Bir Kalbin Hikayesi.. Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Bir Kalbin Hikayesi.. Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bir Kalbin Hikayesi..

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bir Kalbin Hikayesi.. Empty Bir Kalbin Hikayesi.. Cuma 18 Eyl. 2009 - 0:40

[- Melankolik -]

[- Melankolik -]
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Melekler Mekanı - Bir kalbin hikayesi ...!!! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.melankolikdamlalar.tk

2Bir Kalbin Hikayesi.. Empty Geri: Bir Kalbin Hikayesi.. Çarş. 11 Ağus. 2010 - 16:54

aysenur yurtseven

aysenur yurtseven
Board Muhtarı
Board Muhtarı

Tsk Ederim

3Bir Kalbin Hikayesi.. Empty Geri: Bir Kalbin Hikayesi.. Çarş. 16 Şub. 2011 - 20:11

HeRşEyİmSiN_yk

HeRşEyİmSiN_yk
Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı

güzller saol. . .

http://www.ismailyktv.com

4Bir Kalbin Hikayesi.. Empty Geri: Bir Kalbin Hikayesi.. Cuma 5 Ağus. 2011 - 12:47

gulcan-is

gulcan-is
Yeni Yk'Cı

aska inanmazdim yalandir derdim

dugun vardi ailemle gittim oynarken duyunde birini tamkarsimda gordum beni izliyordu onu gorunce kalbimde biseyler hisettim bi agirlik icim boyle acidi yavasca cok asik oldum inanilmaz asik oldum amma bana bisey soylemedi dugun bitikten sonra eve gittim onu dusunuyordum agliyordum tam birini sevdim amma bana bisey soylemedi ve bana cok bakiyordu kardesi bana keldi bende kaldi gece oldu konusuyorduk bende belki bisey der bana diye bekledim bi anda bana kiz sen abimi delirtmissin dedi bende anlamadim dedim annasana dedi abim seni cok seviyor sana deliler gibi asik yani bunu soyleyince ben bittim inanmadim soylediklerini birdaha soylermissin dedim iste anlasana boyle boyle iste konusurken kendisi aradi kardesine onunla konusmak stiyorum dedi bende kabul ettim saat 12 gece konustuk yani telefonu elime aldigimda sadece o konussun diyorum sadece ben o guzel sesini duymak istedim inanilmaz ask yasiyoruz onu cok seviyorum onu kaybedersem ben yokum dunyada onu kendime bile anlatamiyorum oyle guzel kalbi varki oyle guzel yuzu varki
bana kendimi anlatiyor yuzumu gulduruyor bir dedigimi iki etmiyor ben bir dedigini iki etmiyorum

5Bir Kalbin Hikayesi.. Empty Geri: Bir Kalbin Hikayesi.. C.tesi 20 Ağus. 2011 - 20:17

İSO KOLİK

İSO KOLİK
İyİ YK'Cı

Çok Güzelmiş..Saol..ddd

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-