SoundTracK Altyapıları Nasıl Hazırlıyor... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

SoundTracK Altyapıları Nasıl Hazırlıyor... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SoundTracK Altyapıları Nasıl Hazırlıyor...

+3
GÜLBİŞ YK
EBRU AYDIN
SoundTracK
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Sevgili Yk Cı Kardeşlerim..

Bilindiği üzere Müzikle Uğraşmak Çok Zevkli Ve Bir O Kadarda Emek İsteyen Bir İştir.Sitedeki Altyapı Ve Mix Olarak Nitelendirdiğimiz
Bu Müzikler Nasıl Hazırlanıyor Gelin Bir Göz Gezdirelim ;
Alt yapı [€nstrumental Müzik ] ler Ortalama 5-6 Sattalik Bir Çalışma Snunda Meydana Gelir. Alt Yapılar Pc Aranje Mix Olarak
Düzenlenir. Gelişmiş Synthesizer ve Arannger teknolijisini kullanan Yüksek teknoliji ürünü keyboard ile bilgisayar ortamında oluşturulan kayıt tekniği diyebiliriz .Her Bir Bölümler Tek Tek Kayıt Yapılarak Alt Yapı Oluşturulur.şarkıların Sadece Vokal Kısımları Yeniden Aranje Edilir Ve Böylece Alt Yapı [Enstrumental Müzik ]oluşur.

Sİtedeki Yapılan Bu Çalışmalardan Ben Hiç Bir Ücret Karşılığında Yapmıyorum Ve Ünlü OlmK içinde Yapmıyorum.Yalnızca Sizlerin Dinlemesi İçin Yapılıyor Bunu Unutmayın.
Bazı Arkadaşlarım Malesef Yaptığım Çalışmaları Beğenmiyor.Zetan Ben Bunları Sizin Dinlemeniz İçin Yapıyorum Exra Birşey Karşılığında Yapmıyorum Beğenmesenizde Benim İçin Hiç Bir Şey Fark etmez Bunu Unutmayın.
Beğenen Arkadaşlarıma Burdan Sevgi Ve Saygılarımı Gönderiyorum. Özellikle Benim Herzaman Yaptığım Çalışmaları Destekleyen RIDVAN Arkadaşıma Sonzuz Teşekkürlerimi İletiyorum İyiyki Varsın Kardeşim .

Anlattığım Gibi Umarım Okuyup Gerçekleri Anlarsınız..

SAYGILARIMLA...

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Yahuu Açıklamana Gerek Yok ..
Biz Senin Uğraş Verdiğini Anlayabiliyoruz ve Siteye Eklediğin Mix, Altyapılar v.s Gibi Çalışmalarını Kesinlikle Tebrik Ediyorum..
Sıkılmadan Üşenmeden Upload Edip Bizlere Sunmak İçin Bi Çaban Var ve Bu Çok Güzel : )

Kardeşimsin Paylaşımlarının Devamının Şerefine Kadeh Kaldırıyorum Hadeeeee : ) ddd ddd Şıırrrrraaaakkkk haha

http://www.ismailyktv.ile.biz

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ebru A.K demiş ki:
Yahuu Açıklamana Gerek Yok ..
Biz Senin Uğraş Verdiğini Anlayabiliyoruz ve Siteye Eklediğin Mix, Altyapılar v.s Gibi Çalışmalarını Kesinlikle Tebrik Ediyorum..
Sıkılmadan Üşenmeden Upload Edip Bizlere Sunmak İçin Bi Çaban Var ve Bu Çok Güzel : )

Kardeşimsin Paylaşımlarının Devamının Şerefine Kadeh Kaldırıyorum Hadeeeee : ) ddd ddd Şıırrrrraaaakkkk haha

Zaten Devam Edicem Kankam Yapmaya Sadece Bilgilendirmek İçin Yazdım Gülümseme

Ayrıca Çok Teşekkür Ederim Herşey İçin Gülümseme

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Rica edeRim (; bekLiyorum yepYeni müzikleri ddd (=

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ebru A.K demiş ki:
Rica edeRim (; bekLiyorum yepYeni müzikleri ddd (=

Gelicek Kankam Gülümseme Çarşamba Bi Tane Daha Eklicem Patlat Gitsin i Gülümseme

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Hadi Bakalım Patlat Gitsin (:

GÜLBİŞ YK

GÜLBİŞ YK
Yeni Yk'Cı

herşeyden önce emek harcıyosun bu cok güzel bişe başarının devamını diliyorum

suskun *

suskun *
Süper YK'Cı

bence emeğe saygı beğenmeyen varsa dinlemesin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben beğeniyorum sana da iyi çalışmalar arkadaşım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] altyapılar çok güzel kim tutar seni [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Çalışmaların Gerçekten Çok güzel..Zevkle,severek Dinliyorum..
Fazla söze Ne Hacet..

Eline,yüreğine Sağlık Gülümseme

SoundTracK

SoundTracK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Destek Verdiğiniz İçin Teşekkür Ederim Hepinize Gülümseme

ÇAlışmalar Kısa Bir Süre Sonra Tekrar Devam Edecektir..

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Dj MüsLüm ddd calışmalarında kolay gelsin kardeşim.

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Teşekkürler Ama Ben Yapamam Herhalde..ddd

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-