Kısa Ama Öz Nickler 4 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Kısa Ama Öz Nickler 4 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kısa Ama Öz Nickler 4

+3
>yagmur<
Tutarsız
_Peri_
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Kısa Ama Öz Nickler 4 Ptsi 9 Kas. 2009 - 13:46

_Peri_

_Peri_
İyİ YK'Cı

Kısa Mesajda ßiLe 160 Karakter war[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ama Sende ?

I DON’T LOVE

Istisna olmuşum kim sallar kaideyi bzmadıktan snra

HaYaTıMa FöN çEkSeM dÜzElİr Mi AcAbA

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

GeLeCeĞi MeRaK eTmİyOrUM nASIl OlsA GeLEcEk[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BaNa Bi DaKKa İzn VeR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ŞaRTLaR eŞiT oLsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ßeLki Sandığın Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğin Kadar Mütevaziyim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kimseyi Örnek ALmam

Kimseye Örnek OLmam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkama ßakmam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'AsLa' Demem

'Keşke'Leri Sevmem !!

ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem !!

DaLıMı KıRaNıN AğaCıNı SöKeRiM

Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Bazen Ciddi,bazen Sakaci[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bazen Duygusal,bazen dertli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bazen gicik,bazen güzel[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bazen Suskun,bazen geveze[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bazen Deli,bazen Catlak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ama herdaim MANYAK !

uυηυтмα кι αgzιη∂α вαℓ σℓαη αяιηιη кυуяυgυη∂α ∂α ιgηєѕι ναя∂ιя[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Geçici ßu ayrıLık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ßir rüya farzet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]''

Neyse ne baş koydum yoluma yürürüm yok hatam yok şakam!

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]»

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] !

Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!!

ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!!!

Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]!!!

Ruh Güven Gißidir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] єкѕιкѕιz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι

DüğünLerde yanına qeLip seni dürterek "sıra sana geLdi" diyen yaşLıLardan sıkıLdıysan sende aynısını cenazeLerde onLara yap[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xD

Kaza gibiyim, kimin başına geleceğim belli olmaz ! (x

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

uZaK deiL rüYaLar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]HayaLLeR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 Ptsi 22 Şub. 2010 - 17:15

Tutarsız

Tutarsız
Yeni Yk'Cı

tskler kardeşim ellerine saglık

3Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 Ptsi 22 Şub. 2010 - 17:49

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Paylasim icin tskkler ,emegine saglik

4Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 C.tesi 19 Haz. 2010 - 11:23

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Cok tsk Ederim

5Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 C.tesi 11 Eyl. 2010 - 13:33

seher_ykk

seher_ykk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

çok tşkler

6Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 Çarş. 29 Eyl. 2010 - 15:18

HeRşEyİmSiN_yk

HeRşEyİmSiN_yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

saol. . .

http://www.ismailyktv.com

7Kısa Ama Öz Nickler 4 Empty Geri: Kısa Ama Öz Nickler 4 Paz 24 Ekim 2010 - 12:26

SeviyorumSeni

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

Tesekkürler

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-