Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Kayyto10

Join the forum, it's quick and easy

Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Kayyto10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Diş Çektirmekten Korkarmısınız

+8
kArAs3VdAL1
>yagmur<
MersinLiy
**MELODİ YK**
edayk
CANIMMMMM58
AŞKIMYK
Beray_İsmail_YK
12 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 18:51

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

AYNEN ÖYLE

27Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 18:52

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

>yagmur< demiş ki:
MersinLiy demiş ki:YaĞmur Gel abinin yanına SıKIntın OLursa Ama yanız Sen GeL [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

olur abii gerekirse sana gelirim ...kimseyide getirmem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

he waLLa ddd gel abinle birde kahve içersin ohh Sonra çekeriz gidersin geir

28Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 18:59

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

MersinLiy demiş ki:
>yagmur< demiş ki:
MersinLiy demiş ki:YaĞmur Gel abinin yanına SıKIntın OLursa Ama yanız Sen GeL [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

olur abii gerekirse sana gelirim ...kimseyide getirmem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

he waLLa ddd gel abinle birde kahve içersin ohh Sonra çekeriz gidersin geir

iyi valla .. aynen öyle yapriz Gülümseme zaten bi cayini yada kahveni icmedin gitmezdim =))

29Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 19:00

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

Tm ayrın itibaren çikolata yiyor bol bol ddd Gülümseme)

30Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 19:09

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

DIS DOKTORU BULACAM KORKUMUDA ALSIN CÜRÜK DISIMIDE [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

31Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 19:10

>yagmur<

>yagmur<
Board Muhtarı
Board Muhtarı

tmm ben seve seve bol bol cikolatalari yerimm artik [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

32Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Perş. 3 Ara. 2009 - 19:11

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

qıı oy qurban Oldum qıyamam Saaa SaKın aĞız baKımını Hç Bir zaman iHmaL etme Yoksa Benim hergun gördum Ve Sitem edip kızdım insnalar gibi OLursun
DiŞLer insan vucudunun temeLi

33Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Cuma 4 Ara. 2009 - 12:34

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

SADECE BENIM HOLLANDALI DOKTORDAN KORKMUYORUM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

34Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Cuma 4 Ara. 2009 - 16:09

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

35Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Cuma 4 Ara. 2009 - 20:48

**MELODİ YK**

**MELODİ YK**
Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı

hayır

36Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Cuma 4 Ara. 2009 - 21:13

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

KorkMam ÇunKu benim mesLeĞim ddd

37Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız Cuma 4 Ara. 2009 - 23:05

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

ogluma cektirem artik gari [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

38Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız C.tesi 5 Ara. 2009 - 11:06

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

Gülümseme Seviyorum axine baZen heycandan bayıldımda Oluyor hergunn 1 tane Gülümseme cektiryorum pfff

39Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız C.tesi 5 Ara. 2009 - 12:12

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

anasina kiyamaz ogul ü dene igne vurur hemi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

40Diş Çektirmekten Korkarmısınız - Sayfa 2 Empty Geri: Diş Çektirmekten Korkarmısınız C.tesi 5 Ara. 2009 - 20:08

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ddd Sen geL baqim bi

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

GELECEM ULA BENIM BASIM KELMI MILLLET PORSELENLERLE SIRITIYO! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BENDE ECÜK SIRITMAYI ÖGRENEM GARI

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ddd ;) tabi Dimi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

yok yok BEN 32 DISINI GÖSTEREN GARIDANDA ADAMDANDA NEFRET EDERIM!

EMME
INSANDA EN COK DIKKAT ETTIGIM
TIRNAK VE DISLERDIR

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

Yemin ederimki benim en çok DiKat ettim şey tırnaKlar aLlah belamı versinKi Gülümseme)

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

AYNEN BENIMDE!
BIRDE AYAK HAYATTA IGRENMEDIGIM TEK AYAK CANIMMM BABAMIN AYAKLARI!
BEN BIR MASADA OTURUP KAHVE ICMEK ÜZERE OLSAM?
BIR INSAN CIPLAK AYAKLA YÜRÜSE?
IGRENIRIM O KAHVEYI ICEMEM!
YA ALLAH YAPISI BUNLAR GICIK HUYLAR AMA ELIMDE DEGIL!

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

ÖzeLikLe tırNağa bakarım Sonra yemek yerim ama aSLa bir baŞkasında Kolay Kolay Yemek yemem aSLA....

DiŞ çektirmekten hiç korkmuyorum Gülümseme)

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

AYNEN VALLA!
BENDEN ANA NASIHATI
BIR KIZ BEGENDINMI?
ÖNCE BIR YEMEGE GÖTÜR YEMEK YEYISINI IZLE!
BIR INSAN DÜNYA GÜZELI OLSA?YEMEK YEMESI IGRENCSE?
IYY O INSANDAN BEN IGRENIRIM

MersinLiy

MersinLiy
BanLı Üye
BanLı Üye

Konuyu DağıtmaYaLım LüTfen haNfendi Gülümseme) muhabetleri gayfeden yapalım ddd

öhum öhum DiŞ Çektirmekten Korkmuyoruz tabikid e:))

CANIMMMMM58

CANIMMMMM58
Özel YK'cı
Özel YK'cı

YOK VALLAH AZRAILDEN KORKTUGUM GIBI KORKUYORUM
ALLAHIN BILDIGI KULDAN SAKLANMAZ

kArAs3VdAL1

kArAs3VdAL1
BanLı Üye
BanLı Üye

hayır ip bağlayıp kendım çekerdim hep

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]