En Güzel Sms'ler :) Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

En Güzel Sms'ler :) Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En Güzel Sms'ler :)

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1En Güzel Sms'ler :) Empty En Güzel Sms'ler :) C.tesi 5 Mayıs 2012 - 17:22

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Sende duana ekle beni...Yaradandan isteyelim birbirimizi...İlle de olsun demiyorum be sewgili...Olursada helalinden olsun hani¦¦

Seni Seviyorum çünkü,

Senin gülümsemen bile güneşin doğuşu gibi insana herşeyi unutturuyor.

Sadece seyredip tadına varma hissi uyandırıyor.

Bir şehir ol. Mesela İstanbul gibi... Deki: "Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni..."

Sensiz Geçen Günlerimin Kazası Yok Be Sevgili

Kader…

Yazılmışken alın yazıma

Yalnız beni seçti savunmasız kalınca.

Üzerimde kara bulutlar, güneşse çok uzakta.

Geceler kabus rüyalarımın yokluğunda.

Bir sen varsın aklımda bir de bu soğuk beden

Suskunluğuyla ulu ortada.

-Asıl çaresizlik derdin devasız olması değil, birini iyi edecek şeyin diğerinin kadehine zehir olmasıdır.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım... Zaman değil yürek istiyormuş, o da sende kaldı...

Her yüreğin harcına, sevmeler koyulmuştur.

Ve herkesin muhakkak bir defa ‘aşk’ lakabı olmuştur../

Kolay değil; rol yapsamda bazen beni hiçbirşey güldürmüyor.!! Sorun değil çünkü; artık beni hiçbir dert öldürmüyor..!!

Senin içine girdiğim zaman dışımda kalıyorsun. Senin dışından sana bakınca içime sığmıyorsun...

Düşenin dostu olmaz derler kimileri, sanki Ayakta olanın dostu çokmuş Gibi...

Ben galiba sevginin en safını, en çıkarsızını,en yalansızını ve en masum halini özledim, ben galiba ANNEMİ özledim

' Var Olsada Etrafımda İnsanlar ''Seni Anlıyorum'' Diyen Kimim Var? İçimin İçini Bilen Bir Tek Rabbim Var!

Gel kaybettiklerimize içelim bu qece ben sana , sen ŞEREFINE....

ßiLir misin ne kötüdür insanın derdini anLatamaması, kêLimêLerin hep yarım kaLması.. "ßen" deyip susması ve "sen"deyip ağLaması.

~H?ni~bir s?ncı girer y? yüreğine ! İşte o y?ş?dığın | B e n s i z L i k t i r. |Benim y?ş?dığım | S e n s i z L i k | Gibi..

Cehennem bekçisi sorar ;

-bu ne yapmış ?

-öLdürmüş .

-Atın ateşe yansın !

-bu ne yapmış ?

-kesmiş .

-Atın ateşe yansın !

-Eee bu ne yapmış ?

-Sevmiş .

-ßırakın o Zaten yanmış ..

Tıklım tıklım "sen" doluyum yine.. Aklıma koysam aşıyorsun.. Gönlüme koysam taşıyorsun..!

Ne bileyim; kan davası yerine aşk davası olsa da herkes birbirini öldüresiye sevse...

"Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım ! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı

Sen Kasırgalara Dayanmışsın, Rüzgârla Mı Yıkılacaksın..! Başka Çaren Yok Yüreğim, Dosta Düşmana Karşı Ayakta Kalacaksın.

- Yanına kadar koştuktan sonra, bir adım daha atamayacaksan eğer; oraya kadar sakın koşma. Sana değil, bekleyene yazık olur.'

` Çok büyük şeyLere qerek yOk ki , bir eVin kapSını açan anahTarda mutLu eDer ßeni ,,

' ikinCsi senDeyse eqer !

http://www.ismailyktv.ile.biz

2En Güzel Sms'ler :) Empty Geri: En Güzel Sms'ler :) Salı 8 Mayıs 2012 - 15:28

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Sensiz Geçen Günlerimin Kazası Yok Be Sevgili

...

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-