Programsız Resim Çalma Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Programsız Resim Çalma Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Programsız Resim Çalma

+3
zeynep_yk6155
YK freaqQ
MELTEM İSMAİLYK
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Programsız Resim Çalma Empty Programsız Resim Çalma Çarş. 13 Ağus. 2008 - 14:16

MELTEM İSMAİLYK

MELTEM İSMAİLYK
Yeni Yk'Cı

arkadaşlar şimdi bu çok kolay bi yöntem;;

arkadaşlar msn sayfasında yada herhangi bi yerde bi resimi yada yazıyı çalmak daha doğrusu çalmak demielim almak dielim[img:6769][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] istediğiniz bi yeredeki sayfada klavyenizde ''print screen SysRq'' yazılı bi tuş war f12 tarafında bi yerde [img:6769][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sonra painte girioruz dikdörtgen bi şekil war kesikli bi dikdörtgen oraya basıoruz sonra sayfanın beyaz yerine sağa tıklıoruz yapıştır dioruz yapıştırdıktansonra o sayfa oaraya yapışıo ya sonra sol tarafa basılı tutarak istediğiniz yere kadar sürüklüosunuz sonra o seçtiğiniz yere sağa tıklayıp kopyala dioruz sonra o painti kapatıoruz kapatık mı [img:6769][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sonra yeni bi paint açıoruz tekrar o dikdörtgene basıoruz sonra beyaz sayfaya sağa tıklayarak yapıştır dioruz vede kaydedioruzzzz..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma Ptsi 18 Ağus. 2008 - 14:43

YK freaqQ

YK freaqQ
İyİ YK'Cı

Evt biliYorum bunu Yinede Tskler..=)

3Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma Salı 19 Ağus. 2008 - 12:55

zeynep_yk6155

zeynep_yk6155
Yeni Yk'Cı

tşkler bu benim işime çok yaricak:P:P

4Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma Salı 19 Ağus. 2008 - 22:17

---derya---

---derya---
Yeni Yk'Cı

bn bİlİOdUmm

5Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma Çarş. 20 Ağus. 2008 - 12:40

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bende biliyordum tşk. yinede
ama başlığa dikkat kelimelerin ilk harfleri büyük olacak düzeltiyorum

6Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma C.tesi 25 Ekim 2008 - 15:26

Mavi_Kiyamet

Mavi_Kiyamet
BanLı Üye
BanLı Üye

cok tesekkürler öpücük

7Programsız Resim Çalma Empty Geri: Programsız Resim Çalma Perş. 20 Kas. 2008 - 20:05

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

tsklerrrrrr

http://www.ismailykfanboard.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-