Daum Ve Fenerbahçe Alman Basınında Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Daum Ve Fenerbahçe Alman Basınında Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Daum Ve Fenerbahçe Alman Basınında

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Daum Ve Fenerbahçe Alman Basınında Empty Daum Ve Fenerbahçe Alman Basınında Perş. 17 Haz. 2010 - 17:00

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Alman teknik adam Christoph Daum'un Fenerbahçe'de göreve devam edecek olması Alman basınında da yankı buldu
Fenerbahçe'de, teknik direktör Christoph Daum'un, Roland Koch dışındaki yardımcılarıyla ilişkilerin kesilmesini saçmalık olarak yorumlayan gazete, kulübün muhtemelen bir çıkış yolu bulamadığı için bu yolu seçtiğini yazdı.

Daum'a telefonla ulaşan gazete yetkilileri, Daum'un kendilerine başkan Aziz Yıldırım ile görüşmesinin detaylarını veremeyeceğini, ancak başkana hitaben gazetecilere, ''Hala teknik adam olarak devam ettiğimi açıklayabilir miyim'' dediğini ve ''Evet'' cevabını aldığını belirttiğini vurguladı.

Christoph Daum'un hiç bir zaman ''tehdit edildim'' gibi bir cümle sarf etmediğini ifade eden gazete, Daum?un, ''Bana sadece, ailem ve benim için İstanbul'da kalmamın tehklikeli olabileceği söylendi. Yoksa tehdit olmadı. Şimdi de herhangi bir koruma almayacağım. Benim için tehlikeli olan, sizler için değil mi? O zaman bir sessizlik oldu'' dediğini yazdı.

Gazetenin bundan sonraki görev için herhangi bir zorluk çıkarılacak mı sorusuna Daum'un, ''Bunu sizin tahmin gücünüze bırakıyorum'' diye cevapladı ve İstanbul'da kaldığını bildirdi.

Haberde ayrıca, teknik direktör Daum'un yardımcılarının görevden alınması konusunda kendisine herhangi bir sebep söylenmediği de ifade edildi

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-