Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Böcek Böcük Böjükk ..

+20
>yagmur<
CANIMMMMM58
AyNuR_Yk
MersinLiy
aysenur yurtseven
KaRa_MeLeQ
_HaYaL_
sivasli-kiz58
Nickimi7kedi
AŞKIMYK
YK-Berfin-YK
_*YaRaLI AşıK*_
**MELODİ YK**
Delü YK'cı
-Seda YK-
betül yurtseven
S_3_RDAR__1818
**ŞeYmA**
[- Melankolik -]
böCükk
24 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

51Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 8:53

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

CANIMMMMM58 demiş ki:MASALLAH YA!
BU GÜZELLIGE BÖCÜK NICKI NERDEN?MERAK ETTIM DOGRUSU
COK TATLIYMIS

Bi kere kanDırma Kızımızı Size Kız yoK 2 cisi O Şeker DiL BöCeq kandırma
3Cusu Nie KızımıZa yorum yapıp AKLını Karıştıryorsun ddd [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

52Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 10:28

S_3_RDAR__1818

S_3_RDAR__1818
BanLı Üye
BanLı Üye

MersinLiy demiş ki:
CANIMMMMM58 demiş ki:MASALLAH YA!
BU GÜZELLIGE BÖCÜK NICKI NERDEN?MERAK ETTIM DOGRUSU
COK TATLIYMIS

Bi kere kanDırma Kızımızı Size Kız yoK 2 cisi O Şeker DiL BöCeq kandırma
3Cusu Nie KızımıZa yorum yapıp AKLını Karıştıryorsun ddd [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

hahahha haha mersinli arkadasımız espıiri yaptı hep birlikte gülelim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

53Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 14:50

AyNuR_Yk

AyNuR_Yk
BanLı Üye
BanLı Üye

Hahaa hahaa qüLeLim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

54Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 14:54

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

espiri yapcam adamın bi kere kabiliyetine bakarım sonra yaparım espiri

espiri dedin şey oyle herkese yapılırmı Ya... Anım aLLah DaLLamasına KaZmaSına DenK geLir boŞa gider Sonra emeĞe yaZık OLur Dimi Ama [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Orda yapıLan Bir espiri DiL sadece boş BoğazLıK ama Ben Genede O enGin aNLayış Biçimine Bırakayım Ne Dim Daha ddd [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu arada Bu Konunun MUhatabıda baCım Dır Seni Geren ne Onu anLaMadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

55Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 17:51

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Şit Kavga Yok ddd

56Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 22:30

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

aynur tsk canim bende seni severim biliyosun di mi canim ( =

ayse ablam nick annem bana kücüklükten beri böcük karakizim delikizim dio ordan.
yorumun icn tskler.

hakan her defasinda ortaliqi bulandirma ne hakla bana ve arkadaslarima karisiyosun.

emre o sahis bir daha bu knuya yorum yazarsa enqellemezsen allah sahidim olsun banlatirim kendimi burdaki qecmisimi 1 dk bile düsünmeden.

erol abi istediqin espriyi yap böcek alinmaz bosboqazlik da yap böcek terslemez uyma karisanlara burda muhattap benim. haha

57Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 22:54

S_3_RDAR__1818

S_3_RDAR__1818
BanLı Üye
BanLı Üye

bu alana konu acıosan yorum yazma yetkısıne sahıbım karısamazsın acma madem.
al buda yorumumum yazamazmısımya emreye burdan cagrı yollayıpta govde gosterısı yapma ben zaten onada dıger yonetıcıleredde banlanmak ıstedıgımın mesajını attım grdıklerı zaman yokum.
e sımdı bu yazdıklrım ıcın banladılr snı dıe dusunme ben lafımı esırgemem kendı ıstegım ıle gdıyorum.

58Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 22:56

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

qit cehenneme kadar yolun var artik uqrasma benimle biktim la senden aglama

59Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 23:02

S_3_RDAR__1818

S_3_RDAR__1818
BanLı Üye
BanLı Üye

bişey demiyorum sana arefe gününde allahım şahit alnım açık!!!

60Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 23:15

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

ne dersen de la kimseden korkum yok icnde ne varsa söyle.
söyle söyle hadi herseyi söle icinde kalmasin.

özel mesaj atip durma silmeyeceqim bu yazilanlari.
herkes qörsün cekinme istediqini yaz
simdilik cikiyorum bi dahaki qelisimde dolanma pesimde
anla artik is te mi yo rum.
bana kimse askla qelmesin öyle biseyin hayatimda yeri yurdu yok anliyor musun Yok.
bunlari buraya yazmak istemzdm bu knu burda kapansin daha yazma uzatma.

61Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Çarş. 25 Kas. 2009 - 23:46

S_3_RDAR__1818

S_3_RDAR__1818
BanLı Üye
BanLı Üye

milleti yanlıs yonlerdırme ö.m atıosam bayram ustu kırgınlık olmasın die atıom ama sen bunu kullanıp harcamaya ugrasıosun bnı ben banlanmak ıstedıgımı daha gun basında belirttim yorma kendını bi daha ki sefer die bisi zaten yoq
bazı seylerı yazmısın ama beni ezmişin yeni bisi gibi gösterme [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
son yorumdu hiçbirşey söylemicemde yazmıcamda sen haklı ol tm seni mi kırıcam [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

hoşçakalın...

62Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Perş. 26 Kas. 2009 - 9:48

AyNuR_Yk

AyNuR_Yk
BanLı Üye
BanLı Üye

yaaa aşkitom üzülme yaaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hem hakan çok iyi birisi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bni sevdiqinide biliyorum LoLitamMm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veee iyi diLekLerin içinde
çoOok tşkrlr aşk böcüqüm MasaL iLe yasışmışsıN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

63Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Perş. 26 Kas. 2009 - 14:36

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Böcük ßéy ddd ßén ßi Rahatsızlık fln Görmedim Zaten hakan bey kendini banlatmak istio ama tam anlamadım olayı o yüzden beklicem yorum yazarsa küfrlü fln görürsem Banned anladınız umarım Gülümseme

64Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Perş. 26 Kas. 2009 - 18:34

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

anladik kedi hanim.

banlarsan banla banlamazsan banlama
ben buraya qeldiqimden beri ne suc islemisim
kimi sucsuz yere banlatmisim qören sölesin
serdari bile suclu die ben banlatmadim mi sana
atmadim mi chatbox knusmalarini
haksiz kimse banlanir
kimse bos yere banlanmaz . << son nokta ;) xD

65Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 11:44

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

kimSéYi ßo$ YéRé ßanlamıoruz zaten N'anlamıorLar ddd

66Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 12:18

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

nevet de burasi banlanma konusu deqil haha

67Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 16:15

Delü YK'cı

Delü YK'cı
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

güzelmiş.fotoğraflar.

http://www.ismailyktv.com

68Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 19:51

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

zaten konu senin muhatabım sensin bacım herşeyi yazarım aklımdan içimden ne geçiyorsa onu yazar kimsede bişey diyemez buna birtek sen mudahale edersin bu konu ve yorumlarımda sana abcım seni seviyorum abinin bitane karakızı böceğisin ;)

69Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 20:20

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

MersinLiy demiş ki: seni seviyorum abinin bitane karakızı böceğisin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
PéH PéH PéH pfff ddd güzéL Söz ddd
HayroLa ßöcük ßén Séni ßizDén SAndıdım Annadın haaaaa Kim oynadı énin GéNLéRİnLé ddd haaaaa
hea Konu Bozulmasın Böcek Hanımı Yalnız bırakmayın kucaklayın SevgilerimLE Yabann...... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

70Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 20:31

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

HaCı Bir KOnuda Daha karŞıLaŞTıq iyimi ddd

71Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 20:44

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

MersinLiy demiş ki:HaCı Bir KOnuda Daha karŞıLaŞTıq iyimi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
haaa hé yav ßayram ßayram N'akşam N'akşam ddd

72Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Cuma 27 Kas. 2009 - 22:03

_*YaRaLI AşıK*_

_*YaRaLI AşıK*_
Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı

ooo ben bu sıteye gırmeyelı bu kadar uzun oldumu yha ddd benm guzeller yenılemıs resımlerı ben tarıha karıstım imi şimdi hmmm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.ismailykfanboard.net

73Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. C.tesi 28 Kas. 2009 - 9:51

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

Taßiki TariHé yazdırdın kendini ddd

74Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Paz 29 Kas. 2009 - 18:26

böCükk

böCükk
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

buqun yarin yine yenilicem yorumlar icn tskLer cümLeten :$ haha

75Böcek Böcük Böjükk .. - Sayfa 3 Empty Geri: Böcek Böcük Böjükk .. Ptsi 30 Kas. 2009 - 18:28

Nickimi7kedi

Board Muhtarı
Board Muhtarı

amin ßuda éskidi Yahu haha

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-