Rüyamda ISMAIL YK´nin Albüm Tanitimini Gördüm... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Rüyamda ISMAIL YK´nin Albüm Tanitimini Gördüm... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rüyamda ISMAIL YK´nin Albüm Tanitimini Gördüm...

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

arkadaslar,bundan 1 bucuk sene önce,yani 2009 nisan ayinda rüya görmüstüm ve rüyamda ismail yk´nin albüm tanitimini izlemistim,hatta burda bu serbest bölgede anlatmistim,paylasmistim rüyami...albüm tanitiminda,neden,yikildim,oha diye sarkilar olugunu söylemistim ve neden diye bi parca da zaten albüm ciktiginda yer almisti bildiginiz gibi,fakat ben rüyadan cok etkilenmistim ozamanlari...ve simdi yine aynisi oldu,bugün yine rüyamda ismail yk´nin albüm tanitimini gördüm,ve yine etkilemisti bu rüya beni,bi tuaf oldum...ve bu rüyamda izledigim yeni cikacak albümün tanitiminda,kahpe diye bi damar parcasi var ama sarkiyi hatirliyamiyorum fakat birebir ismail yk hayranlari icin yine güzel bi damardi vede tanitimda mahsun kirmizigülün annem annem sarkisini seslendirmis,2 tanede türkü söylemisdi hatta albümün cikis tarihide 25 idi ama hangi ay oldugunu hatirlamiyorum sadece 25 sayisini hatirliyorum....bu rüyamida yine sizlerle paylasmak istedim....

meleyim

meleyim
İyİ YK'Cı

hmm ne guzel bende 2010 da ruya gormustum ismail ykm bana tel numarasini verdi ruyamda ama ben pek ezberleyemedim belki gercek tel numarasiydi ahh ahh keske ezberleseydim

suzan

suzan
İyİ YK'Cı

Bende subat 2011 de bir ruya gordum, ismail yk sarki soyluyordu ama gerçekte hiç ismail yk'nin oyle bir sarkisi yok o sarki'nin klibini de gordum .Boyle karanlik bir yerde ayakta durup gulumseyerek soyluyordu ve bende televizion'un karsisinda onu segrediyordum.Hareketli bir sarkiydi ayni "sekerim benim"klibindeki kiyafetleri giymisti ve ayni "son defa"klibini çektigi yerde çekilmisti ve sarki soylerken kendisi oynuyordu hem ismail yk albumleri klibinde hep 1 yada dort bes kiz falan var ama o klipte hiç kiz falan yok.

suzan

suzan
İyİ YK'Cı

Ben zaten çogu zaman ruyamda ismail yk'yi goruyorum ama ilk kez ismail yk'nin hiç çikmamis albumunu goruyorum.Mesela geçen sefer ismail yk benim evime gelmisti....

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-