Buradaki Amaç Ne? Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Buradaki Amaç Ne? Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Buradaki Amaç Ne?

+7
EBRU AYDIN
[- Melankolik -]
BiRGüL_YK54
ESRA YK
By_Qarizma_34
İnfazcı_Ali
Yk_fanatigi_burak
11 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Buradaki Amaç Ne? Empty Buradaki Amaç Ne? Paz 17 Ocak 2010 - 17:29

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

merabalar site yetkilileri.size bir sorum olacak.sidedeki bazı üyeler.sırf msj sayısını arttırmak için aynı sözlerini kopyalayıp tekrar tekrar yapıştırıp cvp veriyorlar.hadi başka konulara teşekkürler kelimesi için yaparlar ama aynı konuya aynı sözleri 10-15 defa yazmanın ne anlamı var onu anlamıyorum.örneğimde var yani.mesela.sohbet bölümüne girerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.sohbet bölümünde bir konu açılıyor herkes yorumlarını yazıyor ama biri varki her üyenin yazdığı yorumdan sonra kendisi yazdığı halde ilk yazdığı yorumu tekrar tekrar yazıyor.bari farklı bişey yazsın.aynı kelimeleri kopyalamış yapıştırmış cevaplamış.yeni açılmış herhangi bir konuda her farklı üyeden sonra kendisinin kopya cevabı.resmen aynı şeyi yazmış ya.buradaki amacı ne onu anlayamıyorum.açıklayabilirsiniz umarım.görüntü kirliliği olmuş bayağı.diğer üyelerin yorumları izlenmez hale gelmiş.aşagı indikçe hep aynı üye aynı kelimeler aynı sözler.gına geldi derlerya aynen öyle birşey.acaba cevaplayan bölümünde hep kendisinin nickini görmek istediğinden olabilirmi.pisikolojik olabilir galiba.yada mesaj sayısını arttırmak amacında.bilmiyorum.söylemek istedim.uyarması siz yöneticilerindir...

2Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Ptsi 18 Ocak 2010 - 7:48

İnfazcı_Ali

İnfazcı_Ali
BanLı Üye
BanLı Üye

aynen ama birilerine msj atmak için yüksetiyolardır bence Gülümseme)))))))

http://www.unutulan.tk

3Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Ptsi 18 Ocak 2010 - 13:30

By_Qarizma_34

By_Qarizma_34
BanLı Üye
BanLı Üye

Yk_fanatigi_burak demiş ki:merabalar site yetkilileri.size bir sorum olacak.sidedeki bazı üyeler.sırf msj sayısını arttırmak için aynı sözlerini kopyalayıp tekrar tekrar yapıştırıp cvp veriyorlar.hadi başka konulara teşekkürler kelimesi için yaparlar ama aynı konuya aynı sözleri 10-15 defa yazmanın ne anlamı var onu anlamıyorum.örneğimde var yani.mesela.sohbet bölümüne girerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.sohbet bölümünde bir konu açılıyor herkes yorumlarını yazıyor ama biri varki her üyenin yazdığı yorumdan sonra kendisi yazdığı halde ilk yazdığı yorumu tekrar tekrar yazıyor.bari farklı bişey yazsın.aynı kelimeleri kopyalamış yapıştırmış cevaplamış.yeni açılmış herhangi bir konuda her farklı üyeden sonra kendisinin kopya cevabı.resmen aynı şeyi yazmış ya.buradaki amacı ne onu anlayamıyorum.açıklayabilirsiniz umarım.görüntü kirliliği olmuş bayağı.diğer üyelerin yorumları izlenmez hale gelmiş.aşagı indikçe hep aynı üye aynı kelimeler aynı sözler.gına geldi derlerya aynen öyle birşey.acaba cevaplayan bölümünde hep kendisinin nickini görmek istediğinden olabilirmi.pisikolojik olabilir galiba.yada mesaj sayısını arttırmak amacında.bilmiyorum.söylemek istedim.uyarması siz yöneticilerindir...

Sevgili Yk'cı kardeşim Eğer böle bi sorunun varsa Admin ESRA YK ve EBRU A.K'ye özel mesajla isimleri verebilirsin onlar gereken işlemleri yapacaktır

İmza:By_Qarizma_34

4Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Ptsi 18 Ocak 2010 - 18:09

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Bende Anlamıyorum ki Mesaj Sayısını yükselttiklerinde Noluyo Gülümseme

Moderatörler İlgilenecektir...

http://www.ismailyktv.ile.biz

5Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Ptsi 18 Ocak 2010 - 20:56

İnfazcı_Ali

İnfazcı_Ali
BanLı Üye
BanLı Üye

Gülümseme

En son İnfazcı_Ali tarafından Ptsi 22 Şub. 2010 - 15:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

6Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 9:54

Yk_fanatigi_burak

Yk_fanatigi_burak
İyİ YK'Cı

tamam msj sayısını yükseltsinde.her konuya farklı bişey yazsın bari.bir konuda en az 10 yorumu vardır hepside aynı.sohbet bölümüne hükmetmiş zaten.orayla ilgilenen yok galiba.oraya bi göz atın ne demek istediğimi gözlerinizle görebilirsiniz.acayip karışmış konuların içindeki yorumlar.hep aynı insan hep aynı kelimeler sözler...

7Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 11:55

BiRGüL_YK54

BiRGüL_YK54
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Çok Saçma Ya Mesaj Sayınız Yükselince Noluyo

Özel Mesajla İsim Bildirirmisiniz KimLermiş BunLar ??

http://www.ismailykfanboard.net

8Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 13:54

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Aynı konuya aynı cevabı birden fazla yazmak siteninde kalitesini düşürüyor.. siteyi kaliteli yapan paylaşımlar ve cevaplardır. kaliteli ve düzenli paylaşımlar yapılıp cevap verilirse sitenin kaliteside artar..
güzel ve değerli paylaşımlar yapıp aynı değerde cevaplar verelim Gülümseme

http://www.melankolikdamlalar.tk

9Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 13:58

İnfazcı_Ali

İnfazcı_Ali
BanLı Üye
BanLı Üye

aynen bi kere yazdımı yeter sitenin kalitesini düsürnez bence Gülümseme

10Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 18:29

EBRU AYDIN

EBRU AYDIN
Administratör

Eleştiri Yapılması Gereken Konuya ''tşk, saol v.s'' qiBi Mesajlar Tespit edilip Yetkililer Tarafından SİLİNECEKTİR...

Daha Sonra NEDEN MESAJ SAYIM AZALMIŞ DİYE BAŞLIKLAR GÖRMEK İSTEMİYORUM

Ayrıca Aynı Üyenin Defalarca Aynı Tarz Kelimelerle Yorum Yaptıgını Farkeden YK'cı Üyelerimiz Özel Msjla Moderatör-Süper Moderatör-Admine Bildirsin !!

Saygılar..

http://www.ismailyktv.ile.biz

11Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Salı 19 Ocak 2010 - 18:52

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

ßén zatén ßildiriyorum mesajına Alıntı Yapanları kendi Emeğiyle Yazzın (!)

12Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Paz 7 Şub. 2010 - 18:36

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

VALLAH BEN AMACI HIC ANLAYAMADIM!
BEN 20 YASINDA GENC DEGILIM
YOK MESAJIM ARTISIN
YOK RAP GÜCÜM ARTSIN
BU HEVES ICIN COK YASLIYIM!
BIR KONUYA IKI KEZ YAZDIM AMA ARADA BIR HAFTA VARDI!
BU KONUYA KIMSE YAZMAMIS BENIM SUCUM NE?
UYARILDIM O GÜNDÜR GIRMIYORUM SITEYE!
BEN BURAYA YALNIZLIK GIDERMEYE GIRERDIM VEDE YK LARDAN HABER ALMAK ICIN!
HERKEZI COK ÖZLEDIM!
AMA BIR KONUYA AYNI GÜNDE YAZSAYDIM?SUCUMU KABULLENIRDIM!
BEN COK GÖRDÜM BURDA ÜC BES DEFA BIR KONUYA YAZILMIS!
HERALDE YENI ÜYE BILMIYORDUR DIYORUM!
SIKAYETCI OLMUYORUM!
BENI SIKAYET EDEN KIMSE?KINA YAKSIN RAHAT RAHAT YAZSIN
MEYDAN ONA KALDI!

13Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? Paz 11 Tem. 2010 - 20:36

ceren yk

ceren yk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ya arkadaşlar benimde bi şikayetim warr
ben bir konuya yorum yaptımmm '' siteye has paylaşımlarımız paylaşılıyor'' diye bir konuya ''
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] '' böyle yorum yaptımm..
ve sitede 1-2 arkadaşlarımız bana ileri geri konuştuu
benle alay ettilerrr.
bu yorumumda ne var anlamıyorumm bana komik geldii çünkü emek hırsızlarına güldümmm. hem ileri geri konuştular hemde yaşımla alay ettiler !!..

14Buradaki Amaç Ne? Empty Geri: Buradaki Amaç Ne? C.tesi 13 Kas. 2010 - 17:07

meleyim

meleyim
İyİ YK'Cı

ya niye oyle yapsinlar niye msj sayisni artiirsinlar bence cok sacma heralde hep orda kendisini gormek istiyodur

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-