Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!!

+24
IsmaiL
Ekinyk
zeynosh-yk
dj_junior_58
olumune ykci
ESRA YK
aşık weysel
CANIMMMMM58
yk mor
HİLAL_YK52
hayrisyk
ByAliTR
suskun *
sehri_yk
kevser_YK
aysenur yurtseven
RIDVAN-YK58
kemo
seyma-f
Beray_İsmail_YK
seviyorum_gulum
turkiish13
canimyk
İslam_YK
28 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 19:58

İslam_YK

İslam_YK
Süper YK'Cı

ARKADAŞLAR HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ ALBÜM ŞARKILARI KRAL FMDEN ÇALMAYA BAŞLADI..ANCAK HERKEZ ALBÜMÜ PAYLAŞIYOR VE KORSANA KENDİ KENDİMİZİ VERİYORUZ DAHA ALBÜM ÇIKMADAN KORSANI ÇIKMAYA BAŞLADI....BU KONU HAKKINDA BİRAZ DAHA DUYARLI OLMAMIZI VE ORJİNEL ALBÜM ALMANIZI RİCA EDİYORUM....

2Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 20:05

canimyk

canimyk
BanLı Üye
BanLı Üye

yaa tabii orjinali alicamm ben her albumu aliyorum ve almaya da devam edicemm korsana ramenn ben orjinali nida aliyorum

http://www.ismailykfanboard.net

3Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 21:00

turkiish13

turkiish13
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

canimyk demiş ki:yaa tabii orjinali alicamm ben her albumu aliyorum ve almaya da devam edicemm korsana ramenn ben orjinali nida aliyorum

4Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 21:14

seviyorum_gulum

seviyorum_gulum
İyİ YK'Cı

tabiki orjinal alıcaz ama bunu lafta değil uygulamalı yapıcaz...hep destek tam destekk.. görsünler fan nasıl oluyomuş..

5Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 21:29

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı

Tabikide orjinal alıcam

http://www.ismailyktv.ile.biz

6Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 21:31

seyma-f

seyma-f
Gelişmiş YK'Cı

tabiki orjinal alıcamm... ama paylaşım için tşk ederim Gülümseme

7Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 22:25

kemo

kemo
Gelişmiş YK'Cı

no korsan,YES ORJINAL...ddd;)

8Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 22:50

RIDVAN-YK58

RIDVAN-YK58
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

Kimse Paylaşamaz Merak Etmeyin

http://www.ismailykfanboard.net

9Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 22:56

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

AYNEN KORSAN NO
HERKEZ ORJİNAL ALSİNNN
ÇOK TŞK EDERİM KARDEŞŞŞ

10Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Çarş. 11 Kas. 2009 - 23:57

kevser_YK

kevser_YK
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

YK'NIN fanatiği olarak tabikide her albümünü aldığım gibi bunuda orjinal alcam ve arkadaşım senin dediğinede sonuna kadar katılıyorum ....
EMEĞE SAYGI KORSANA HAYIR!!!

11Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 7:19

sehri_yk

sehri_yk
Yeni Yk'Cı

evet orjinal alacağım bende...

12Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 7:20

suskun *

suskun *
Süper YK'Cı

kesinlikle orijinal [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

13Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 7:27

ByAliTR

ByAliTR
Yeni Yk'Cı

Şu albümü orjinal almayan, ağır konuşacağım ama hakikaten YK'cı değildir.. YK'nın bu kadar kaliteli şarkıları olduğu albümü, en son 2006'da dinlemiştik... Bas Gaza, o kadar iyi bir albüm değildi, ama KRAL GERİ DÖNDÜ!..

Şarkılar harika..
Eyvallah İslam kardeşim...

14Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 8:24

hayrisyk

hayrisyk
Yeni Yk'Cı

Ya Alamayanlar Ne Yapsin Ben Mesela Bulgaristanliyim Burda Orjinal Satilmiyor Ben Ne Yapayim Soylermisiniz Tabi Ki Bende Korsana Karsiyim...

15Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 10:23

HİLAL_YK52

HİLAL_YK52
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

bende orjinal alacağım

16Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 10:29

yk mor

yk mor
Yeni Yk'Cı

tabiki orijinal. ama ben iran dayim ne yapayim.burda orijnal olsaydi %100 alardim.

17Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 10:59

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

BEN 4 TÜRK DÜKKANINA SIPARIS VERDIM!
HENÜZ GELMEDI!
OLMADI 120 km NÜRNBERGE GIDECEM!
YOK ABI NE OLURSA OLSUN ORIGINAL OLMAZSA?ALMAM BEN!
KOPYE SAHTE OLACAGINA HIC OLMASIN!
BAS GAZA NÜRBERG
ISMAILE DEGER! BIR TANE DEGIL 5 TANE ALIYORUM BEN!

18Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 11:10

aşık weysel

aşık weysel
Gelişmiş YK'Cı

daha albüm çıktı mı ki orjinalini alalım alacağız herhalde

http://wwwismailykfanboard.net

19Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 11:47

ESRA YK

ESRA YK
Administratör

Kaliteli Adama Kaliteli Hayran Lazım..Onun için Hepimiz Orjinal Albümü Alalım..

http://www.ismailyktv.ile.biz

20Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 11:53

olumune ykci

olumune ykci
Gelişmiş YK'Cı

orjinali tabi ki alajam....

21Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 16:44

dj_junior_58

dj_junior_58
Yeni Yk'Cı

ARKADAŞLAR O BİZİM İÇİN BİŞEYLER YAPIYORSA BİZDE ONUN İÇİN UFAK BİŞEY YAPALIM VE ORJİNALİNİ ALALIM..BİZ NE KADAR SAHİP ÇIKARSAK ODA BİZİM İÇİN ÇOOK ŞEYLER ÜRETİCEKTİR..

22Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Empty Geri: Albümü Lütfen Paylaşmayalım...!!! Perş. 12 Kas. 2009 - 20:51

zeynosh-yk

zeynosh-yk
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

dj_junior_58 demiş ki:ARKADAŞLAR O BİZİM İÇİN BİŞEYLER YAPIYORSA BİZDE ONUN İÇİN UFAK BİŞEY YAPALIM VE ORJİNALİNİ ALALIM..BİZ NE KADAR SAHİP ÇIKARSAK ODA BİZİM İÇİN ÇOOK ŞEYLER ÜRETİCEKTİR..

cok dogru soyluyorsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
korsana no, orjinale yes

Ekinyk

Ekinyk
BanLı Üye
BanLı Üye

Aynen katiliyorum sana,o her zaman bizler icin en iyisini yapmaya calisiyo ve yapiyoda,bizler de ona en iyi sekilde karsilik vermeliyiz arkadaslar,Sadece albÜm degil, onunla ilgili her sey Orjinal olmali.

IsmaiL

IsmaiL
İyİ YK'Cı

ya arkadaslar,aslinda 2004 yilindan beri en cok albüm ismail yk satiyor...yani yinede originali aliniyor.size,hepsimize tesekür etmek lazim.zaten bir ismail yk fanatiki markete gider originalini alir...originali almayan bence ykci deildir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.myspace.com/smail90

IsmaiL

IsmaiL
İyİ YK'Cı

CANIMMMMM58 demiş ki:BEN 4 TÜRK DÜKKANINA SIPARIS VERDIM!
HENÜZ GELMEDI!
OLMADI 120 km NÜRNBERGE GIDECEM!
YOK ABI NE OLURSA OLSUN ORIGINAL OLMAZSA?ALMAM BEN!
KOPYE SAHTE OLACAGINA HIC OLMASIN!
BAS GAZA NÜRBERG
ISMAILE DEGER! BIR TANE DEGIL 5 TANE ALIYORUM BEN!

DU BRAUCHST NICHT EXTRA NACH NÜRNBERG FAHREN,KANNST VOM INTERNET
BESTELLEN!RUFE EINFACH 069 25 05 06 (TÜRK KITAB EVI) an und bestelle es dir nach hause.

http://www.myspace.com/smail90

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-