Evli Çiftin Günlüğü... Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Evli Çiftin Günlüğü... Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evli Çiftin Günlüğü...

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Evli Çiftin Günlüğü... Empty Evli Çiftin Günlüğü... Paz 20 Ara. 2009 - 17:29

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

kadının Günlüğü

Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın Pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü :

Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...

2Evli Çiftin Günlüğü... Empty Geri: Evli Çiftin Günlüğü... Ptsi 21 Ara. 2009 - 9:45

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

TYPISCH ERKEKLER KÖKÜNE KIRAN GELESICELER VAY!!!!!
BU PISLIKLERE YEM OLMAK YOK!
YALNIZLIGA DEVAM

3Evli Çiftin Günlüğü... Empty Geri: Evli Çiftin Günlüğü... Ptsi 11 Ocak 2010 - 8:51

MERAL GEDİK

MERAL GEDİK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

aşk olsun ablam
niye ''ERKEKLER''diye genelleme yapıyosun?
ismail de erkek.sen öyle genelleme yaparsan ismail de onlara dahil oluyor
''BAZI ERKEKLER'' desen daha doğru olur...

http://www.ismailykfanboard.net

4Evli Çiftin Günlüğü... Empty Geri: Evli Çiftin Günlüğü... Salı 16 Şub. 2010 - 18:43

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Hehe süper ddd

http://www.ismailyktv.ile.biz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]