İsmail YK Profili - Sayfa 5 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail YK Profili - Sayfa 5 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail YK Profili

+98
xX_Sheytancık_Xx
MersinLiy
aylin yk
olumune ykci
~ISMAILYK~
Elimde Degil
www.ismailyk.com
askinyk
ShanaL_Chapqın
Beray_İsmail_YK
güllü
ebruli
ismail yk hayranı
seher_ykk
ceren yk
swimli_chatlaq
musti_61
merym
esin yk
birkan
ÇıLGıN_BoKSöR
miremyk
Naime Yk
[- Melankolik -]
**MELODİ YK**
CEYLANN
eneselcuk
aysenur yurtseven
ÖLÜMÜNE YKCIYIM
GECELERİN YARGICI
cadı_kız
crazy YK cı
RIDVAN-YK58
ykkolık burcu
--KüBrA YK--
>yagmur<
-Seda YK-
michaelarda
dilekyk
CANSELİN YK
**ŞeYmA**
murat94
Delü YK'cı
FoReVeRYk
AŞKIMYK
CANIMMMMM58
SeRo_58
HaYAT BiR HiKaYe
RIDOCANYK
neSli-YK
)-( EsRa yK )-(
CANIM
BENSU
ismailmania83
Merveh
Mavi_Kiyamet
ESRA YK
DANGER_MAN_FATİH
betül_yk
ruken
ismail_asli
sİnemYK
lavinya
ismail_yk35
lazibere53
BiRGüL_YK54
Mirhasan
zeynep_yk6155
raperosk
by_sussa_yk
tatlı
gülistan
edayk
ebru_07_07
-ESRA-
Yaz Yağmuru
yk_deniz_yk
XXİSMOCELLXX
GüL YK
pınar yurtseven
rana
naciye_yk
seyma-f
seldayk1
çerkezkızı
SaGo_KoLo
DENİZZ
burcin
bahar
İSO KOLİK1
seren
beste
ismailyk
canimyk
KarardıDunyam
Sen Tanımazsın
sarı şeker ykcı
Serseri Kız
102 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [5 sayfadaki 6 sayfası]

101İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Cuma 3 Tem. 2009 - 15:17

ismail yk hayranı

ismail yk hayranı
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

paylaşım için tşkler biliyodum cnm

102İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 7 Tem. 2009 - 6:45

ebruli

ebruli
Yeni Yk'Cı

İSMAİL GİBİSİ BU DÜNYAYA GELMEMİŞ Kİ Bİ DAHA aşık

103İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 7 Tem. 2009 - 13:58

güllü

güllü
BanLı Üye
BanLı Üye

ayy benimde en sevdiğim renkler yeşil mavi ve kırmızı ama en çok yeşil

104İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 7 Tem. 2009 - 13:59

güllü

güllü
BanLı Üye
BanLı Üye

aşkım beee 29 una baston demek cnmmmmmmmm

105İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Paz 2 Ağus. 2009 - 18:12

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

WISCHHHHHHHHH HEMSOM SARMADA SARARMIS HEMI?
UY KURBAN OLSUNLAR

106İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Paz 2 Ağus. 2009 - 18:44

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

CANIMMMMM58 demiş ki:WISCHHHHHHHHH HEMSOM SARMADA SARARMIS HEMI?
UY KURBAN OLSUNLAR

http://www.ismailyktv.ile.biz

107İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Paz 2 Ağus. 2009 - 18:51

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

İsmailim Yk demiş ki:
CANIMMMMM58 demiş ki:WISCHHHHHHHHH HEMSOM SARMADA SARARMIS HEMI?
UY KURBAN OLSUNLAR
SIVASLILARIN SARMASINI KIMSE SARAMAZ!
SIGARA GIBI SARARIZ BIZ!
UY CANIMMMMMM HEMSOM ZAHMET OLMASIN BIZI SAR YETER haaaaa

108İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 11 Ağus. 2009 - 5:09

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

EN SEVDIGI RENK KIRMIZIYMIS
5DAKIKA ÖNCE BIR REPORTAJI IZLEDIM HEMSOM KENDISI SÖYLÜYO!BEN BILIYORDUM ZATEN haha

109İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Paz 16 Ağus. 2009 - 7:44

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler

110İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Ptsi 24 Ağus. 2009 - 9:59

merym

merym
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekürler

111İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 15 Eyl. 2009 - 16:37

ShanaL_Chapqın

ShanaL_Chapqın
BanLı Üye
BanLı Üye

Emegine Saglık...
Çok Tşkler Gülümseme

112İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Cuma 2 Ekim 2009 - 16:27

askinyk

askinyk
Yeni Yk'Cı

cok tesekurller saol

113İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Perş. 8 Ekim 2009 - 13:34

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

teşekkürler

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

114İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili C.tesi 10 Ekim 2009 - 13:08

www.ismailyk.com

www.ismailyk.com
BanLı Üye
BanLı Üye

<table height=100 width=530 border=0><tr vAlign=top align=left><td> [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]</TD>
<td> İsmail-yk 1980 doğumlu olup 1996 yılında da yurtseven kardesler grubuna katılıp müziğe atılmıstır.yurtseven kardesler 5 kisidir. En kücükleri İsmail Yk' dır.Almanya' da doğup büyümüştür. Ama Sivas kökenlidir. Doğduğu günden beri elinde sazlar, udlar, kemanlar varmış.</TD></TR></TABLE>
Yani o zamandan beri müziğe önem vermiştir. Burcu yengeç olup tip olarak yakışıklı bır kişiliğe sahiptir. Kıyafetıne gelince tarz giyınmektedir. Dans hareketlerine gelınce ders almamıs. Yurtseven kardesler düzenlemıstır.müyap ödülerinden ismail-yk listede 4. Sırada olup 542.967 kaset satmıstır.ismail-yk çocukları cok severmıs.ilk klipleri; halayımız bitmesin adlı sarkıdır.ismail-yk yurtseven kardesler grubundan ayrılıp kendı kasetını ortaya çıkarmıstır. 1. Kasetı şappur şuppur adlı kasetınde toplanmıstır.bu bırıncı kasetıne olmasına rağmen bu kadar satması olağan üstü birsey .bu kasetınde 16 sarkı bulunmaktadır. Bu sarkıların sözü ve müziği ismail-yk ve fatih a.b.b. Ye aittır.düzenlemesi yurtseven kardeslere aittir.bu sarkılardan kendisine ait olan klipler 5 tanedir.sonra yurtseven kardesler bır araya gelıp sevdalıyım adlı halay klibine cekmistirr.cd si of anam ofda toplanmistir

ŞAPUR ŞUPURLA BÜYÜK ÇIKIŞ YAKALAMIŞ BUNU BOMBA BOMBA İLE DEVAM ETTİRMİŞTİR.

115İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Ptsi 12 Ekim 2009 - 21:30

www.ismailyk.com

www.ismailyk.com
BanLı Üye
BanLı Üye

BILIYOM YINEDE TSK

116İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Cuma 23 Ekim 2009 - 16:19

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

sağol biliyordum

117İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Cuma 23 Ekim 2009 - 17:54

Elimde Degil

Elimde Degil
Yeni Yk'Cı

çok tşk ederimmmmmmmmmm

118İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili C.tesi 31 Ekim 2009 - 19:08

~ISMAILYK~

BanLı Üye
BanLı Üye

bilgiler icin tsk ederim

119İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Paz 8 Kas. 2009 - 15:04

olumune ykci

olumune ykci
Gelişmiş YK'Cı

biliyodum ama yenede tesekkurler..

120İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Çarş. 25 Kas. 2009 - 9:38

aylin yk

aylin yk
Yeni Yk'Cı

öyrendiyim iyi oldu çünkü çok merak ediyorum

http://www.ismailykfanboard.net

121İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Ptsi 30 Kas. 2009 - 10:39

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

BiLGi için TşKLer ederim arkadaşım Saol

122İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Salı 1 Ara. 2009 - 9:09

xX_Sheytancık_Xx

xX_Sheytancık_Xx
Yeni Yk'Cı

Çok Tşkler Emegıne Saglık Gülümseme

http://www.galatasarayfan.tk

123İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili C.tesi 17 Tem. 2010 - 18:28

gulcan-is

gulcan-is
Yeni Yk'Cı

seni cok seviyorum ismail yk.. neden kuncu gozumun onunden gitmiyorsun hep aklimdasin seni okadar seviyorumki ne soylesam hele azdir.. ismail yk yalnanim yok yeminim var.. bana mesac at lutfan beni gordunde seveceksin biliyorum kuncu benim kadar seni kimse sevmedi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

124İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili C.tesi 17 Tem. 2010 - 18:31

gulcan-is

gulcan-is
Yeni Yk'Cı

seni cok seviyorum ismail yk.. neden kuncu gozumun onunden gitmiyorsun hep aklimdasin seni okadar seviyorumki ne soylesam hele azdir.. ismail yk yalnanim yok yeminim var.. bana mesac at lutfan beni gordunde seveceksin biliyorum kuncu benim kadar seni kimse sevmedi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

125İsmail YK Profili - Sayfa 5 Empty Geri: İsmail YK Profili Ptsi 26 Tem. 2010 - 17:09

asi yk'cı

asi yk'cı
Yeni Yk'Cı

aşkımm seni çokk seviyoruumm tekk istediğimm seni bir kere görmek ellerini tutmak gözlerine bakmak güzel yüzlü bebğimmm senin için ölürüm aşkımmm

Sayfa başına dön  Mesaj [5 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Similar topics

-

» MGG'den Denge Profili