Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha)

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 9 Ara. 2009 - 17:43

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Elektrik süpergesi satıcısı,bir apartman dairesinin kapısını çalar,kapıyı açan bayana
-'' Hanımefendi,bu elimde görmüş olduğnun kovanın içinde at pisliği var! ''
der ve bu bir kova dolusu pisliği kapıdan içeriye doğru savurark döker.Sonrada
-'' Hanımefendi,elimdeki elektrik süpürgesi ile 10 dk içerisinde temizlicem,eğer temizliyemezsem bu b*ku yiyeceğim '' der.
kadın satıcıya şöyle bir bakar
'' Beyfendi üstüne domates sosuda istermisiniz ? Elekrikler kesik de '' [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son yeşilli tarafından Salı 15 Ara. 2009 - 17:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

2Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 9 Ara. 2009 - 18:08

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

TÖVBEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ULA BU KARI BENDENMIS HAZIR CEVAP [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ALLAH RAZI OLSUN KARDES SENDEN

BEN ZATEN ZOR GÜLERIM AMA PATLADIM SIMDI GÜLMEKTEN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Perş. 10 Ara. 2009 - 12:45

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

CANIMMMMM58 demiş ki:TÖVBEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ULA BU KARI BENDENMIS HAZIR CEVAP [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ALLAH RAZI OLSUN KARDES SENDEN

BEN ZATEN ZOR GÜLERIM AMA PATLADIM SIMDI GÜLMEKTEN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önemli değil ablacım herzaman [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Cuma 11 Ara. 2009 - 9:12

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

ßaŞLık Kurallarına Uy Yoksa Silinir Konun....

5Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Cuma 11 Ara. 2009 - 13:15

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

düzelttim...

6Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Cuma 11 Ara. 2009 - 19:15

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) ,
yap sunu Gülümseme

7Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Salı 15 Ara. 2009 - 17:55

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

onuda yaptım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

8Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 16 Ara. 2009 - 17:05

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

éLLériné Sağlık Hİç GÖrünmüosun ama haha

9Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 16 Ara. 2009 - 20:01

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

derslerden giremiyorum ama fırsat buldukça hep buradayım
sende hiç görünmüyon yada bn girdiğimde olmuyosun

10Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 16 Ara. 2009 - 20:47

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Bén Çalıştıgım için Akşamları Girmeye Vaktim oluyor
sabah 7 akşam 4ßuçuk haha neyse konuyu dağıtmayalım paylaşım için teşekkürler.. Gülümseme

11Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Perş. 17 Ara. 2009 - 14:00

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

bugun burdayım görüşürüz inş.
rica ederim konu içinde

12Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Paz 21 Şub. 2010 - 20:06

Tutarsız

Tutarsız
Yeni Yk'Cı

hahaha :d harbiden onnumra

13Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Ptsi 22 Şub. 2010 - 17:53

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gercekten güzelmis
Paylaism icin tskler

14Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Empty Geri: Olaya Bak Ya Koptum (Hahahaha) Çarş. 24 Şub. 2010 - 16:49

yeşilli

yeşilli
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

rica ederim arkadaşlar

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Olaya bak