Körlük İtirafı Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Körlük İtirafı Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Körlük İtirafı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Körlük İtirafı Empty Körlük İtirafı Paz 31 Ekim 2010 - 15:28

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Zerrin Özer’den Körlük İtirafı “Lens gözümden kayarsa sahnenin bir tarafını yok zannederim"

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Zerrin Özer, numaralı lenslerle çıktığı sahnede, "Körüm" diyerek izleyenleri güldürdü. Ses düzenine sinirlenen Özer, okuduğu fıkrayla da hayranlarına keyifli bir zaman yaşattı

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Karadeniz Ereğli ilçesinde verdiği halk konserinde alanı dolduran kalabalığa seslenen Özer, sahneye çıkarken merdivenlerin önünde yardımcılarına 'Nerede parfüm?" diye bağırdı. Parfümünü üzerine sıkmadan sahneye çıkmayan Özer’in sinirli halleri gözlerden kaçmadı.
Şarkı arasında seyircilerle yaşlı bir çiftin hayatını anlatan bir fıkrayı paylaşan Zerrin Özer, "28 senede Zerrin'imizin iki tane fıkrası var. 15 seneyi o fıkrayla geçirdim. Şimdi bir tane daha, bu yeni oldu. Arkadaşlarım da yeni duymayacaklar. Bu meslekten giderayak fıkra anlatmayı öğrenmiş olacağım. Çünkü hayatımın durmadan anlattığım en güzel fıkrasıydı. Biraz daha alkışlasaydınız ayıp olmaz diye ümüğünüzü sıkardım" diyerek fıkrasını anlatı.
İzleyenlere gözlerindeki mavi renkteki lenslerini gösteren Zerrin Özer, lenslerin kayması halinde sahnenin öbür tarafını göremeyeceğini söyledi. Lenslerinin 6 numara olduğunu söyleyen Özer, bir seyircinin '6 mı? Çok fazla' demesi üzerine '6 derece. Olur mu 20 bile var. Ben yırtıyorum kenarından, kulak da delik" deyince izleyenleri güldürdü. Özer, "Şimdi gözlerimi görüyorsunuz. Mavi mavi, boncuk boncuk. Sadece güzellikle de alakası yok, numaralı, bayağı bir körüm ben. Yani 6 falan numarası. Bu lens olmasa öbür tarafa söylerim. Soğukta bazen lens kıpırdamıyor. Lens gözümden kayarsa sahnenin bir tarafını yok zannederim" dedi.
Telefonla aradığı kişilerin bazen kendisine, "Kim arıyor beyefendi?" demesine şaşırdığını anlatan Özer, "Mesela, 'Mehmet bey orada mı?' diyorum. Gelen cevap da, 'Kim arıyor beyefendi, ayrılmayın beyefendi.' O yüzden şimdi de hava soğuk ya, ses telleri buz gibi. Horoz olabilirim" diye konuştu.
Tesisatın iyi olmamasına sinirlenen Özer, şarkı söyleyemediğini belirtip organizatörlere tepki gösterdi. Kendisinin yorumcu olduğunu söyleyen Özer, " İlk defa tesisat çok kötü ve ben nasıl şarkı söyleyeceğimi bilmiyorum. Çünkü ben yorumcuyum çünkü ben şarkı söylerim. Çünkü ben dans yapmam, şiir okumam. Şarkı söylerim. Bugün inanılmaz derecede söyleyemiyorum" dedi.
Sahne inişinde gazetecilerin beklediğini gören Özer, gazetecileri elinin tersiyle iterek otomobiline ilerledi. Özer, aracına bindikten sonra konser alanından ayrıldı

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-