Ne Oldu Sana Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ne Oldu Sana Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ne Oldu Sana

+10
GÜLBİŞ YK
natlus
RIDVAN-YK58
ESRA YK
sivasliirem
seni_dilendim_38
kübra
EBRU AYDIN
zeynep1212
Yk_fanatigi_burak
14 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ne Oldu Sana Empty Ne Oldu Sana Cuma 4 Haz. 2010 - 10:51

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

İSMAİL ABİ NEDEN İLK YILLARDAKİ GİBİ DEĞİLSİN ARTIK):2005 YILINDAN TANIDIĞIM İSMAİL YK İDOLÜMDEN HAYATIMDA TANIDIĞIM ENFARKLI İNSANDAN GİT GİDE ESER KALMAYACAK GİBİ.İLK YILLARDA HEP HAYRANLARININ İSTEDİĞİ KLİPLERİ ÇEKERDİN.MÜZİK ALT YAPILARIN DAHA Bİ ZENGİN OLURDU.GİYİM TARZIN SAÇ STİLİN HEP FARKLIYDIN ABİ.ALBÜMDEKİ PARÇALARIN ON NUMARA.AMA ABİCİM HAYDİ BASTIR FELAKETSİN PATLAT GİTSİN PARÇALARIN HARİÇ ESKİ ALT YAPI ZENGİNLİĞİNİ GÖREMİYORUM.ÖNCEDEN KLİPLER HEP HAYRANLARININ İSTEDİĞİ KLİPLERİ ÇEKERDİN.TÜM HAYRANLARIN ÇIKTIĞIN TV PROGRAM YAPIMCILARI AYRILMAM DEDİLER SEN NEDEN E ÇEKTİN.DAHA Bİ ENERJİK DURAN FELAKETSİN VE PATLAT GİTSİN DURURKEN HERKES ONLARI İSTERKEN SEN KUDUR BABY E ÇEKİYOSUN.NİE ABİ.BUNLARI HEP ARAŞTIRMAM SONUCU SÖYLÜYORUM.AYRILMAM BENİM İÇİN FAVORİYKEN SEN NEDEN E ÇEKTİN.YAPMA ABİ.FATİHMİ DEĞİŞTİRİYOR SENİ BÖYLE.ÖNCEDEN SATIŞLARLA FARK ATAR BİRİNCİ OLURDUN ŞİMDİYSE İLK ÜÇTE GÖREMİYORUZ ABİ.GİYİM TARZIN BASİTLEŞTİ ÖNCEDEN İŞTE İSMAİL YK TARZI DEYİP HEYECANLANIRDIM ŞİMDİYSE ÇOK SIRADAN ABİ.SENİ ELEŞTİRMEK İÇİN DEĞİL KENDİ ÜZÜNTÜLERİMİN SEBEPLERİNİ SÖYLÜYORUM ABİ.SÖYLEMEK İSTERİM YOLUNDAN SAPTIRIYORLAR SENİ.BU KONUDA FATİH AKSOYLU ÖN PLANDA.YADA SEN KENDİ İSTEĞİNLE TARZ DEĞİŞTİRİYORSUN.BUDA BENİ ÇOK ÜZÜYOR ABİ.TARTIŞMA OLMASINI İSTEMİYORUM.KENDİ FİKRİMDİR HERŞEYE RAGMEN ÜZÜNTÜLÜ FANATİK YK LIYIMDIR...

2Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Cuma 4 Haz. 2010 - 15:58

zeynep1212

zeynep1212
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

düşüncelerini söylemen gerçekten çok güzel Burak biz yk cıyız onu sevicez ve tabikide eleştiricez yazdıklarının hepsine değil ama bi kısmına katılıyorum bunun için bende çok üzgünüm herşeye rağmen ölümüne ykcıyım inşallah bizi duyar ve eski İSMAİL YK olur

3Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Cuma 4 Haz. 2010 - 17:50

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Bu Mesajı İleticem . . .

http://www.ismailyktv.ile.biz

4Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Cuma 4 Haz. 2010 - 19:27

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

kızgın karşılamadığınız için tşk.üniv okuyan aklı başında biri olarak üzgünlüğümü ve nedenlerini ifade ettim sonuçta.zeynep tşk.ebru inş iletirsin.

5Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 6 Haz. 2010 - 5:31

kübra

kübra
Süper YK'Cı

ayrılmam slow bir parça yaza yaklaştığımız için kudur baby ye klip çekildi.hareketli bir parça olduğundan dolayı.ismail yk hayranlarının görüşlerini dikkate alıyor ve hayranlarına çok değer veriyor.ancak klip çekimlerine sadece ismail yk karar vermiyor fatih abi,hüseyin abi(yk) düşünüp hep beraber karar veriliyor.albüm satışlarında yanılıyorsun şu anda hiç kötü bir satış grafiği değil.şu anda korsan zirve yapmış durumda korsan döneminde 75000 sattı.ilk çıktığında korsan bu kadar fazla değildi.ismail yk albümsatışlarında gene zirvede fatih abiyle konuştuğumda bana hiç kötü bir satış değil demişti.şu anda en iyi sanatçı 30000 satıyor.üzüntülerini anlıyorum ama bazı şeyleri gözardı ediyorsun.değişmeyen tek şey değişim.eğer ismail yk değişime ayak uydurmazsa işte ozaman tarihten silinir.
işte o zaman insanlar ne ismail yk mı oda kim derler.ismail yk ilk çıktığı tarzla devam etse insanlar bunu 6 yıl önceki gibi karsılmazlar.çünkü şimdi herkes çok farklı şeyler yapıyor.yapılan şeyler kimseye ilginç gelmiyor.yani aslında herkes fark peşinde ,ismail yk ise zaten farklı !farklı olmaya çalışmasına gerek yok.o ilk çıktığında farklı olduğunu gösterdi biz şimdi daha doğrusu herkes ismail yknın farklı olduğunu biliyor.

kısacası herkes aynıyken ismail yk farklıydı.şimdi herkes fark peşinde ama ismail yk gene aynı!
not,bunlarda benim düşüncelerim ben seni yanlış anlamadım sende beni yanlış anlama lütfen.

6Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 6 Haz. 2010 - 18:48

seni_dilendim_38

seni_dilendim_38
İyİ YK'Cı

valla kardeş güzel konuya değindin bencede yk özünden uzaklşıyo ama biz sevmeye devam edelim öle yapıyosa bi bildiği var ismail abim öle bilinçsiz hareket yapmaz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://elleri_neyleyim_38@hotmail.com

7Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 6 Haz. 2010 - 19:14

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

İsmail YK Hem Hayranlarını Hem de Ekibini Tatmin Etmeye Uğrasıyor..
İkili Oynayıp Gönülleri Hoş Etmeye Çalısıyor..
Karşımızda Yeni Tarzda İsmail YK var,Ama Unutmayın ki Aynı Modda Şarkıları Var..

Yeni Tarzıyla ''Kro'' Gibi Tabirlerden Kurtuldu (Bu tabirler zamanında maalesef ki çok can sıkıyordu), Gönlümüzü Hoş Eden ve Eski İsmail YK'yı Unutturmayan Şarkıları Yine Devam Ettirdi, Ettiriyorda...

Herkesin Bi Düşüncesi Var Ama Herkeste Tek Ortak Dogru Var..
''İsmail YK Rakipsiz Bi Albümstar''

8Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 6 Haz. 2010 - 21:01

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

herkesin düşüncesi ayrı tabi.ismail abi bu günlere o farklılığıyla farklı giyimiyle farklı saç stiliyle zengin müzik alt yapısıyla ve damar parçalarıyla gelmiştir.tabi bunu sağlayan hayranlarıdır.hayranları işte bizde bu tarzı bekliyorduk der gibi 2005 te ismail yk için gönüllerinde taht kurdular...ilk çıkışıyla milyon satan türkiyede şok yaratan yk bu başarısını o farklılığı sayesinde yakalamıştır.bütün müzik severler hayran kalmıştır müzik alt yapısındaki zenginliğine.herkes bilir yk nın yurtsevenkardeşler den ayrı bi albüm çıkarmadan önceki halini.ordada saçlar uzun parlak robot elbiseler.kaliteli bir müzik alt yapısı.yani son zamanlarda ismail abim değişiyor.yada değiştiriliyor.farkına varacağına inanıyorum.sadece üzüntülüyüm.umarım eski tarzına geri döner..herşeye rağmen sozsuza kadar ölümüne yk lıyım...

9Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Çarş. 9 Haz. 2010 - 16:44

sivasliirem

sivasliirem
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

tarzını deqiştirmesi bnide üzdü =(

10Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Çarş. 9 Haz. 2010 - 18:25

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Ebru A.K demiş ki:
İsmail YK Hem Hayranlarını Hem de Ekibini Tatmin Etmeye Uğrasıyor..
İkili Oynayıp Gönülleri Hoş Etmeye Çalısıyor..
Karşımızda Yeni Tarzda İsmail YK var,Ama Unutmayın ki Aynı Modda Şarkıları Var..

Yeni Tarzıyla ''Kro'' Gibi Tabirlerden Kurtuldu (Bu tabirler zamanında maalesef ki çok can sıkıyordu), Gönlümüzü Hoş Eden ve Eski İsmail YK'yı Unutturmayan Şarkıları Yine Devam Ettirdi, Ettiriyorda...

Herkesin Bi Düşüncesi Var Ama Herkeste Tek Ortak Dogru Var..
''İsmail YK Rakipsiz Bi Albümstar''
Kelimesi kelimesine Katılıyorum,

Ne yapıyorsa Bizim için Yapıyor...

11Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Çarş. 9 Haz. 2010 - 22:01

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Burak İçindekileri Güzel Dökmüş Öncelikle Helal ddd

İsmail-YK'nın Bizim İçin Her Zaman En İyisini Yapmak İstediğini Hepimiz İyi Biliyoruz.

Benim de Eski Albümlerinden Kliplenmesini İstediğim Şarkıları Vardı;

''Eskisi Gibi'', Kardeşlerden de ''Elimde Değil'' gibi...

Fakat İsmail-YK'nın Bir Röportajında ''Ben Aslında Elimde Olsa Bütün Şarkılarımı Kliplendirmeyi İstiyorum'' Dedikten Sonra Bazı İşlerin Kontrolünün de Onda Olmadığını Anladım.

Yani Bu Konuda Damardan Fanı Olduğumuz İsmail Abimize Yüklenmek Doğru Olmaz Bence.

http://www.ismailykfanboard.net

12Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Çarş. 9 Haz. 2010 - 22:32

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Ben de Rıdvanın Söylediklerini İfade Etmeye Çalışıyorum..
Kontrol Tamamıyla İsmail YK'da Değil.. Bu Yüzden Hem Hayranlarının Hem de Ekibinin Gönlünü Hoş Edecek Noktayı Arıyor..
Eksiklikleri Görmemezlikten Gelmek Gerek (:

13Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Perş. 10 Haz. 2010 - 14:57

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Ebru A.K demiş ki:
Ben de Rıdvanın Söylediklerini İfade Etmeye Çalışıyorum..
Kontrol Tamamıyla İsmail YK'da Değil.. Bu Yüzden Hem Hayranlarının Hem de Ekibinin Gönlünü Hoş Edecek Noktayı Arıyor..
Eksiklikleri Görmemezlikten Gelmek Gerek (:

Bence de Gülümseme

Ya Herşey Bi Tarafa da İsmail-YK'dan Başka Hayranlarıyla Kucaklaşan Kaç Sanatçı Gördünüz ?

Vardır ama O da Torpilli Olanlar.

İşte İsmail-YK ve Fatih Abim Elinden Geldiği Kadar Herkese Torpil Yaratmaya Çalışıyorlar.

Biraz da Olanlarla Yetinmeye Çalışalım Diyorum.

Her Ne Kadar İstediğim Şarkılara Klip Çekilmese de Ben Abimi Sonuna Kadar Destekliyorum ddd

O Yeter ki Hep Bizimle Kucaklaşmaya Devam Etsin...

http://www.ismailykfanboard.net

14Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 13 Haz. 2010 - 14:14

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

01.04 01.22 saniyeleri arasını dinlermisiniz

özelliklede 01.16 01.22 saniyeleri arasını bi dinlermisiniz...kendi ağzından.
yk tamamen özgürdür her konuda...fatih hariç.fatih abi onu yönlendiriyor.

herkes bilirmi bilmiyorum menejerlerle sözleşme imzalarken menejerlerin prensipleri vardır.o sözleşme süresince menejerin istediği çoğu seyi sanatçı yapmak mecburiyetindedir.sonuçta menejerler sanatçıların kısmen yol göstericisidir.fatih abide yanlış yola isaret ediyor galiba...

15Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana C.tesi 26 Haz. 2010 - 10:32

seni_dilendim_38

seni_dilendim_38
İyİ YK'Cı

izlerseniz ibo showda tıklayı söylüyodu ismail abim kendine ait dansı yaparken kızlar yerinden fırlıyo bağırıyorlar çağırıyorlar kızlar bunu seviyodu kızlarda demiyelim hayranları yani hepimiz ama genede seviyoruz hep sevicez.

http://elleri_neyleyim_38@hotmail.com

16Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Ptsi 28 Haz. 2010 - 12:12

natlus

natlus
Yeni Yk'Cı

kesinlikle çok doğru söylüyorsun sana sonuna kadar katılıyorm aynı düşünceri düşünüyoruz ama bence suçlu fatih aksoylu onu basitleştiriyor ne oluur biri bunları ykma iletsinler elimiz kolumuz bağlı biz hiç bir şey yapamıyoruz bu arada fatih aksoyluyu hiç sevmiyorum

17Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Ptsi 28 Haz. 2010 - 15:25

GÜLBİŞ YK

GÜLBİŞ YK
Yeni Yk'Cı

ya burak kardeşim ismail yk herzman en iyisini bizim icin yapmaya calışyo şu yaz aylarda kudur babye klip cekmesi cok doğuru bence yazın bu şarkı iyi gider adam işini biliyo o nr yaprsa iyisini yapar ayırca yknın bu stili benim cok hoşıma gidiyo yolunda ona başarılar diliyom

18Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Cuma 6 Ağus. 2010 - 9:51

gül deste

gül deste
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Bende katılıyorum.İsmail eski ismail değil.Şarkılarını listelerden atıyorlar.Klipleri kötü oluyor.Hiç anlamı yok.Bir sürü açık saçık kadın.O kadınlarda ismaili basitleştiriyorlar.Dansçı diye yanında çıkardığı kadınlar ismaili küçük düşürüyorlar.İsmail o kadınları niye çıkarıyor? Onların kendini rezil ettiğini nasıl görmüyor? Anlıyamıyorum.

19Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Salı 10 Ağus. 2010 - 15:53

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

natlus demiş ki:kesinlikle çok doğru söylüyorsun sana sonuna kadar katılıyorm aynı düşünceri düşünüyoruz ama bence suçlu fatih aksoylu onu basitleştiriyor ne oluur biri bunları ykma iletsinler elimiz kolumuz bağlı biz hiç bir şey yapamıyoruz bu arada fatih aksoyluyu hiç sevmiyorum

FATIH ABİ HAKKINDA SÖYLEDİKLERİNİ DUYMAMIŞ OLAYIM !!!

KİMSENİN BASİTLEŞTİRDİĞİ YOK...

20Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Paz 22 Mayıs 2011 - 13:06

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

evet ama çok iyi biri ismail abi ama biraz da değişmiş olabilir ama bizimki değişmez ölümüne ismail abiyi destekliyorum

21Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Cuma 12 Ağus. 2011 - 19:51

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Açık Sözlü Olman Güzel ddd İsmail Duyarsa Bu Sözleri Dikkate Alcağına Eminim Gülümseme

22Ne Oldu Sana Empty Geri: Ne Oldu Sana Çarş. 27 Haz. 2012 - 5:25

yesimyk2012

yesimyk2012
Yeni Yk'Cı

bence bızım dusuncelerımıze sayqı duyar.Cunku bende bu sarkilarin hepsini dinliyorum ve ismail abi bitanesin Gülümseme<3

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Ne Oldu
» Yasemin 3. Oldu..