Aziz Yıldırım'In Veliahtı Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Aziz Yıldırım'In Veliahtı Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aziz Yıldırım'In Veliahtı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Aziz Yıldırım'In Veliahtı Empty Aziz Yıldırım'In Veliahtı Cuma 23 Nis. 2010 - 13:14

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın koltuğuna; Muş'un Varto ilçesine bağlı Aşağı İçmeler Köyünden Civan Karakaş oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübü'nde de etkinlikler düzenlendi. Fenerbahçe Kadın Kolları'nın gerçekleştirdiği organizasyon kapsamında; Muş'un Varto ilçesine bağlı Aşağı İçmeler Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri Fenerbahçe'nin davetlisi olarak İstanbul'a geldi.

15 öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan grup Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Yönetim Kurulu üyeleri Yasemin Merçil, Turan Şahin ve Ünal Uzun ile birlikte stadı gezdi. Grup daha sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Maraton tribünü bölümünde bulunan Fenerbahçe Müzesi'ni gezdi.

Öğrenciler daha sonra Fenerbahçe kulübü yönetim katına çıkarak burada temsili olarak yönetim kurulunu canlandırdı.

Fenerbahçe Koleji öğrencilerinin de aralarında bulunduğu temsili yönetim kurulunda, Aşağı İçmeler Köyü İlköğretim Okulu'ndan Civan Karakaş, Başkan Aziz Yıldırım'ı temsilen başkanlık koltuğuna oturdu.

Yasemin Merçil'i ise aynı okuldan Kısmet Gedik isimli öğrenci temsil etti.

Öğrenciler daha sonra günün anlam ve önemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Koleji adına ise Başkanlık görevini Ali Efe Aydemir, Yasemin Merçil adına Büşra Evigen, Turhan Şahin'i temsilen Doğukan Dizman, Ali Koç'u temsilen Mert Karakaşlıoğlu, Yüksek Divan Kurulu Başkanı adına ise Tarık Altıner bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından öğrenciler ve yönetim kurulu toplu fotoğraf çektirdi.
Bu etkinliğin ardından öğrenciler stat gezisini sürdürdü.
Öğrenciler daha sonra Dereağzı'nda kendileri için hazırlanan etkinliğe katıldı.
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, kulüp yönetim kurulu üyeleri Yasemin Berk ve Turan Şahin'in de yer aldığı organizasyona çok sayıda öğrenci katıldı.

Fenerbahçe Koleji öğrencileri ile Sare Selahattin Uzal İlköğretim Okulu ve Muş'un Varto ilçesinden davet edilen A. Yılmaz İlköğretim Okulu öğrencilerinin katıldığı etkinlikte, çocuk korosu tarafından şarkılar ve şiirler okundu.

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-