ismailykfanboard.net

13İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Cuma 15 Ağus. 2008 - 20:27

mine

mine
Yeni Yk'Cı

çok sevindim zaten İSMAİL YK'yada bu yakışırdı demek ki haberi okumuş inşallah çocukta bir an önce iyileşir.....

14İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral C.tesi 16 Ağus. 2008 - 8:39

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

isoyada bu yakışır cnm yaaa
bu arada oktaya acil şifalar diliyorum yazık

15İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Çarş. 20 Ağus. 2008 - 11:56

burakyk

burakyk
Yeni Yk'Cı

evet iyikide gitti.ben önce haberi bi sitede gördüm ve hemen menajerlerini aradım konustuk deidm madem ben tanıyorum en azından görüştürelim diye düşündüm ve 1 hafta boyunca ailenin adresini ve telini almaya calıstım ve bulduk ismail abiyi gönderdik

16İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Çarş. 20 Ağus. 2008 - 12:35

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

bir tanedir ismail yk mız ALLAH ondan razı olsun

Oktay kardeşimizede ALLAH acil şifalar versin

17İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Empty Geri: İsmail Yk'dan Hasta Hayranına Moral Çarş. 20 Ağus. 2008 - 17:15

ruya798.1

ruya798.1
Yeni Yk'Cı

tam isoya yakışan bi hareket tebrik ediyorum aşkımı

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-