Bu Karara İmzamızı Atarız Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bu Karara İmzamızı Atarız Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bu Karara İmzamızı Atarız

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bu Karara İmzamızı Atarız Empty Bu Karara İmzamızı Atarız Çarş. 28 Nis. 2010 - 13:14

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli imzayı attı ama, medyada "bazı yöneticilerin bu olaya tepki gösterdiği" öne sürüldü! Yönetim, bu iddialara "imzalı" cevap verdi

Beşiktaş Kulübü,Mustafa Denizli'nin sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili Yönetim Kurulu içinde bir takım görüş ayrılıkları olduğu yönündeki haberler üzerine bir açıklama yaptı.

Altında yöneticilerin de imzalarının yer aldığı açıklama şu şekilde;

Değerli Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli'nin sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili Yönetim Kurulumuz içinde bir takım görüş ayrılıkları olduğu yönündeki haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duymuş bulunmaktayız.

Bu vesile ile aşağıda imzası bulunan biz BJK Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, Futbol A Takımımız'ın sorumluluğunu Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiş olmaktan mutluluk ve gurur duyduğumuzu bir kez daha ifade etmek isteriz.

Bu kararımızın Beşiktaş'a ve Türk Futbolu'na hayırlı olacağına olan inancımız tamdır.

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-