Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur?

+9
SiyahRap_Yk
sevilay
miss_gold_yk
GüL YK
betül yurtseven
aliyye
çerkezkızı
MÜMİNE YK
13 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Ptsi 30 Haz. 2008 - 10:42

MÜMİNE YK

MÜMİNE YK
Kral Üye
Kral Üye

Adamın biri ilk defa gittiği küçük bir kasabada şaşkın şaşkın gezindikten sonra yol kenarında duran bir arabanın yanına sokulmuş ve arka koltukta tek başına oturan çocuğa:

- Buraların yabancısıyım, parkın hemen yanıbaşındaki fırını arıyorum, çok yakın olduğunu söylediler.

Çocuk arabanın penceresini iyice açtıktan sonra:

- Ben de buraya ilk defa geliyorum ama sağ tarafa gitmeniz gerekiyor sanırım.

Adam, çocuğun da yabancı olmasına rağmen bunu nasıl anladığını sormuş ister istemez.

Çocuk :

- Ihlamur çiçeklerinin kokusunu duymuyor musunuz ? diye gülümsemiş. Kuş cıvıltıları da oradan geliyor zaten.

- İyi ama bunların parktan değil de tek bir ağaçtan gelmediği ne malum demiş adam ?

- Tek bir ağaçtan bu kadar yoğun koku gelmez diye atılmış çocuk. Üstelik manolyalar da katılıyor onlara. Hem biraz derin nefes alırsanız,fırından yeni çıkmış ekmeklerin kokusunu da duyacaksınız.

Adam gözlerini hafifçe kısarak denileni yaptıktan sonra, cebinden bir kağıt para çıkartıp teşekkür ederken farketmiş onun kör olduğunu. Çocuk ise konuşurken bir anda sözlerini yarıda kesmesinden anlamış adamın kendisini fark ettiğini.

Işığa hasret gözlerini onsan saklamaya çalışırken :

- Üç yıl önce bir kaza geçirmiştim demiş. Görmeyi o kadar çok özledim ki. Siz görebiliyorsunuz değil mi ?

Adam, çocuğun tarif ettiği yerde bulunan fırına yönelirken :
- Artık emin değilim demiş. Emin olduğum tek şey, benden iyi gördüğündür.

http://www.ismailykfanboard.net

2Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Çarş. 16 Tem. 2008 - 8:13

çerkezkızı

çerkezkızı
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

vayy bee süper bir hikaye yaa tşk. müminecim

3Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Çarş. 16 Tem. 2008 - 8:36

aliyye

aliyye
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok güzel saol

4Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Çarş. 16 Tem. 2008 - 10:13

betül yurtseven

betül yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

gerçekten muhteşemmiş ellerine sağlık çok teşekkürler

5Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Çarş. 16 Tem. 2008 - 10:35

GüL YK

GüL YK
Board Muhtarı
Board Muhtarı

çok güzel bir hikaye teşekkürler canım

6Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Perş. 17 Tem. 2008 - 7:18

miss_gold_yk

miss_gold_yk
Süper YK'Cı

gorupte anlmamak anlayıpta gorememek işte butunmesele bu ama ınsan her halıyle gormeyı başarırı yeterkı istesınbızler cogu zaman gerçeklerı gormeyı başaramıyoruz gordugumuz halde anlayamıyoruz ne denılebılırkı paylaşımıcın tşk

7Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Perş. 21 Ağus. 2008 - 20:20

sevilay

sevilay
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok güzel

8Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Cuma 22 Ağus. 2008 - 8:35

<ismailkolik>

<ismailkolik>
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

aglama çok güzelmiş yaaa

9Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Cuma 22 Ağus. 2008 - 13:37

SiyahRap_Yk

SiyahRap_Yk
İyİ YK'Cı

ben beyenmediim ddd duyqusuz bi hikaye bu pışık

10Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Cuma 22 Ağus. 2008 - 16:18

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

çok güzel sağol

11Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Cuma 22 Ağus. 2008 - 16:42

İSMAİLYKOZLEMYK

İSMAİLYKOZLEMYK
BanLı Üye
BanLı Üye

aglamaaglamaaglamaaglamaaglamaaglamaaglama sağol valla güzelmiş

12Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Cuma 22 Ağus. 2008 - 19:46

(wWw__AhMeTK)

(wWw__AhMeTK)
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

böyle şeylerden hikayede olsa masalda olsa etkileniyorum . .

ama çok güzel bişey herkez okusun !

13Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? C.tesi 23 Ağus. 2008 - 23:54

XxKrYxX

XxKrYxX
İyİ YK'Cı

Çok saol Güzel hikaye ellerine saglık ;)

14Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Salı 2 Eyl. 2008 - 11:50

merweyk

merweyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

wayy be süpermişş

15Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Empty Geri: Görmek Sadece Gözlerle Mi Olur? Salı 2 Eyl. 2008 - 14:53

MÜMİNE YK

MÜMİNE YK
Kral Üye
Kral Üye

rica ederim arkadaşlar
beğenmenize çok sevindim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-