Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yar Gitme Klibinin Ana Fikri

+4
GüL YK
canimyk
ESRA YK
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Salı 29 Tem. 2008 - 16:07

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Arkadaşlar klipteki kız ölmek üzere ve ismailyk onun hayaliyle konuşuyo ona gitme diyo kızda ölememek için elinde geleni yapıcakmış ayrıca yoğum bakım kullanılmış ve dünyanın en büyük yoğum bakım ünitesi kullanılmış

bu bilgiler sağlam...İsmail söyledi Rahat

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Salı 29 Tem. 2008 - 17:21

<ismailkolik>

<ismailkolik>
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

senin verdiğin bütün bilgiler sağlam esracım Annadın saol haberin için merakla bekliyoruz klibi

3Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Salı 29 Tem. 2008 - 18:07

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

saool esracim bende ismailykmdan duydum klibi cok ama cok merak ediyorum sabirsizlikla bekliyorummmmmm

http://www.ismailykfanboard.net

4Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Salı 29 Tem. 2008 - 18:26

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

teşekkürler canım aynen bende sabırsızlıkla bekliyorum klibi

5Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Salı 29 Tem. 2008 - 21:54

seyma-f

seyma-f
Gelişmiş YK'Cı

evet bende İsmail bunları söylerken duydum ddd haber için saol Gülümseme

6Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Çarş. 30 Tem. 2008 - 16:55

Yaz Yağmuru

Yaz Yağmuru
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Haber İçin Teşekkürler Esra... Annadın

7Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri C.tesi 2 Ağus. 2008 - 0:18

çiler_ykk

çiler_ykk
Yeni Yk'Cı

yanlısım varsa duzeltın ama dunyanın degıl turkıyenın en buyuk ve en ıyı yogun bakım unıtesı kullanılmıss

8Yar Gitme Klibinin Ana Fikri Empty Geri: Yar Gitme Klibinin Ana Fikri C.tesi 2 Ağus. 2008 - 11:16

pınar yurtseven

pınar yurtseven
İyİ YK'Cı

bu bilgileri ismail röpörtajda söledi magazin plusta ama kıza sinir oldum isomun içine düşmüş resmen yaaa sinirli

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]