İsmail YK Artık Facebook'da Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

İsmail YK Artık Facebook'da Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail YK Artık Facebook'da

+2
CANIMMMMM58
!@$KIMSIN!
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsmail YK Artık Facebook'da Empty İsmail YK Artık Facebook'da Perş. 31 Ara. 2009 - 15:43

!@$KIMSIN!

!@$KIMSIN!
İyİ YK'Cı

Arkadaşlar ismail yk artık facebook'da kanal 1'de kendi ağzıyla söyledi Gülümseme Gülümseme

2İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Perş. 31 Ara. 2009 - 15:49

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

IYIDE ITIRAF ETTI
BENIM EN NEFRET ETTIGIM YALANDIR!
COK SEVMESEM?NERDEYSE NEFRET EDICEKTIM ONDAN!
HATASIZ TEK ALLAHIMIZ
ALNINDAN ÖPTÜM GERCEGI ACIKLADIGI ICIN!
BEN ÜYE OLDUGUNU BILIYORDUM!
BENI KANDIRACAK ANASINDAN DOGMADI!

3İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da C.tesi 2 Ocak 2010 - 13:58

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

onu boşverinde facebook linki verin haha

4İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da C.tesi 2 Ocak 2010 - 18:59

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

!@$KIMSIN! demiş ki:Arkadaşlar ismail yk artık facebook'da kanal 1'de kendi ağzıyla söyledi Gülümseme Gülümseme

süpermis .. ben simdiye kadar üye degildim ama artik kesin üye olcammm ;) Gülümseme

5İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Çarş. 6 Ocak 2010 - 3:29

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

ÜF HEMDE BIR YILDIR ORDAYMIS
BEN BU SARKIYI BIR YIL ÖNCE YAZMISTIM DEDI
ULA BU HEMSOMU BEN KENDIME BENZETIRDIM
O BENDEN HIZLIYMIS
HERSEYDEN HABERI VAR
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BEN KÖRÜM BU GERCEKTE SAGIR OLDUGUMDA CIKTI MEYDANA [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

6İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Paz 31 Ocak 2010 - 12:19

cadı_kız

cadı_kız
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ismail faceye üye deil cnm katıldıqı proqramlarda sölemedimi face de yokum die olsa da kendisi inkar etmez qizli profillede qirmez ddd trendy röpörtajında ne demeişti qirsem itiraf ederim qqizlim saklım yok dedi ismail faceye üye deil ddd

http://www.ismailyktv.com tüm ykcıLarın ok

7İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Ptsi 1 Şub. 2010 - 16:54

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

8İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Çarş. 3 Şub. 2010 - 19:03

meleyim

meleyim
İyİ YK'Cı

haha siz uyuyun ben uye oldum yazdim kizlar bide cvp bile yazdi bana ka;bim yerinden firiycakkkkkkkk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

9İsmail YK Artık Facebook'da Empty Geri: İsmail YK Artık Facebook'da Ptsi 8 Şub. 2010 - 9:08

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

sen her ismailim diyene inanirsan?
kendine dikkat et canim
ISMAIL AKLINI PEYNIR EKMEKLE YEMEDI
SANA GERCEK ISMAIL OLDUGUNU SÖYLEYECEK KADAR!
FACEBOOKTA ÜYE OLMADIGI YALANIN DANISKASI AMA KENDISINI TANITMAZ BUDA KESIN

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-