Ligin En Kaliteli Takımı Biziz Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ligin En Kaliteli Takımı Biziz Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ligin En Kaliteli Takımı Biziz

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ligin En Kaliteli Takımı Biziz Empty Ligin En Kaliteli Takımı Biziz Çarş. 28 Nis. 2010 - 13:21

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Ünal, takım halinde şampiyonluğa inandıklarını ifade ederek, ''Sadece sahada oynayan 11 kişi yok. Hepimiz bu şampiyonluğa inanıyoruz ve bunun için de birlik olduk'' dedi

Gökhan'ın, Fenerbahçe Televizyonu'na yaptığı açıklamalar, kulübün internet sitesinde de yayınlandı.

Süper Lig'de ilk kez bu kadar ciddi bir şampiyonluk havası yaşadığını kaydeden Fenerbahçeli futbolcu, geçen sezon Trabzonspor'da da şampiyonluk şansları olduğunu hatırlatarak, ''Son birkaç maçta bu şansı kaybettik. Sadece ikinci ligde Kayserispor ile şampiyon olup birinci lige çıktık. İlk 11'de oynasam da oynamasam da şampiyonluğu yaşamak çok güzel bir duygu olacak'' diye konuştu.

Maçlarda gol attıkları zaman saha içindeki futbolcular kadar, yedek kulübesinde oturan futbolcuların da çok sevindiğini anlatan Gökhan Ünal, şunları kaydetti:
''Gol attığımız zaman kulübeden kendimi kaybetmiş gibi sahaya fırlıyorum. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir avantaj yakaladık ve lideriz. Kalan üç maçımızı da galibiyetle kapatıp şampiyon olmak istiyoruz. Ben de şampiyonluk sevincini ilk defa yaşamak istiyorum. Elimden geldiğince takıma katkı sağlamaya çalışıyorum. Şu anda her şey çok güzel gidiyor. Takımın havası çok güzel. Mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum. Takım içinde çok güzel bir beraberlik var. Bu bir ekip işi. Sadece sahada oynayan 11 kişi yok. Hepimiz bu şampiyonluğa inanıyoruz ve bunun için de birlik olduk. Bunun da böyle olması lazım, çünkü başarı öyle geliyor. Son 7-8 maçtır çok iyi bir çıkış yakaladık ve bu çıkışta birlik ve beraberliğimizin payı çok büyük. Bu olmazsa başarının gelebileceğine inanmıyorum. Son 4 maçımız kaldı. 3 lig, 1 kupa. Bu birlik, beraberliği daha çok yansıttığımız zaman, bizim önümüzde kimsenin duracağına inanmıyorum.''

Ligin En Kaliteli Takımı Biziz
Ligde son haftalarda skorun değil, puanın önemli olduğunu ifade eden Fenerbahçeli futbolcu, ''Ligin en kaliteli takımı biziz. Bunu oynadığımız futbolla da gösteriyoruz'' dedi.

Gökhan, açıklamalarına şöyle devam etti:
''Belki sonuçlar 1-0 ama son haftalar olduğu için skora değil puana önem veriliyor. Eskişehirspor bizi buraya yenmeye gelecektir ama biz onları Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan puansız göndereceğiz ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacağız. Taraftarımız son 4-5 maçtır bizi çok iyi destekliyor. Taraftarımızdan bu desteği sürdürmelerini istiyoruz. Taraftarımızın verdiği destek bizi motive ediyor. Onlara çok ihtiyacımız var. Maçın 90 dakika olduğunu unutmayalım. Biz her an maçı çevirebilecek bir takımız. Taraftarımıza daha büyük sevinçler yaşatacağız

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-