Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim

+6
ryurosi
SeviyorumSeni
zeynosh-yk
Beray_İsmail_YK
yesimyk_1998
aysenur yurtseven
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 13:55

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

2Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 14:39

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

süpermiş şarkı

3Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 14:42

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Sanane inan pişman değilim bakma yüzüme seni seviyorsam bundan sanane seni içimde yaşıyorum SANANE SANANE SANANE

Söz Ve Müziği Harika Klip Daha GüzeL Bu Kadarıda Olmaz yaaa İçime İşledi Valla
Sağolasın Ayşenur

http://www.ismailyktv.ile.biz

4Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 14:50

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Aynen ya, super olmus cok begendim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
cok tesekkurler Aysenur

5Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 14:59

SeviyorumSeni

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Tek Kelimeyle harikaa.. Tesekkurlerrr

6Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 15:14

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

ee ismail abimiz yapçakta kötü mü olcak yani süper

7Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 17:11

ryurosi

ryurosi
Yeni Yk'Cı

hani bekliyordum birşeyler ama bukadarını beklemezdim diğer ismail yk şarkılarından çok farklı olmuş böyle bir şarkıcı yok ve dahada olmycak gerçekten slowlardaki ağırlık biraz hafiflemiş tam süper olmuş HELAL HELALLLLLLL

8Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 17:17

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

bencede helal sen ne demek istedin?ben onu anlamadım

9Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 17:56

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

evet tam yk tarzı bi şarkı olmuş, ki daha nakaratı böyle

10Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Salı 7 Haz. 2011 - 20:17

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Rica Ederim Arkadaslar.
EEt Cokm güzellllllll

11Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty ismail yk Sanane uzun remix by SeLHaC Salı 7 Haz. 2011 - 21:52

sel_hac

sel_hac
Yeni Yk'Cı

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BİZZAT YAPTIM İSMAİL YK HAYRANLARI İÇİN. UZUN İSTEYENLER İÇİN ! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

LİNKE TIKLAYIN. 5 SANİYE BEKLEYİN. SAĞ ÜST KÖŞEDE SKİP ADD BUTONUNA BASIN, HOTFİLE SİTESİNDEN İNDİRİN.

12Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Çarş. 8 Haz. 2011 - 11:42

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

dinleye dinleye doyamıyorum

13Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Çarş. 8 Haz. 2011 - 11:51

IsmaiL

IsmaiL
İyİ YK'Cı

güzel...

http://www.myspace.com/smail90

14Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Perş. 9 Haz. 2011 - 12:14

miremyk

miremyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ooofffff super yaaa // tesk

http://www.ismailyk.com

15Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Empty Geri: Ismail Yk nin Sanane Klip Tanitim Perş. 9 Haz. 2011 - 14:04

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Rica ederim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]