Süper Sözler..[Seçmece] Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Süper Sözler..[Seçmece] Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Süper Sözler..[Seçmece]

+2
ÇATLAK_YKCI
ESRA YK
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Süper Sözler..[Seçmece] Empty Süper Sözler..[Seçmece] C.tesi 10 Nis. 2010 - 10:28

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye...

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

ßir zamanLarr qüzeL yüzüNü özLerDm öpMek içiN...
$imDide özLüorM yüzüNü..TükürmeK içiN!!!..

ummaDıkLarm aDam oLurkEn...
aDam dedikLerim inSan ßiLe oLamamı$$..

söyLenenLerin hepSini duYdum aKLımDa ..
Çünkü hepSi benim haKKımDa (!)

kendını beqenmıs tawıRLaRda oLma hawanı aLıRLaR buRaLaRda

Sen Doğru Bir Adım At Ben Koşarım..!

Önce duvarımdaki sonrada kaLbimdeki kirLi isimLeri siLdim!!

ayRıLık öLüm gißidiR.kesersin ßiLekLerin ke$iLmes.iŞte o zaman anLarsın 2 kere öLünmez..

*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben. ddd

*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

---

Her ne kadar az olsada Hepsi çok güzel ddd Gülümseme

http://www.ismailyktv.ile.biz

2Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] Paz 11 Nis. 2010 - 12:04

ÇATLAK_YKCI

ÇATLAK_YKCI
Yeni Yk'Cı

güzelmiş eline sağılık al buda benden bi söz centere centere centere tütüklü tencere bizim evde var punepen pencere kurtlar vadisi kurtlar vadisi ölmedi polat gedirin salavat haha

3Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] C.tesi 17 Nis. 2010 - 13:48

SeviyorumSeni

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Cük güzelller Tesekkürlerr

4Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] C.tesi 19 Haz. 2010 - 11:22

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Cok Tsk Ederim

5Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] Ptsi 8 Kas. 2010 - 13:49

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Ahahaha.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] En Çok Hoşuma Giden Şu Oldu
kendını beqenmıs tawıRLaRda oLma hawanı aLıRLaR buRaLaRda

Bu Laf Bazı Kendini Bilmez İnsanlara Çok Yakışıyor..Doğrusu

6Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] Paz 14 Ağus. 2011 - 19:35

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine
alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz
Kalmazdım

Süperrrrrrrrrrrrrrrr..ddd

7Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] Ptsi 15 Ağus. 2011 - 20:12

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Rica ederim =)

8Süper Sözler..[Seçmece] Empty Geri: Süper Sözler..[Seçmece] Salı 16 Ağus. 2011 - 20:43

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

ayRıLık öLüm gißidiR.kesersin ßiLekLerin ke$iLmes.iŞte o zaman anLarsın 2 kere öLünmez..

Buda Güzelmiş.. ddd

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-