Telefonunuz Çaldı,Arayan... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Telefonunuz Çaldı,Arayan... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Telefonunuz Çaldı,Arayan...

+22
aysenur yurtseven
CANIMMMMM58
Arsız_Yaram
GECELERİN YARGICI
Nickimi7kedi
raperosk
rebeLqirL
rengo
yeşilli
İSMAİLY(K)ÜBRA
Spiderman
NuR_YK
merve yk
fatihyk_18
LaZzZpReNsEs
GüL YK
Serseri Kız
çerkezkızı
cicikız
aliyye
ESRA YK
26 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Telefonunuz Çaldı,Arayan... C.tesi 12 Tem. 2008 - 5:47

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Telefonun çaldı, arayan en yakın arkadaşın ve ağlıyor. Sen ise o
anda sevgilinle harika vakit geçiriyorsun. Arkadaşına ne dersin?

a)
Daha sonra konuşalım mı?

b)
Hemen bana gel, konuşalım.

c)
Yarım saat sonra gelirim,konuşuruz.

pfff:P:P:P:P:P:P:P:P

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... C.tesi 12 Tem. 2008 - 10:50

aliyye

aliyye
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hemen bana gel konuşalım derdim veya bi yere çagırırdm çünkü hiçbişey arkadaştan önemli degildir ki sewgilim bu durumu anlamıosa benim yanımda işi yok

3Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... C.tesi 12 Tem. 2008 - 12:15

cicikız

cicikız
Yeni Yk'Cı

hemen gelmesini isterim sevgilimin olması birşey arz etmez

4Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... C.tesi 12 Tem. 2008 - 14:19

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bende arkadaşımı asla o durumda bırakmam çabuk gel derim
yada ben onun olduğu yere hemen giderim

5Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 13 Tem. 2008 - 18:52

Serseri Kız

Serseri Kız
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Valla ne yalan söylim Rahat

c)Yarım saat sonra gelirim,konuşuruz.

Eğer o anda çok romantiksek teli bile açmam ddd:D:D

6Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 13 Tem. 2008 - 19:48

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

arkadaşımı asla o durumda bırakmam sevgilime izah eder ve arkadaşımla ilgilenirim

7Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Ptsi 14 Tem. 2008 - 12:24

<ismailkolik>

<ismailkolik>
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

hemen arkadaşımın yanına giderim..

En son &lt;ismailkolik&g tarafından Cuma 15 Ağus. 2008 - 8:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

8Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Ptsi 14 Tem. 2008 - 15:01

LaZzZpReNsEs

LaZzZpReNsEs
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hemen bana gel derdim

9Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 20 Tem. 2008 - 17:13

fatihyk_18

fatihyk_18
BanLı Üye
BanLı Üye

cok zor bı durum bence ask dostluktan onemlı degıldır ask gelıp gecıcıdır ama dostluk ebedıdır asla sılınmez bende hemen cagırır dertleşirdım

http://www.ismailykfanboard.net

10Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Cuma 25 Tem. 2008 - 12:45

merve yk

merve yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

ya ben onun yanına giderim ya da o benim yanıma gelir farketmez

11Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Salı 29 Tem. 2008 - 13:46

NuR_YK

NuR_YK
Yeni Yk'Cı

"Hemen bana gel, konuşalım." derim tabiki. sewgilim fln arkadaşmdan mühim deil tamam

http://www.ismail-ykciyiz.tr.gg

12Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Çarş. 30 Tem. 2008 - 20:37

Spiderman

Spiderman
BanLı Üye
BanLı Üye

hemen bana gel konuşalım derdim veya bi yere çagırırdm çünkü hiçbişey arkadaştan önemli degildir ki sewgilim bu durumu anlamıosa benim yanımda işi yok
aynen...

http://ismailykfanboard.net

13Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Perş. 31 Tem. 2008 - 14:06

İSMAİLY(K)ÜBRA

İSMAİLY(K)ÜBRA
Yeni Yk'Cı

tabikide b şıkkı yani hemen gel derim eğer sevgilim ison olsa bile

14Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Cuma 1 Ağus. 2008 - 9:29

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ben hemen sevgilime anlatırım olayı ve arkimin yanına giderim eğer sevgilimde anlamazsa da gidene kal demem yolu açık olsun

15Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 10 Ağus. 2008 - 23:20

rengo

rengo
İyİ YK'Cı

telefonum çaldı kim aradı sizece anem çabuk ewe gel

16Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Ptsi 11 Ağus. 2008 - 6:09

rebeLqirL

rebeLqirL
Süper YK'Cı

arayan:yLnış numaRa xD

17Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Perş. 14 Ağus. 2008 - 17:02

raperosk

raperosk
Gelişmiş YK'Cı

ARAYAN ARKADAŞIM NERDESİN BE SABAHTAN BERİ SENİ BEKLİYORUZ KAPIDA ddd

18Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... C.tesi 16 Ağus. 2008 - 21:09

rengo

rengo
İyİ YK'Cı

arayan bennnnnnnnnnn

19Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 17 Ağus. 2008 - 14:48

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

babam

20Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Salı 19 Ağus. 2008 - 9:15

rengo

rengo
İyİ YK'Cı

telefonum çaldı arayan babamdı nerdesin len burdayım baba evin yokmu senin gelme bir daha ddd

21Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Cuma 27 Mart 2009 - 8:54

GECELERİN YARGICI

GECELERİN YARGICI
BanLı Üye
BanLı Üye

arayan kırmızı baslıklı kız kurt kapmısta benı kurtar dıyorr yusuf dıuye haykırıyor ormanın derınlıklerınden bende gelcem dedım kapat fazla ktn gıtmesın ddd:DD:

http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

22Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Salı 1 Eyl. 2009 - 1:21

Arsız_Yaram

Arsız_Yaram
Yeni Yk'Cı

belki mutluluktan ağlıyordur ddd haha hihi haaaaa haha Zuhaa :muha

23Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Salı 1 Eyl. 2009 - 8:56

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

BEN TELEFONA CIKMAM! haha
KIRK YILDA BIR SEVGILI BULACAM?BIRDE RAHATSIZ EDILECEM HE?
ARKADASLARIM HAFTADA SEVGILI BULUYO haha

24Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Paz 22 Kas. 2009 - 15:14

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

UY UY ONTOM HEMSOM ARADI
YA SUNUN SESINI DUYUNCA
CANIMMMMM LA KONUSMUS KADAR OLUYORUM!
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HEMSOMDAN
SIVASLI DEDIGIN MILLETINI UNUTMAZ!
BIR GÜN GELECEK TELEFONDAN DEGIL CANLI KONUSACAZ CANIM HEMSOMLA

25Telefonunuz Çaldı,Arayan... Empty Geri: Telefonunuz Çaldı,Arayan... Çarş. 6 Ekim 2010 - 17:00

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Beni Hic Kimse Aramiyorki Keske Arasa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-

» Arayan Kim???