Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı

+14
seller
Beray_İsmail_YK
dogan_3041
ayyildiz58
deniz14
olumune ykci
ozankom
>yagmur<
gül deste
CANIMMMMM58
canimyk
ÖZNUR YK
RIDVAN-YK58
miss_gold_yk
18 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı

Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap7%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 3 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap9%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 4 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap7%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 3 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap11%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 11% [ 5 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap0%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap0%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap2%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 2% [ 1 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap16%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 16% [ 7 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap25%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 25% [ 11 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap5%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 5% [ 2 ]
Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_lcap2%Haydi Bastır Albümündeki En Beyendığiniz Şarkısı - Sayfa 2 Vote_rcap 2% [ 1 ]
Toplam Oylar : 44

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

1=AYRILMAM
2=BUNLAR SENIN ICIN
3=YARALIYIM
4=HAYDI BASTIR
5 =FACEBOOK
6=BENIM ICIN ÖLDÜN SEN
7=KUDUR BABY
8=SANMA SANMA SANA DÖNERIM
9=FELAKETSIN

OGLUM KEREM
1=FELAKETSIN
2=BUNLAR SENIN ICIN
3=HAYDI BASTIR

musti_61

musti_61
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

neden şarkısı değişik geldi diğer şarkılarıda gzel de bu başka

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Ayrılmam

Dokuz Mevsim

ÇıLgın

Neden

http://www.ismailyktv.ile.biz

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hepsi güzel ama bana ''benim için öldün sen'' daha güzel geldi sanki en azından şimdilik =)

http://www.melankolikdamlalar.tk

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

AYNEN BENDE KONSERDEN GELDIGIMDEN BERI BU SARKIYA TAKTIM
BENIM ICIN ÖLDÜN SEN!

sivasli58-izmirli35

sivasli58-izmirli35
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

Kudur baby