Arda " Git Derlerse Giderim " Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Arda " Git Derlerse Giderim " Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arda " Git Derlerse Giderim "

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Arda " Git Derlerse Giderim " Empty Arda " Git Derlerse Giderim " Paz 25 Nis. 2010 - 21:33

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Bursaspor ile yapılan karşılaşma sonrası basın toplantısı düzenleyen, ancak stattan ayrıldığı sırada bir kez daha basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, taraftarların kendisine gösterdiği tepkiye üzüldüğünü söyledi; "Git derlerse giderim" dedi

Bursaspor ile yapılan karşılaşma sonrası basın toplantısı düzenleyen, ancak stattan ayrıldığı sırada bir kez daha basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arda, kendisinin robot olmadığını belirterek, ''Ben Tugay'ı, Arif'i ıslıklamadım. Ben de onlar gibi olmak istiyorum. Onların geldiği yerden geldim. Kusurum olsaydı, büyüklerim gereken uyarıyı yapardı. Ben robot değilim. Kimseye kırgın değilim ama onların da aileme ve sevdiklerime saygılı olmalarını bekledim'' dedi.

Şampiyonluk konusunda hangi takımı şanslı gördüğü yönündeki soru üzerine yıldız oyuncu, ''Biz olamıyorsak, kimin olduğu önemli değil'' ifadesini kullandı.

Şampiyonluğun kaçış nedenleri konusundaki soruya imalı yanıtlar veren sarı-kırmızılı oyuncu, ''Sebebi benim herhalde. Benim bireysel performansım oldu. Bana öyle gösterdiler'' diye konuştu.

Galatasaray'da kaptanlığı isteyerek ve severek aldığını kaydeden Arda, ''Buna layık olmaya çalıştım. İşler iyi gitmiyor ve bu da bende yıkıma neden oluyor. Beni asıl üzen şey bir şeyleri kazanamamak'' dedi.

Arda, ''Gelecek sezon olacak mısın'' sorusunu da ''Bu yönetimin vereceği bir karar. Her karara saygılıyım. Avrupa'da da oynamak istiyorum. Herhalde taraftar da burada daha fazla faydalı olamayacağımı düşünüyor. Bana 'Kal' derlerse kalırım, 'Git' derlerse giderim. Ben hiçbir zaman 'Yıldızım' demedim. Ne isterlerse onu yaparım. Kalsam da gitsem de her zaman Galatasaraylıyım'' diye yanıt verdi.

Başarılı oyuncu, bu sözleri sonrası ''Fenerbahçe'de forma giyen Emre Belözoğlu da bu şekilde söylüyordu'' sözü üzerine ise ''O Emre'nin kişisel fikridir'' dedi

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-