Tüyleriniz Diken Diken Olacak Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Tüyleriniz Diken Diken Olacak Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tüyleriniz Diken Diken Olacak

+20
**MyMyMy**
fatihyurtseven
turkiish13
Nickimi7kedi
BiRGüL_YK54
hülyam_22
MÜMİNE YK
dilekyk
merweyk
aliyye
betül yurtseven
ismailci_elbar
yeşilli
(wWw__AhMeTK)
sivasliirem
merve yk
dilara_yk
çerkezkızı
GüL YK
24 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Tüyleriniz Diken Diken Olacak Salı 5 Ağus. 2008 - 10:46

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Amerika'da bir baba ve oğlu beraber bir karavan yolcuğuna çıkmışlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Alternatif bir tatil yapmayı planlıyorlarmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Belli bir yol güzergahı çizmedikleri için macera olsun diye anayoldan sapıp, dar bir yola girmişler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bayağı bir yol gittikten sonra çöl gibi bir yere varmışlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Etrafta in cin top oynuyormuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu sırada adam benzinlerinin azaldığının farkına varmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hemen haritayı açıp en yakın yerleşim yerini aramışlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Karavan bir süre daha gittikten sonra, benzin bittiği için yolda kalmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Baba kasabaya gidip benzin alıp geleceğini söylemiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ancak çocuk bulundukları yerden hiç hoşlanmamış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Babasına kendisini de götürmesi için yalvarmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ancak adam çocuğun onu yavaşlatacağını düşündüğü için, karavanın kapısını kilitleyeceğini ve kısa sürede döneceğini söyleyerek çıkmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Cep telefonunu da çocuğa bırakmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Çocuk korku içerisinde beklemeye başlamış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bir saat geçip babası geri dönmeyince paniğe kapılmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bir zaman sonra, karavanın tavanından "pıt pıt pıt" diye sesler gelmeye başlayınca telefona sarılıp, eyalet polisini aramış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] On dakika sonra kasaba şerifi karavana ulaşmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şerif ve yardımcıları kapıyı kırarak açmışlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Çocuk dışarıya çıkar çıkmaz babasının kasabaya gittiğini, ama çok geç kaldığını nefes nefese anlatmaya başlamış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ama şerif çocuğa bakacağına karavanın altında durduğu ağaca bakıyormuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sonra yardımcısına "Çocuğu buradan uzaklaştırın" deyince, çocuk arkasını dönüp ağaca bakmış ve düşüp bayılmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Meğer karavanın üzerine pıt pıt diye damlayan, ağacın dalına asılmış olan babasının kafasız cesedinden akan kanın sesiymiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Salı 5 Ağus. 2008 - 15:15

<ismailkolik>

<ismailkolik>
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

çok kötüymüş yaa peki babasına nolmuş kii aglama

3Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 8 Ağus. 2008 - 9:51

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ayy tüylerim diken diken oldu yaa aglama

4Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 8 Ağus. 2008 - 15:57

dilara_yk

dilara_yk
Yeni Yk'Cı

cok kötu bısey bu yaa aglama

5Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak C.tesi 9 Ağus. 2008 - 11:17

merve yk

merve yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

ya çok kötü bi durum aglama

6Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:28

sivasliirem

sivasliirem
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

ürperdim yha tüylerim diken diken oldu

7Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 22 Ağus. 2008 - 20:46

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

etkileyici Nee

8Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 24 Ağus. 2008 - 16:21

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ayyyy o ne biçim hikaye ya ödüm patladı

9Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Ptsi 25 Ağus. 2008 - 12:37

ismailci_elbar

ismailci_elbar
Süper YK'Cı

ayy yazık

10Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Ptsi 25 Ağus. 2008 - 12:42

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ayy çok kötü yaa gerçekten üzüldüm ben aglama

11Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Ptsi 25 Ağus. 2008 - 13:35

aliyye

aliyye
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok üzücü bi olayy yaa aglama

12Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 29 Ağus. 2008 - 11:08

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hem üzüldüm hem ürktümde adama ne olmuş anamadım

13Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Çarş. 3 Eyl. 2008 - 10:29

dilekyk

dilekyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya babaya nolmuss?????????

http://olumuneykci.blogcu.com

14Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Çarş. 3 Eyl. 2008 - 10:46

MÜMİNE YK

MÜMİNE YK
Kral Üye
Kral Üye

çok üzücü bir olay aglama
paylaşım için saol ablacım

http://www.ismailykfanboard.net

15Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Salı 9 Eyl. 2008 - 15:46

hülyam_22

hülyam_22
İyİ YK'Cı

ya yine ağladım yazık çocuğa yaa atlatamaz bunu benim başıma gelse yıllarca konuşamam herhalde

http://www.ykm96.3forum.biz

16Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Salı 9 Eyl. 2008 - 16:00

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok üzücü yhaa paylaşım için saol

17Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 30 Kas. 2008 - 21:55

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

ayy aglama

18Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 30 Kas. 2008 - 22:01

turkiish13

turkiish13
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ayy Uzuldum Yaa aglama of çok kotuu

Paylasim için tskler

19Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 30 Kas. 2008 - 22:06

fatihyurtseven

fatihyurtseven
Süper YK'Cı

Cok Garip Gercekten Tşkler...

20Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Ptsi 1 Ara. 2008 - 15:40

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

metallica demiş ki:ya babaya nolmuss?????????

ADAMIN KAFASI KOPMUŞ DAHA NE OLMASINI BEKLİYORSUN ddd ddd

TÖVBE TÖVBEE ddd

21Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Çarş. 3 Ara. 2008 - 14:09

**MyMyMy**

**MyMyMy**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok üzücü bir olay Dağınık

22Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Çarş. 3 Ara. 2008 - 14:20

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

aşkım YK demiş ki:çok üzücü yhaa paylaşım için saol

23Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Cuma 5 Ara. 2008 - 12:32

''İsMaiL CooL''

''İsMaiL CooL''
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

Gerçekten çok kötü aglama

http://www.ismailyk.all-up.com

24Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 7 Ara. 2008 - 17:14

damla_yk

damla_yk
Gelişmiş YK'Cı

demiş ki:çok kötüymüş yaa peki babasına nolmuş kii aglama
intihar etmiş heralde Dağınık

25Tüyleriniz Diken Diken Olacak Empty Geri: Tüyleriniz Diken Diken Olacak Paz 8 Ağus. 2010 - 14:52

meleyim

meleyim
İyİ YK'Cı

himm vaybe hayatta neler oluyormus hmm ama ben alistim artik burda olanlara gore

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» 32. Hafta Neler Olacak