Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!!

+8
fanatik_ykcı
esra karacan
HİLAL_YK52
hace
miremyk
**MELODİ YK**
>yagmur<
ebru_yk
12 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Salı 2 Şub. 2010 - 11:25

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

ARKADASLAR BENDE SIZE BENIM ILK ISMAILIMIN KONSERINI ANLATMAK ISTIYORUM...

ILK ALMANYADA KONSERI DEK GELDI BANA HERKEZ SIRADA BEKLIYORDU KALBIM KÜP KÜP ATIYOR
OKADAR COK HEYCANLIYDIMKI YANI O HEYCANLA BAYILABILIRDIM...ILK SIRAYI KAPTIM BENDE ICERIYE
BIGIRDIGIMDE ÖNÜMDE KIMI GÖRDÜM TAHMIN EDIN:?:DYURTSEVEN KARDESLER SAHNEYI HAZIRLIYORDU
YANLARINA GITMEK ISTEDIM AMA ADMALaR IZIN WERMEDI WAKITLERI AZ DEDILER..aglama
NEYSE BEKLEDIM BEKLEDIM ISMAILIM KONSERE CIKCAKTI CIKTI AY BEN KALPTEN GIDIYORDUM
ÖNDEYDIM BEN YK ISARETI YAPIYORDUM ODA BANA GERI YAPTI YK ISRETI VE BANA BAKTI DURDU KÖZ KIRPTI
ONDAN SONRA ASAYA INDI ISMAILIM BENIM YANIMDAYDI ELINI TUTUM BIRAKMAK ISTEMEDIM AMA BODYGAR LAR KIZDI YETER ARTIK DIYE HIHI:D EN GÜZELI SIMDI GELIYOR SEN HIC ASIK OLDUNMU SARKISINI CAGRIYORDU BEN BÖYLE BAGRALAK SENI HIC ASIK OLDUNMU CAGRIYOM ODA YANIMA GELDI VE BEN BIDE SOK DAYIM SEN HIC ASIK OLDUNMU DEDI BANA BENDE EWET SANA ASIK OLDUM DEDI ODA KÖZ KIRPTI BANA KONSERIN SONRALARIN DAISE ELINDE RESMI WARDI ASAYA INMISTI YINE BEN ELINI TUTUM RESMINI KAPTIM HEMEN BEN RESMINI ÖPÜYORUM ODA BANA BAKTI GÜLDÜ YINE KÖZ KIRPTI VE SARKILARINA OKUMAYA DEVAM ETTII!!!ddd

ARKADASLAR ILK KONSERDE BUKADAR SEYLER YASANDI COOK MUTLUYUM INS BASKA YKCI ARKADASLARIMADA VE BANA TEKARAR NASIP OLUR...Gülümseme

2Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Salı 2 Şub. 2010 - 14:19

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

ilk Ismail Yk konserin gercekten güzel gecmis cnm ..
seninde dedigin gibi insallah tekrar san ave tüm YKcilara nasip olur Gülümseme

3Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Salı 2 Şub. 2010 - 17:24

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

>yagmur< demiş ki:ilk Ismail Yk konserin gercekten güzel gecmis cnm ..
seninde dedigin gibi insallah tekrar san ave tüm YKcilara nasip olur [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

saol cnm benim ins hepimize nasip olur tekrar..Gülümseme

4Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 5 Şub. 2010 - 12:57

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

benim hiç böyle anım kalmadı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

5Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 5 Şub. 2010 - 14:17

miremyk

miremyk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

guzel anin var ismaile

http://www.ismailyk.com

6Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Çarş. 17 Şub. 2010 - 18:29

hace

Yeni Yk'Cı

ben iki defa ismailin konserine gittim ve herseferdede yanina gitme sansim oldu, cok cana yakin ve cok tatli, kardesleride öyleler yani bizim gibiler, hic abartili degiller yani

7Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 19 Şub. 2010 - 15:41

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

çok güzel inş allah banada nasip eder

8Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Çarş. 24 Şub. 2010 - 12:52

ebru_yk

ebru_yk
Gelişmiş YK'Cı

ins görmek isteyen herkeze nasisp dere allah..Gülümseme

9Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 26 Şub. 2010 - 17:34

esra karacan

esra karacan
Yeni Yk'Cı

bende ümraniye konserine gittim onu ilk çıktığından beri beğeniyorum çok beklemiştim o günü ilk ben gitmiştim konsere bana baktı farketti bubun için çok mutluyum

10Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! C.tesi 27 Şub. 2010 - 15:31

esra karacan

esra karacan
Yeni Yk'Cı

ve bazı arkadaşlarım onun hayranı olduğum için beni çok üzmüşlerdi

11Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 5 Mart 2010 - 21:09

fanatik_ykcı

fanatik_ykcı
Yeni Yk'Cı

süpermiş bana da nasip olur mu bilmem

12Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! C.tesi 17 Nis. 2010 - 3:28

Ayide Yk

Ayide Yk
Yeni Yk'Cı

supermis ya ben bir ay once ismaili sonuncukez gordum ddd senin adinla cok sevindim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

13Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Salı 14 Haz. 2011 - 12:07

yesimyk_1998

yesimyk_1998
Süper YK'Cı

ailesinden terbiye görmüş insan da ondan

14Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Salı 9 Ağus. 2011 - 20:38

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Güzel Bir Konser Geçirmişsin..Evet Bencede İsmail Çok Canayakın Ve Tatlı Biri [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

15Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Perş. 11 Ağus. 2011 - 15:37

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

İSO KOLİK demiş ki:Güzel Bir Konser Geçirmişsin..Evet Bencede İsmail Çok Canayakın Ve Tatlı Biri [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aynennnnnn aynennnnn ve aynennnnn (:

http://www.ismailyktv.ile.biz

16Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Empty Geri: Ismailim ILe ILk Konserim. Anim.!! Cuma 12 Ağus. 2011 - 19:53

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Bana Katılmana Sevindim Ebru'cuğum..Çünkü İsmail'i En İyi Siz Biliyosunuz Gülümseme

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]